En İyi 10 İstanbul Halıfleks Yıkamacı

4 Halıfleks Yıkama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 136 Halıfleks Yıkamacı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Cem Demir

Cem Demir

Halıfleks Yıkama · Kartal, İstanbul
DEMİR KOLTUK YIKAMA📣 Ekolojik ve bitkisel ilaçlar kullanmaktayız. İşimizi kaliteli bir şekilde yapıp arkamızda müşteri memnuniyeti bırakmaktayız. Biz kendimize güveniyor ve sizleri de davet ediyoruz.Yerinde halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama, Sandalye, Yatak, Kanepe, Çekyat, Stor Perde, Tül Perde, Keten Perde, Fon, Battaniye, Yorgan, Halı Tamiri, Yün Halı Dokuma hizmetlerini vermekteyız.
ÖZDEMİR GRUP HALI YIKAMA

ÖZDEMİR GRUP HALI YIKAMA

Halıfleks Yıkama · Ümraniye, İstanbul
Özdemir grup temizlik halı yıkama olarak profesyonel makinalar ve eğitimli ekip arkadaşlarımızla kaliteli hizmet sunuyoruz Özdemir grup temizlik hizmetleri olarak Güvenilir bir marka olmasını tercih eden 15 bin müşterisine borçludur
Asya Temizlik İstanbul Halı Ve Koltuk Temizleme

Asya Temizlik İstanbul Halı Ve Koltuk Temizleme

Halıfleks Yıkama · Üsküdar, İstanbul
Asya Halı ve Ev Tekstili Temizlik Fabrikamıza Hoş geldiniz . Değerli müşterilerimiz, 15 yılı aşan süredir, firmamız, İstanbul Anadolu yakası ilçelerinde temizlik sektöründe ki liderliğini sürdüren, işini özveriyle yapan kurumsal bir temizlik şirketidir. Fabrikamızda, başta tüm halı türleri olmak üzere, perde, koltuk, yorgan, battaniye, yastık, yatak gibi aklınıza gelebilen tüm ev tekstil ürünlerinin temizliğini yapmaktadır. Asya halı temizlik firmamızı arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. ▪
EKSELANS HALI VE KOLTUK YIKAMA

EKSELANS HALI VE KOLTUK YIKAMA

Halıfleks Yıkama · Arnavutköy, İstanbul
PROFESYONEL VE HİJYENİK TEMİZLEME. 🚐ÜCRETSİZ SERVİS. 🚿%100 TEMİZLİK GARANTİSİ. ☢️SON SİSTEM OTOMATİK HALI YIKAMA. 🌊STOR PERDE YIKAMA. 🔵YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA. 🚗OTO KOLTUK, TAVAN TABAN TEMİZLİK UYGULAMASI. 15 YILI AŞKIN PROFESYONEL EKİBİMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYUYORUZ.
Köpük Hanım Halı Yıkama

Köpük Hanım Halı Yıkama

Halıfleks Yıkama · Ümraniye, İstanbul
Yerinde halı yıkama bilgi ve ekipmana sahibiz. Günde bir ekibimiz 1000 m2 ye kadar yerinde halı yıkayabilmektedir. Bugün yıkanan halılar ertesi gün kullanılabilmektedir. Herhangi kötü koku oluşmamaktadır. m2 arttıkca fiyat düşmektedir. İş yeri halısı olduğu kadar ev halılarıda yıkanmaktadır.
ZÜMRÜT HALI YIKAMA VE BUHARLI KOLTUK YIKAMA

ZÜMRÜT HALI YIKAMA VE BUHARLI KOLTUK YIKAMA

Halıfleks Yıkama · Silivri, İstanbul
HİZMET BİZİM, TERCİH SİZİN Zümrüt halı yıkama ve buharlı koltuk yıkama firması olarak, Silivri de halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe, kullanmış olduğumuz son teknoloji makinelerimiz ve alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmanın yanında siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini de ön planda tutmaktayız. Her türlü yıkama ve temizleme işlemlerimiz firmamız tarafından garantilidir.
Alihan Özgünaydın

Alihan Özgünaydın

Halıfleks Yıkama · Ümraniye, İstanbul
Kaliteli ve Garantili işçilik için bizi denemeden karar vermeyin. Merhaba ben Alihan Özgünaydın. Bu platformda yeni bir girişim'ciyim. 14 senedir profesyonel işlerin eminellerde yapılması amacıyla kurmuş olduğumuz aile şirketimizi bugünlere getirmeye başardık. Bugüne kadar TÜRKIYE'de 81 ilimize iyi hizmet verdiğimizi bize düşündüren bütün bizimle yolu kesişen herkese çok teşekkür ederiz. Profil fotoğraf'ım çalıntı değil hepsi benim çekirdek Ailem.😃 Ailemin küçük ama benim dünyamın fotoğrafı, A
Openfreshtemizlik

Openfreshtemizlik

Halıfleks Yıkama · Silivri, İstanbul
Yerinde Halıfleks Halı ve Oto koltuk döşeme tavan taban bagaj ve kapı kollarındaki döşemelerinin yıkanp temizlenmesi.
Ahmet Kaya

Ahmet Kaya

Halıfleks Yıkama · Beylikdüzü, İstanbul
A Plus Halı ve Koltuk Yıkamada % garanti hizmeti sağlıyoruz deneyimli ekip ekipman ve personelimizle hizmet veriyoruz memnun kalacağınıza eminiz servis numaralarımız Ücretsiz servis numaralarımız.
Sevda Kayıkcı

Sevda Kayıkcı

Halıfleks Yıkama · Ataşehir, İstanbul
Kurum ve kuruluşlarınız da hakflekslerin sanayi makinalarıyla yıkanmakta özel şampuanlar vakumlu makinalar profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz .
Halıfleks Yıkama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz