En İyi 10 İstanbul Dış Çekim Fotoğraf - Armut

En İyi 10 İstanbul Dış Çekim Fotoğraf

4 Dış Çekim Fotoğraf Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 877 Dış Çekim Fotoğraf Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gürkan Sezgin

Gürkan Sezgin

Dış Çekim Fotoğraf · Şişli, İstanbul
Düğün & Nişan Dış Çekim, Kişisel fotoğraf çekimleri ve ihtiyacınıza yönelik çalışmalar için ekibimle birlikte hizmet vermekteyiz. Ayrıca düğün ve nişanlarınız için süsleme, organizasyon işleri de yapmaktayız.
Uğur Fotoğrafçılık

Uğur Fotoğrafçılık

Dış Çekim Fotoğraf · Pendik, İstanbul
Tecrübeli kaliteli ve ekonomik paket fiyatlarımızla dış mekan ve stüdyo olmak üzere çocuk mezuniyet sünnet nişan ve düğün fotoğrafı çekimlerimizle pendik gözdağında profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Gamze Güneri

Gamze Güneri

Dış Çekim Fotoğraf · Beylikdüzü, İstanbul
Profesyonel ekipmanlarımız ve özgün çekim konseptlerimizle özel günlerinizi ölümsüzleştiriyor ve sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. ****Armut.com Üyeliğimizi değerlendiren Müşterilere, 12 Resimli ANI Çerçevesi hediye ediyoruz****
Fatma Öz

Fatma Öz

Dış Çekim Fotoğraf · Ataşehir, İstanbul
Merhaba bilgisayar mühendisiyim. Hobi olarak başladığım fotoğrafçılık meslek haline geldi. photoshop ile çekilen fotoğraflara doğallığını koruyacak şekilde düzenleme yapıyorum. Kına, düğün, nişan, Doğum günü, Doğum ve save the date fotoğraflarını konseptine uygun çeşitli dekorlarla çekiyorum. Çekimlerde canon 5D mark 3 ve Nikon 5100 kullanılmaktadır.
Emine Eser

Emine Eser

Dış Çekim Fotoğraf · Üsküdar, İstanbul
Merhaba, 2 yıl profesyonel fotoğrafçılık eğitimi aldım. Hocamız akademisyen ve öğretim görevlisi olup tv programları da mevcuttur. Yıldız Teknik Üniversitesi nden Nikah Fotoğrafçılığı ve Doğum Fotoğrafçılığı eğitimi aldım. İnsanların sadece bir kez yaşadıkları doğum, düğün, aile fotoğrafları, doğum günü gibi özel günlerini gülümseyerek hatırlayacakları fotoğraflar çekebilmek tek derdim. Bir de tabii iletişim, keyifli çekimler ve müşteri memnuniyeti.
Naturel Photography

Naturel Photography

Dış Çekim Fotoğraf · Gaziosmanpaşa, İstanbul
Yaptığımız işin yarattığı değeri görebildiğiniz ve ölçebildiğiniz NaturelPhotography en üst kademeden en alt kademeye kadar herkesin tutku ve mücadele ile çalıştığı bir ortam sunuyor.
Kurtuluş Production

Kurtuluş Production

Dış Çekim Fotoğraf · Bakırköy, İstanbul
20 yıllık birikim ile profesyonel seviyede ekipmanlarla hizmet vermekteyim.amacım müşterilerime en iyi hizmeti verebilmektir..bu bağlamda en profesyonel makine ve ışık ekipmanları kullanmaktayım. www.kurtulusproduction.com
Frameart Photography

Frameart Photography

Dış Çekim Fotoğraf · Kağıthane, İstanbul
FrameArt sahip olduğu bilgi birikim ve donanım ile özel işletme ve kişilerin ihtiyaç duydukları fotoğraf hizmetini karşılamaktadır. Ürün çekimi, mekan çekimi gibi kurumsal fotoğrafçılığın yanı sıra düğün ve nişan fotoğrafçılığı gibi insanların en mutlu anlarına samimiyeti ve profesyonelliği ile tanıklık etmektedir.
Record Yapım Wedding

Record Yapım Wedding

Dış Çekim Fotoğraf · Kartal, İstanbul
Profesyonel,yaratıcı ve samimi.Ekibimizi en iyi özetleyen üç kelime.İyi fotoğraflar yakalamak iyi bir fotoğrafçı ve iyi bir ekipmanın dışında samimi bir ortam da gerektirir.Özellikle düğün fotoğraflarında çiftlerin kendilerini rahat hissetmeleri çok önemlidir.Yabancı ve soğuk bir fotoğrafçıya kimse güzel kareler veremez. Biz de bu bilinçle çalıştığımız çiftlerimizle önce arkadaş oluruz.Çekim öncesi sanat asistanlarımız sizinle iletişime geçerek,çekim planlarını anlatır üzerine tartışır,birlikte
Selçuk İnci Photography

Selçuk İnci Photography

Dış Çekim Fotoğraf · Kadıköy, İstanbul
Her şey babamın bana çocuk yaştı aldığı fotoğraf makinası ile başladı… Dış mekan düğün fotoğrafçılarından Selçuk İnci, 14 yıllık tecrübesi ve katlanarak büyüyen fotoğraf tutkusu sayesinde meslek hayatına tüm heyecanı ile devam ediyor. Çeşitli yarışmalarda ödüller kazanan, dünyaca ünlü fotoğraf sanatçılarından eğitim alan, sürekli kendisini geliştiren, kendi tarzını ortaya koyan sanatçı; bugün, düğün ve moda fotoğrafçılığı konusunda güvenilebilir nadir adreslerden biri olmuştur. Hayal
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fikret Aksoy
Dış Çekim Fotoğraf   17/10/2017

Profesyonel bir dijital ajansız. Kriterlerimiz çok yukarıdadır. Hakan beyin performansı bizi gerçekten çok tatmin etti. İyi ki tanışmışız diyebileceğimiz güzel bir dostluğuda yanında getirdi. Şiddetli tavsiye ederim.

         
Nihan Şimşek
Dış Çekim Fotoğraf   19/09/2017

Emine hanım ve Gülşah hanım bizim için yorucu geçen bir günde samimiyetleri ile rahatlamamızı ve içimize sinen bir çekim gerçekleştirmemizi sağladı, teşekkür ediyoruz.

         
Pelin Aksoy
Dış Çekim Fotoğraf   17/09/2017

Ziya Beyi yalnızca dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı açısından değerlendirmek ona haksızlık olur. Kendisi gerçekten mükemmel bir sanatçı. Bizim dış çekimimiz de ise kendisinin profesyonel yönlendirmeleri ile, poz veremeyen bizim bile şahane karelerini yakaladı. Her şey içimize sindi ve güzel oldu. Sonsuz teşekkür ederiz.

         
Aslıhan Özcan
Dış Çekim Fotoğraf   13/09/2017

Merhabalar, Mavi Kaşif ile çekimlerimizi bitirdik, Herşey konuştuğumuz gibi oldu, hatta daha fazlası. İki kişi olarak geldiler ikisi de birbirinden tatlı insanlar, nasıl istediysek o şekilde çekim yaptılar, fotografların hepsi çok güzel, Kapadokyada çekim yaptık, Buluşma yeri saati mekan ve fotoğrafların teslimi anlamında herşey sorunsuzdu. Çok teşekkür ediyoruz çalışmayı düşünüp tereddüt edenlere tavsiye ediyoruz.

         
Elif Karadayı
Dış Çekim Fotoğraf   30/08/2017

Henüz albumü almadık ama çekimler esnasinda Nesrin hanimdan cok memnun kaldik. Örnek resimlerde gayet güzeldi. Umarim albümde öyle olur. ❤

Dış Çekim Fotoğraf hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz