Hizmet Ver
Canlı Müzik

4 İstanbul Canlı Müzik Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 1,258 Canlı Müzik Grubu ve Orkestra hizmet vermeye hazır.

İstanbul Canlı Müzik için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,258 Canlı Müzik Grubu ve Orkestra, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 123 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 1,749 kişi İstanbul Canlı Müzik için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Canlı Müzik Grubu ve Orkestra

İhsan G. photo

İhsan G.

01.05.2017

Canlı Müzik · Kadıköy, İstanbul

13 senedir müzisyenim. Klarnet, Saksafon, Piyano çalıyorum. Klasik batı müziği ve türk müziği eğitimleri aldım.

Hakan U. photo

Hakan U.

31.08.2021

Canlı Müzik · Beşiktaş, İstanbul

6 yil boyunca 5 yildizli otel olan Asya Termal otel (BALIKESIR)de hem trompetimle hemde solistolarak muzik yapmis biri olarak;deneyimli saz ustatlarim ve solistlerimle,dans ekibimle ,fasil ekibime,dugun bandosu ekibimle guzel gunlerinizde gorusmek dilegimle.

Eylül E. photo

Eylül E.

22.09.2022

Canlı Müzik · Kadıköy, İstanbul

•Profesyonel keman eğitimi •Güzel sanatlara hazırlık dersleri •müzik okur yazarlığı eğitimi •Sergi, lansman, düğün vb. organizasyon karşılamaları için klasik batı ve hafif türk müziği performansı (solo keman/istenilen enstumanlarla trio ve quartet ekip)

Engin S. photo

Engin S.

26.12.2022

Canlı Müzik · Maltepe, İstanbul

.Yaklaşık yıldır profesyonel olarak müzik yapıyorum, Ankara da gölge, cavel, baraka,ütopya, İstanbul'da, balans, hayal kahvesi, eski shaft, bronx gibi mekanlarda sahne aldım, adet bandrollü albümüm de mevcuttur, Ankara ve İstanbul'da ün üzerinde bar programı yaptım. Kendi kaliteli altyapımla...

Gulizar İ. photo

Gulizar İ.

03.08.2022

Canlı Müzik · Maltepe, İstanbul

Keman, Viyola, Çello ve Piyano'dan oluşan deneyimli ekibimizle yıllardır çeşitli organizayonlarda sahne alıyoruz. Hem klasik hem populer güncel müzikler icra ediyoruz. Organizasyon'larınızın kaliteli müzikler eşiliğinde geçmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tugay G. photo

Tugay G.

31.08.2021

Canlı Müzik · Beyoğlu, İstanbul

Profesyonel müzisyen. Klarnet ve saksofon icracısı. Solo saksofon performans, caz veya fasıl ekipleri için iletişime geçebilirsiniz.

Okan Ş. photo

Okan Ş.

21.10.2015

Canlı Müzik · Esenyurt, İstanbul

Merhaba, Her yöreye hitap edebilen tarzımızla İstanbul da Avrupa ve Anadolu Yakasında Her Yerdeki Düğün, Nişan, Sünnet, Kına Gecesi vb. gibi tüm özel günlerinizde canlı müzik hizmeti vermekteyiz. Program süreci boyunca bizlerin değil siz ve misafirlerinizin istekleri doğrultusunda çalıp...

Ferat O. photo

Ferat O.

27.03.2021

Canlı Müzik · Kadıköy, İstanbul

Orkestra şefi Ferhat Ferat tarafından kurulmuştur,değişik isimlerle 1988 yılından beri sahnelerde yer almaktadır. Aslında orkestranın hikayesi Cem Karaca nın düzenlenmesinde önayak olduğu 1988 yılında Gülhane Şenlikleri kapsamında yapılan Altın Çınar Beste Yarışmasında bestesi ve sözleri Ferhat...

Eyyüp K. photo

Eyyüp K.

20.08.2022

Canlı Müzik · Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul/Beylikdüzü ikamet ediyorum. Ses ve gitar olarak müzik ile uğraşıyorum. Sokak sanatçısı arkadaş veya mekanlarda çıkabilirim. Özgün,Kürtçe,Türkü,Pop,Slow her tür repertuar var.

Ezgi Y. photo

Ezgi Y.

06.08.2022

Canlı Müzik · Beşiktaş, İstanbul

Sergi/açılış gibi event'lerde veya kafe gibi mekanlarda klasik, rock, alternatif, istediğiniz türden canlı müzik yapıyoruz.

Mert K. photo

Mert K.

13.10.2022

Canlı Müzik · Pendik, İstanbul

Gitar ve Bağlama olarak iki enstrüman sahne alıyoruz. Repertuarımızda 90lar, 2000ler, günümüz pop şarkıları bulunuyor.

Çağlar T. photo

Çağlar T.

20.04.2020

Canlı Müzik · Esenyurt, İstanbul

Öncelikle merhabalar. Düğün, nişan, sünnet , balo , dernek gecesi , vb tüm organizasyonlarınız da bizlerin eğlenceli ve müzikal anlamdaki tecrübemize güvenebilirsiniz. geldiğimiz zaman tüm ses sistemlerimiz dahil olmak üzere geliyoruz ve isteğe göre özel ensturmanlar da dahil ediyoruz. en...

Salih A. photo

Salih A.

02.07.2019

Canlı Müzik · Beyoğlu, İstanbul

Dmgunu canli muzik kina nisan ve her turlu etkinliginizde asmin cafe bar olarak hizmetinizdeyiz. guler yuzlu personel kaliteli hizmet icin irtibata geciniz.

İnanç M. photo

İnanç M.

23.03.2023

Canlı Müzik · Beyoğlu, İstanbul

Ekibimiz ‘7kişiden oluşmaktadır ( keman kanun darbuka klarnet ud her türlü müzik sağlanır Fasıl arabesk pop jazz türkü güncel müzikler olarak hizmet vermektedir her türlü düğün nişan evlenme teklifi toplantı doğum günü partisi özel günler gibi eğlencelerinizde bulunmaktan şeref ve mutluluk duyarız...

Ali Ö. photo

Ali Ö.

22.04.2022

Canlı Müzik · Tuzla, İstanbul

2011'den beri çeşitli gruplar kurarak her tarzdan canlı müzik programları yaptım. 2022'de İstanbul'a geldim ve canlı müzik serüvenime burda da devam etmek istiyorum.

Doruk A. photo

Doruk A.

22.06.2021

Canlı Müzik · Gaziosmanpaşa, İstanbul

20 Senedir Sahne Almaktayım.Gitar ile Güncel şarkılar ve isteğe göre bilgisayar ile çok geniş bir Karaoke altyapı arşivi ile sahne yapmaktayım.

Özge K. photo

Özge K.

17.05.2022

Canlı Müzik · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, organizasyonlarımız özel günlerinizde sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenmektedir. Bizlere ulaşıp iletişim sağlayabilirsiniz. Sizlerle birlikte olmak dileğiyle.

Özge K. photo

Özge K.

09.01.2022

Canlı Müzik · Kadıköy, İstanbul

Özel gün, davet, düğün, açılış gibi organizasyonlarınıza yan flüt, akordeon ve gitar ile eşlik ederek keyifli vakit geçirmenizi hedefliyoruz :)

Onurhan K. photo

Onurhan K.

17.05.2022

Canlı Müzik · Beyoğlu, İstanbul

Eğlençeli ve genç ekipimizle fasıl ekipi ile hizmetinizdeyiz 🙏🎻🎻 My musıc Fasıl Oryantel Sahne Doğum günü Kutlama

Z Majör Müzik photo

Z Majör Müzik

08.05.2022

Canlı Müzik · Maltepe, İstanbul

Müzik sektöründe profesyonel olarak 28 senedir faaliyet göstermekteyiz. Tüm Türkiye genelinde yaptığımız müzik organizasyonlarını; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle gerçekleştiriyoruz. Düğün ve kurumsal orkestralardan konsept gruplara, ev partilerinden açılış organizasyonlarına kadar...

Melih Ö. photo

Melih Ö.

01.07.2019

Canlı Müzik · Küçükçekmece, İstanbul

Semazen Ekibi , İlahi Grupları, Sunum ve Dj Hizmeti , Sünnet Düğünleri, Düğün ve Nisan Organizasyonu Profesyonel Ekiplerimizle Hizmetinizdeyiz.

Hasan P. photo

Hasan P.

29.07.2022

Canlı Müzik · Üsküdar, İstanbul

Müşterilerimize ister evlerinde İsterlerse mekanlarında fasıllı eğlenceli güzel vakit geçireceklerini temin ediyoruz. Dilerlerse tesisat kurabiliyoruz. Müzisyen arkadaşlarımızın %80 i İ.t.ü. Türk müziği devlet konservatuarı mezunudur. Her gelen müzisyen oturmayı kalkmayı bilir ve adabınca hareket...

Şeyda B. photo

Şeyda B.

21.05.2022

Canlı Müzik · Üsküdar, İstanbul

Profesyonel olarak uzun yıllardır ekibimle kokteylerde, iş yemeklerinde, karşılamalarda, teknelerde ve birçok özel etkinliklerde yabancı ve yerli parçalardan oluşan geniş repertuvarımızla sahne almaktayız. Ekibimizin üyeleri konservatuvar mezunu ve alanında uzman müzisyenlerdir.

Lotus Müzik photo

Lotus Müzik

07.03.2014

Canlı Müzik · Kadıköy, İstanbul

Lotus Müzik, albüm projeleri, TV, radyo, sinema reklamları; TV programları; film ve diziler, jenerikler ve benzeri mecralarda kullanılmak üzere sipariş edilen özgün müzik eserlerinin ve kurumsal kimlik müziklerinin, belirlenen konsept doğrultusunda, en hızlı ve kaliteli şekilde üretilmesini...

Grup N. photo

Grup N.

09.05.2018

Canlı Müzik · Kadıköy, İstanbul

Grup Nüans olarak organizasyonlarınızda 3 kişiden 10 kişiye kadar kaliteli eğlenceyi ve performansı sunan bir grubuz

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Canlı Müzik Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İstanbul Canlı Müzik ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Canlı Müzik talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Canlı Müzik için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Canlı Müzik talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Canlı Müzik taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Canlı Müzik talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Canlı Müzik için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Canlı Müzik hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Canlı Müzik fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Canlı Müzik fiyatları, talep detayına göre 700 TL ile 37000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl