En İyi 10 İstanbul Dış Çekim Fotoğraf | Armut

En İyi 10 İstanbul Dış Çekim Fotoğraf

4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 944 Dış Çekim Fotoğraf Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Eray E.

Eray E.

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar; portre, düğün öncesi ve sonrası, ürün ve katalog, mekan başta olmak üzere fotoğraf hizmeti anlamında tüm kategorilerde eğitimim ve tecrübem ile sizlere çözümler ve hizmet sunmaktayım. Freelance olarak çalışmanın yanısıra sektörde tecrübeli firmalarla güçlü bağlantılarım var. Gerek stüdyo gerek dış mekan çekimleriniz için çözüme ulaştıramayacağım hiç bir konu yok. Ayrıcalıklı bireyler ile çalışmak sizi ayrıcalıklı yapacaktır; fabrikasyona oturtulmuş bir hizmet sizi elbette mutlu ed
Sima Şatana

Sima Şatana

Dış Çekim Fotoğraf · Üsküdar, İstanbul
İşine aşık biriyim… Herkesi bırakırım ama işimi asla diyen biriyim… 2011 yılında bu işe başlarken kafamda plana dair hiç bir şey yoktu. Ne yapmam gerektiğine dair de… Ama bazen işinizi kendiniz seçmezsiniz, işiniz sizi seçer. İşim de beni seçti. İyi ki de seçmiş. 2011’den beri düğün ve doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. İnsanların en mutlu anlarında yanlarında olmaktan büyük keyif alıyorum. Yeri geldiğinde gelinlerimle mutluluktan ağlıyor, yeri geldiğinde bebek bekleyen ailelerle heyecan
Fatma Öz

Fatma Öz

Dış Çekim Fotoğraf · Ataşehir, İstanbul
Merhaba bilgisayar mühendisiyim. Hobi olarak başladığım fotoğrafçılık meslek haline geldi. photoshop ile çekilen fotoğraflara doğallığını koruyacak şekilde düzenleme yapıyorum. Kına, düğün, nişan, Doğum günü, Doğum ve save the date fotoğraflarını konseptine uygun çeşitli dekorlarla çekiyorum. Çekimlerde canon 5D mark 3 ve Nikon 5100 kullanılmaktadır.
Talat Özcihan

Talat Özcihan

Dış Çekim Fotoğraf · Ataşehir, İstanbul
Myvideom ailesi olarak söz, nişan, kına, düğün, kişisel dış çekimler, çocuk, doğum ve mezuniyet çekimleri ve reklam filmleri olarak profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. İnstagram hesabımız: Myvideom inceleyebilirsiniz.
Kaan Yalçınkaya

Kaan Yalçınkaya

Dış Çekim Fotoğraf · Küçükçekmece, İstanbul
Son model ekipmanlarla bu mutlu gününüzde sizlerle birlikte olmak bizim için büyük bir mutluluktur. Yaptığımız her çekimi iş olarak değil sizinle geçirdiğimiz, isteklerinizi tam olarak karşılayabildiğimiz mutlu dakikalar olarak görüyoruz.
Gelin Çekelim

Gelin Çekelim

Dış Çekim Fotoğraf · Bakırköy, İstanbul
Gelin Çekelim ailesi olarak sizlerin en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirelim. Teknolojiyi ve trendi yakından takip ederek farklı bakış açısı ile klasiklerden farklı kılalım. Dediğimiz gibi “Belki size mutluluğun resmini çizemeyiz ama fotoğrafını çekebiliriz.”
Gökhan Quaerte

Gökhan Quaerte

Dış Çekim Fotoğraf · Sancaktepe, İstanbul
Foto Klaket Yüzlerce çiftin mutluluğuna şahit olduk, bütün ayrıntıları düşünerek çekim planları hazırladık. Çekim mekanları ve kalitesi bizim için en önemli etkenlerden biri. En özel ve mutlu gününüzde sizi dışarıdan rahatsız edecek her türlü etkenden uzak tutmaya çalışıyoruz. Günde bir çekim alıyoruz Neden günde bir çekim? Kuaförden tahmin ettiğiniz saatte çıkamazsınız, arkadaşlarınız ve akrabalarınız geç gelir, vs derken düğün günü sıralanan aksilikler sizi çekim mekanına da geciktirir.
Kurtuluş Production

Kurtuluş Production

Dış Çekim Fotoğraf · Bakırköy, İstanbul
20 yıllık birikim ile profesyonel seviyede ekipmanlarla hizmet vermekteyim.amacım müşterilerime en iyi hizmeti verebilmektir.bu bağlamda en profesyonel makine ve ışık ekipmanları kullanmaktayım. www.kurtulusproduction.com
Emine Eser

Emine Eser

Dış Çekim Fotoğraf · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, 2 yıl profesyonel fotoğrafçılık eğitimi aldım. Hocamız akademisyen ve öğretim görevlisi olup tv programları da mevcuttur. Yıldız Teknik Üniversitesi nden Nikah Fotoğrafçılığı ve Doğum Fotoğrafçılığı eğitimi aldım. İnsanların sadece bir kez yaşadıkları doğum, düğün, aile fotoğrafları, doğum günü gibi özel günlerini gülümseyerek hatırlayacakları fotoğraflar çekebilmek tek derdim. Bir de tabii iletişim, keyifli çekimler ve müşteri memnuniyeti.
Uğur Fotoğrafçılık

Uğur Fotoğrafçılık

Dış Çekim Fotoğraf · Pendik, İstanbul
Tecrübeli kaliteli ve ekonomik paket fiyatlarımızla dış mekan ve stüdyo olmak üzere çocuk mezuniyet sünnet nişan ve düğün fotoğrafı çekimlerimizle pendik gözdağında profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakan Atalay
Dış Çekim Fotoğraf   14/03/2018

Bu işi zanaat olarak değil de gercekten sanat olarak yapıyor, ofise gidip çekilen fotoğraflar incelendiğinde zaten fazlasıyla tatmin olunuyor. Maddi kısım ikinci planda da olsa bazı fotoğrafçılarda stüdyoda çekilen shop fotoğraflara istenen ücretle dış çekim doğa fotoğrafı yapılması fazlasıyla etkileyici :)

         
Salih Altun
Dış Çekim Fotoğraf   08/03/2018

Albüm çekimi için bir çok kişi ve firmayla görüştük ve sonunda edessa da karar kıldık. Görüşmeye gittiğimiz andan fotoğraf çekimine, çekimlerden sonraki grafik çalışmalarından teslim alma zamanına kadar tüm süreçte çok memnun kaldık. Cemal beye, fotoğraf çekimlerimizi yapan Asalettin beye ve grafik işlemlerini yapan hanımefendiye tekrar teşekkür ediyorum. Son olarak eğer profesyonel hizmet almak istiyorsanız freelance olarak bu işi yapanlardan değil firmalardan hizmet alın başınız ağrımasın.

         
Tuba Özkan
Dış Çekim Fotoğraf   17/02/2018

Çok memnun kaldım, nikahta dış çekim hizmeti aldık, yine çalışmak isteyeceğim birisi oldu. Uğur Bey işine önem vererek, her türlü intizamı göstererek bizimle çalıştı ve yardımcı oldu.

         
Yunus Emre Otoman
Dış Çekim Fotoğraf   15/02/2018

Çok memnun kaldım. Çekimi sadece maddi kazançtan ibaret görmeyip musteri memnuniyetini bu denli onemsemesi ayrıca takdir etmek istediğim bir durum. Teşekkür ediyorum.

         
Nazlı Baydere
Dış Çekim Fotoğraf   08/11/2017

Uğur bey ve sevgili eşi çok güzel karşıladılar beni. Albümlerde tablolarda herseyde seçenek çok fazla olması çok hoşuma gitti dilediğiniz kadar seçebiliyorsunuz. Resimlerin güzelliği işin profesyonelliğini de ekleyince içim inanılmaz rahat bir şekilde en özel günümü uğur beye teslim ettim sabırsızlıkla o günü bekliyorum şimdiden çok teşekkürler

         
Olcay Kızıltaş
Dış Çekim Fotoğraf   25/10/2017

Arkadaşlar yeterince ilgiliydi. Gün konusunda da gerekli esnekliği gösterdiler. Fiyat konusunda oldukça uygundu. .

Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz