Hizmet Ver

4 İstanbul Dil ve Konuşma Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 266 Dil ve Konuşma Terapisti hizmet vermeye hazır.

Dil ve Konuşma Terapisi

En İyi 10 İstanbul Dil ve Konuşma Terapisti

Öznur Özbakış photo

Öznur Özbakış

23.06.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Eyüp, İstanbul

Başkent Üniversitesi Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları 🟥 Referans. Prof. Dr. Erol Belgin-Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı Başkent Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Bölüm Başkanı 10yıllık dil ve konuşma terapistiyim. Uzm.Ody.Öznur...

Mustafa Mola photo

Mustafa Mola

30.04.2019

Dil ve Konuşma Terapisi · Bakırköy, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları. 🟥 İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi 🟥 İstanbul Bahçelievler Medicalpark Hastanesi 🟥 Esenyurt Devlet Hastanesi 🟥 Esençocuk Özel Eğitim 🟥 Referans. Doç. Dr. Bahriye Özlem Konukseven (Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları...

Esra Kübra Uluğ photo

Esra Kübra Uluğ

17.02.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Beylikdüzü, İstanbul

İşitme ve Dil Konuşma alanında öğrenciye özel dersler veriyorum. İstanbulda bir rehabilitasyon merkezinde İşitme ve Konuşma Bozuklukları olan çocuklarla çalışmaktayım. Dil, Sesletim ve Ses Bilgisi (Artükülasyon, Fonolojik Bozukluk), Özel Öğrenme, Otizmli bireylerle yürüttüğüm çalışmalardan hep...

Yasemin Tekin Di photo

Yasemin Tekin Di

08.04.2018

Dil ve Konuşma Terapisi · Pendik, İstanbul

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti Yasemin Tekin, Sofya Üniversitesi'nde Dil ve Konuşma Bozuklukları Terapisi üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsüne bağlı Dilkom 'da klinik uygulamaları tamamlamış.Yök denkliği vardir.Oyun terapisti. Şu an danışanlarını...

Buket Karaca photo

Buket Karaca

18.01.2019

Dil ve Konuşma Terapisi · Kartal, İstanbul

Ses Bozuklukları Akıcı konuşma bozukluğu Artikülasyon Bozuklukları Gelişimsel dil Çocuğun konuşması yaşından beklenen düzeye ve yaşıtlarına göre eksiklikler içeriyorsa veya konuşma gelişimi açısından çok daha yavaşsa, o çocuğun konuşması gecikmiş konuşma olarak adlandırılır. Süreç dikkatli...

İlhan Kanlı photo

İlhan Kanlı

18.05.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Beşiktaş, İstanbul

Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü 2015 mezunuyum. Çok sayıda çocukla çalışıp farklı çocuklar görerek tecrübeler edindim. ABA(UDA) ve ETEÇOM (Etkileşim temelli erken çocukluk müdahale programı) uygulayıcı sertifikalarına sahibim. Özel eğitim yüksek lisans tez öğrencisiyim.

Ayşenur Özkul photo

Ayşenur Özkul

15.08.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Bağcılar, İstanbul

Bezmialem Vakıf Üniversitesi 2018 yılı Odyoloji bölümü mezunuyum. Yüksek Lisansımı İstanbul Aydın Üniversitesinde Odyoloji üzerine yaptım. Şu an bir Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezinde part time olarak çalışıyorum.

Can Gürbüz photo

Can Gürbüz

06.08.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Bağcılar, İstanbul

Dil ve konuşma bozuklukları çalışma alanlarım 🔹 Konuşma Sesi Bozukluğu (Artikülasyon Bozukluğu - Fonolojik Bozukluklar) 🔹 Akıcılık Bozukluğu (Kekemelik-Hızlı Bozuk Konuşma) 🔹 Ses-Yutma Bozuklukları 🔹 Gecikmiş Dil ve Konuşma Bozukluğu 🔹Otizm Spektrum Bozukluğu 🔹 Motor Konuşma Bozuklukları...

Serhat Güneş photo

Serhat Güneş

13.02.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Başakşehir, İstanbul

Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü lisans mezunuyum. Dil ve Konuşma Bozuklukları ile ilgili problem yaşayan her yaş grubuna hizmet vermekteyim.

İrem Akca photo

İrem Akca

06.05.2021

Dil ve Konuşma Terapisi · Pendik, İstanbul

Anadolu Üniversitesi Dil ve konuşma terapisi lisans mezunuyum. Şuan Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisinde yüksek lisans yapmaktayım. Özellikle çalıştığım alanlar erken dönem müdahale, gelişimsel dil bozuklukları, kekemelik, sesletim bozuklukları, afazi ve ses bozukluklarıdır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Dil ve Konuşma Terapisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Dil ve Konuşma Terapisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Dil ve Konuşma Terapisi için İstanbul içinde toplam 266 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 95 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 3,491 kişi İstanbul Dil ve Konuşma Terapisi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl