En İyi 10 İstanbul Bilgi İşlem Danışmanlığı

4 Bilgi İşlem Destek Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 258 Bilgi İşlem Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Sizehizmet Danışmanlık

Sizehizmet Danışmanlık

Bilgi İşlem Destek · Başakşehir, İstanbul
Bizi Tercih Eden Firmalar; Süreli ve proje hedeflerine odaklı işe alım yapabilir, Uzman personel kaynağını seçer ve kullanır, Ana faaliyet alanlarına yoğunlaşarak, daha verimli çalışır, Projelerini zaman, maliyet ve kalite açısından denetleyebilir, Dağınık verilerini tek merkezde toplayabilir, Sözleşme sayesinde personelin çalışma süresini netleştirebilir, Performansından memnun kalmadığı personeli değiştirilebilir, Çalışırken, uygulama risklerini paylaşır, Kiralana
Enerjık Bılısım Hızmetlerı Tıc. Ştı

Enerjık Bılısım Hızmetlerı Tıc. Ştı

Bilgi İşlem Destek · Küçükçekmece, İstanbul
Günlük, haftalık yada tüm ay boyunca ofisinize destek olacak bir bilgi işlem personeline ihtiyacınız varsa bizden rahatlıkla en uygun fiyatla destek alabilirsiniz.
Focus A.ş.

Focus A.ş.

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
2004 yılından bu yana bilişim teknolojileri deneyimi ile IT sektörüne destek vermekteyiz. Sanallaştırma, Siber güvenlik, Yedekleme sistemler, Geri dönüş planları ve gündelik bilgi işlem ihtiyaçlarınızda sizlerle beraberiz.
Cem Ünlü

Cem Ünlü

Bilgi İşlem Destek · Beykoz, İstanbul
Merhabalar, Ben Cem. Sistem mühendisiyim. 15 yılı aşkın süredir teknoloji ile iç içeyim. teknoloji, bilgisayar, telefon, sorun çözme vb. konularda size destek olabilirim. İyi günler,
Şenol Öksüz

Şenol Öksüz

Bilgi İşlem Destek · Çekmeköy, İstanbul
Bildest Bilişim olarak amacımız; Müşterilerimizin bilgi teknolojileri dahilindeki tüm sistemlerin tamiri, bakımı, desteği ve ürün alımı gibi hizmetleri üstlenmek, 7/24 kesintisiz bir çalışma ortamı sağlamak, hızlı ve yerinde servis hizmeti vererek zaman kaybını minimuma düşürmektir. Kurum ve kuruluşlara hizmet veren firmamız, vizyonundan ve misyonundan ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Vedat Yaylalı

Vedat Yaylalı

Bilgi İşlem Destek · Esenyurt, İstanbul
iPhone iPad IOS System OS X System (Tiger, Leopard, Snow Leopard, Lion, Mountain Lion,Mavericks,Yosemite,El Capitan) Apple Server Apple Client Apple Computer Hardware (Macbook, Macbook Air, Macbook Pro, Mac Mini, iMac, MacPro) Printer (Kyocera, Lexmark.etc) Monitor Calibration System Application (Font Explorer Pro Client, Font Explorer Pro Server, Suitcase, iWork, iLife, Microsoft Office Ugulamaları,)Microsotf Uygulamaları,Microsoft Sistem sorunu ve çözümleri,Network Sorunları,Kablosuz ağ so
Ümit CAN

Ümit CAN

Bilgi İşlem Destek · Ümraniye, İstanbul
Dumlupınar Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum. Şimdi ise Anadolu Üniversitesi Yönetim bilişim sistemleri bölümünde uzaktan eğitim alarak okuyorum. 4.5 yıllık tecrübem ile birçok konuda bilgi ve tecrübe sahibiyim.
Sudoku Bilişim

Sudoku Bilişim

Bilgi İşlem Destek · Esenyurt, İstanbul
Sudoku Bilişim A.Ş. ailesi olarak, profesyonel mühendis kadromuzla ve 20 yıllık sektör tecrübemizle, Veri Merkezi, Network, Yedekleme, İletişim Ses ve Video Çözümleri, BT Güvenlik alanlarında danışmanlık seviyesinde hizmet veriyoruz. Referanslarımız arasında Hotel, Okul Kampüsleri, Finans Kuruluşları ve KOBİ ler mevcut olup; Cisco, HP, Microsoft, Hikvision, Veeam, Kaspersky vb. iş ortaklarımız ile partnerlik seviyesinde çözümler sunuyoruz.
Fatih Mutlu

Fatih Mutlu

Bilgi İşlem Destek · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba 4 senelik sistem uzmanıyım ileşimimin ve diksiyonumun iyi olduğunu düşünüyorum.Size istediğiniz gibi bir hizmet vereceğimden emin olabilirsiniz saygılarımla. :)
Cemal Demir

Cemal Demir

Bilgi İşlem Destek · Sarıyer, İstanbul
Merhaba , Kıdemli sistem uzmanıyım Sanallaştırma (Vmware , Hyper-v) AD-DC kurulum , yönetim FileServer-PrintServer-WSUS kurulum yönetimi Fortigate Kurulum ve Yapılandırması Juniper Switch (kenar swt backbone ) Loglama ürünleri Siem (logsign) Windows Client GPO çalışmaları vb tüm sistem ve altyapı desteği verebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
ÖZLEM ÇOBANOĞLU
Bilgi İşlem Destek   02/05/2020

istedigim işi zamaninda ve titizlilikle yapti.gayet kibar bir beyefendiydi... işinden kesinlikle memnun kalacaksinizdir.. hic tereddüt etmeyin.

         
Mujde Gul
Bilgi İşlem Destek   29/03/2020

İletişimde saygılı, bilgilendirme konusunda paylaşımcı, zaman takvimine saygılı, sorun çözmede innovativ ve başarılı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bilgi İşlem Destek hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz