En İyi 10 İstanbul İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı

4 İç Mekan Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 41 İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Soner Bilgin

Soner Bilgin

İç Mekan Peyzaj · Tuzla, İstanbul
Pzaj proje uygulama ve danışmanlık konularında 15 yıllık sektörel deneyimle yurt ici ve yurt disi birçok projede yer aldim. proje ve uygulama işleriniz icin profesyonel destek almak icin benimle iletişime geçebilirsiniz
İKİ MAVİ PEYZAJ TASARIM VE UYGULAMA

İKİ MAVİ PEYZAJ TASARIM VE UYGULAMA

İç Mekan Peyzaj · Beylikdüzü, İstanbul
2010 yılından itibaren özel ve kamu alanlarında edindiğimiz bilgi, becerileri ve sahip olduğumuz liderlik ruhuyla mesleğimizi hayat tarzımız haline getirdik. Bu yolda azimle, kararlılıkla sonsuz istek ve sevgiyle mesleğimizi en üst seviyelere taşımak için yenilikçi çözümlerle yürümekteyiz. Bu kapsamda; -Peyzaj Tasarım Projeleri, -Yapısal ve Bitkisel Peyzaj Uygulamaları yapmaktayız.
Lotusart Mimarlık

Lotusart Mimarlık

İç Mekan Peyzaj · Pendik, İstanbul
Genç ve dinamik kadromuz, kaliteye önem veren alt yapımız ve önemli iş ortaklıklarımız sayesinde tüm mimari faaliyetleri şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmekteyiz.
Şahika Mimarlık Muhendislik

Şahika Mimarlık Muhendislik

İç Mekan Peyzaj · Güngören, İstanbul
Vizyonumuz; Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile Peyzaj Çalışmaları ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe Dünya’da örnek şirket olmak. Misyonumuz; İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına görerek bakmak
Beril Nar

Beril Nar

İç Mekan Peyzaj · Eyüp, İstanbul
Sizden gelen talepler doğrultusunda ekolojik ve tüm çevresel faktörleri göz önüne alarak istenilen fonksiyonlarda tasarımlar oluşturmak için peyzaj planlamaları yapılır. İstenildiği takdirde tasarlanan projeler 3 boyutlu olarak hazırlanıp animasyonlar da sizlere sunulur. Özel villa bahçeleri, butik bahçeler, okul bahçeleri ve toplu konutlarda ,yapısal-bitkisel peyzaj projelendirmelerinin yanı sıra teras bahçesi ve iç mekan peyzaj projelendirmeleri de yapılır.
Laçin Peyzaj İnşaat San ve Tic Ltd Şti

Laçin Peyzaj İnşaat San ve Tic Ltd Şti

İç Mekan Peyzaj · Esenyurt, İstanbul
Laçin Peyzaj Planlama Olarak 2 Peyzaj Mimarı 1 Sulama Teknikeri 3 Bahçıvan Uzman Ekibimizle Proje Çizim 3D Modelleme Bitkilendirme Hazır Rulo Çim Ekme Çim Baheçe Bakım Bahçe İlaçlama İthal Süs Bitkileri Yerli Süs Bitkileri Meyve Ağaçları Mevsimlik Çiçekler İç Mekan Bitki Temini Otomatik Sulama Drenaj Uygulama Hizmetleri Vermekteyiz Siz Değerli Müşterilerimize.
Oğuz Kılıç

Oğuz Kılıç

İç Mekan Peyzaj · Esenler, İstanbul
2006'dan beri mimari uygulama projeleri, inşaat ruhsatı alımı, iç mekan tasarımı, görsellendirme ve katalog işleriyle birlikte son dönemde İmar barışı işlemleri yapıyorum.
Erdem Sönmez

Erdem Sönmez

İç Mekan Peyzaj · Tuzla, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu Ziraat mühendisiyim.Ayrıca Namık Kemal Üniversitesi süs bitkileri ve seracılık bölümü de okudum.Süs bitkileri pazarlama ve satışında çalıştım bireysel olarak bahçe düzenleme ve Peyzaj işleri yapıyorum. Iç mekan ve dış mekan bitkileri ve bakımı ile alakalı işlerinizi yapabilirim.
PARİS PEYZAJ

PARİS PEYZAJ

İç Mekan Peyzaj · Pendik, İstanbul
14 yıllık peyzaj mimarı olarak edindiğim tecrübelerle bahcelerinize bir farklılık katmak için buradayım.
Gönül  Türkoğlu

Gönül Türkoğlu

İç Mekan Peyzaj · Bahçelievler, İstanbul
Kendimden kısaca bahsedeyim. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Peyzaj Mimarlığı lisans eğitimini 2019 yılında tamamladım. Devamında aynı üniversitede Peyzaj Sulama Sistemleri bölümünde yüksek lisansa başladım ve şu anda tez aşamasındayım. Tezimde çalışmaya aldığım konu Golf sahalarının peyzaj sulama sistemlerinin incelenmesi üzerinedir. Bu sene içerisinde yüksek lisansımı da tamamlamış olmayı hedeflemekteyim. Lisans dönemimde lisans tezi olarak hazırladığım çalışmamı bir kongre de sunum y
İç Mekan Peyzaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz