En İyi 10 İstanbul Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi)

4 Kablo ve Hat Çekme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 537 Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi) hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ahmet Karakuş

Ahmet Karakuş

Kablo ve Hat Çekme · Kadıköy, İstanbul
Tek referansım güvenilirliğimdir Söz verilen tarih,saat ve iş-işçilik kalitesi önceliğimdir. Müşteri portfoyüm tamamen referans üzeredir. iyi günler dilerim .
Arif Aydın

Arif Aydın

Kablo ve Hat Çekme · Beykoz, İstanbul
35 Yıllık tecrübeye dayanan bir hizmet vermekteyim. Bina içi telefon ankastra değişimi. onarımı.bina içi tefon ve internet arza onarımı.bina içi kablo çekimi. bina dışı yer altı ve havai her türlü telefon ,fiber ve internet kablo çekim ve montaş işleri yılların verdiği tecrübeyle itina ile yapılır.
Samet  Şenel

Samet Şenel

Kablo ve Hat Çekme · Esenler, İstanbul
Merhaba. Elektrik tesisat,Arıza bakım onarım işlerinde yaptıgımız işlerin sonuna kadar arkasında olup önceliğimiz müşteri memnuniyetir.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizlere işimizi daha iyi yapmamızda katkı sağlamaktadır.Elektrikle alakalı işlerin faaliyetini çözüm odaklı yürütmekteyiz bizimle çalışmanızın farkını sizlerde hissedeceksiniz.
Martaş Elektrık

Martaş Elektrık

Kablo ve Hat Çekme · Bahçelievler, İstanbul
Hızlı ve Kaliteli hizmet için bizi tercih edebilirsiniz. Önceki projelerimizden görseller için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.martaselektrik.com
Aydın Telekom

Aydın Telekom

Kablo ve Hat Çekme · Beykoz, İstanbul
TÜRK TELEKOM A.Ş. de 25 yıl şebekeci olarak çalışıp 2011 yılı icinde kendi isteğimle şef teknisyen olarak emekli oldum.Aynı yıl Aydın Telekomünikasyon Bahri Aydın olarak şahıs firmamı kurdum.Başlıca DEVLET DEMİR YOLLARI,HARP AKADEMİLERİ KOMUTANLIĞI,İSTANBUL BOĞAZ KOMUTANLIĞI,İSTANBUL BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI nın telefon alt yapı işlerini doğrudan temin usulüyle yapmış bulunmaktayım.Çavuşbaşı Serkent Villaları,Burhaniye Çam Konaklar Sitesi,Çengelköy Çakmak Düzü Konutları sitesi telef
Öz Elektrik

Öz Elektrik

Kablo ve Hat Çekme · Esenler, İstanbul
MERHABALAR 2002 DEN BERİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İTİNA İLE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYUYORUZ SAYGILAR. ÖZ ELEKTRİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ.
Tamer Çelebi

Tamer Çelebi

Kablo ve Hat Çekme · Bahçelievler, İstanbul
Pratik ve kolay çözüm önerileri sunma ayrıca bulunması zor arıza işlerinde uzmanım. Kaliteli bir yaşam için ışıklandırmanın ne kadar önemli olduğunu yaptığımız çalışmalarda görebilirsiniz.
Libra Elektrik

Libra Elektrik

Kablo ve Hat Çekme · Bayrampaşa, İstanbul
Ev yada İş Yerinize Montaj veya Tamirat mı Lazım? O İş Bizde. En büyük işlerinizden En küçük işlerinize kadar uygun fiyat garantisiyle yanınızdayız. Çekinmeyin fiyat alın. :) + www.libraelektrik.com
Gelişim Artı Elk.

Gelişim Artı Elk.

Kablo ve Hat Çekme · Maltepe, İstanbul
Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verme anlayışı içinde çalışmaktadır.
H. İbrahim  Atalay

H. İbrahim Atalay

Kablo ve Hat Çekme · Büyükçekmece, İstanbul
20 yıllık tercüme ile her türlü elektrik arıza, bakım ve onarım işlerini deneyimli personelimiz yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Arda A.
Kablo ve Hat Çekme   15/11/2020

Şener Bey bizim bina içi fiber kablomuzu döşedi. İşçiliğinden ve kişiliğinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
Kablo ve Hat Çekme   07/10/2020

Muhtesem servis icin teşekkür ederim 🙏 ilgili. Güler yüzlü. Saygili. Ve sanki kendi evine yapıyormuş gibi özen gösterdi.. Allah bin kere razi olsun.. Tavsiye ederim 😊😊

         
Mahir Ö.
Kablo ve Hat Çekme   24/09/2020

İşinin ehli olduğu belli olan bir usta. İsteneni dikkatle dinledi. Teyit ettirdi. En uygun çözümler konusunda müzakere etti. Uygun bir fiyat verdi. Uygulaması da son derece başarılıydı. Çalıştığı alanları tamamen temiz bıraktı.

         
Cemal B.
Kablo ve Hat Çekme   23/09/2020

aldığım hizmetten memnun kaldım işin 2 bölümünde geç vakitte olsa aradım geldi işi bitirdi emniyetli güvenilir bi hizmet sergiledi

         
İpek Y.
Kablo ve Hat Çekme   22/09/2020

Serdar beyin ilgisi ve alakası dürüst yorumları aldıgım/alacagım hizmetler acısından cok önemliydi. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz

         
Yusuf K.
Kablo ve Hat Çekme   14/09/2020

Alanında uzman, işine ve müşterisine saygılı bir usta. Yapılacak işi anlatarak ve ileride sorun çıkarmayacak şekilde yapmaya çalıştı. Maske ve temiz galoşu ile geliyor.

         
Ercan O.
Kablo ve Hat Çekme   07/09/2020

Arif Bey, çok meşakatli bir işi istendiği şekilde özenle yaptı. Anlaştığımız saatte geldi, işini yaptı. Teşekkürler tekrar.

         
Muhammed Ç.
Kablo ve Hat Çekme   29/08/2020

Evimin elektrik işi içi iletişime geçtikden sonra hemen gelip ustalığını konuşturup güzel ve temiz bir işçilik yaptı. Kendisi efendi ve dürüst biri olup verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim.

Kablo ve Hat Çekme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz