En İyi 10 İstanbul Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi)

3 Kablo ve Hat Çekme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 578 Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi) hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Arif Aydın

Arif Aydın

Kablo ve Hat Çekme · Beykoz, İstanbul
35 Yıllık tecrübeye dayanan bir hizmet vermekteyim. Bina içi telefon ankastra değişimi. onarımı.bina içi tefon ve internet arza onarımı.bina içi kablo çekimi. bina dışı yer altı ve havai her türlü telefon ,fiber ve internet kablo çekim ve montaş işleri yılların verdiği tecrübeyle itina ile yapılır.
Ahmet Karakuş

Ahmet Karakuş

Kablo ve Hat Çekme · Kadıköy, İstanbul
Tek referansım güvenilirliğimdir Söz verilen tarih,saat ve iş-işçilik kalitesi önceliğimdir. Müşteri portfoyüm tamamen referans üzeredir. iyi günler dilerim .
Samet  Şenel

Samet Şenel

Kablo ve Hat Çekme · Esenler, İstanbul
Merhaba. Elektrik tesisatları,Network data,İnternet sorunları,Kamera ve Alarm sistemleri Arıza bakım onarım işlerinde yaptıgımız işlerin sonuna kadar arkasında olup önceliğimiz müşteri memnuniyetir.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizlere işimizi daha iyi yapmamızda katkı sağlamaktadır.Elektrikle alakalı işlerin faaliyetini çözüm odaklı yürütmekteyiz bizimle çalışmanızın farkını sizlerde hissedeceksiniz. . Profosyonel kablo bulucu,test cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. ⚡️Çınar ELEKTRİK
Can  Kaygısız

Can Kaygısız

Kablo ve Hat Çekme · Çekmeköy, İstanbul
Genellikle Etiler bebek Beşiktaş gibi yerlerde 4 senedir servis vermekteyim insanlarda sağlıklı diyolok kurmak istediklerinden daha iyisini yapmak önceligimiz
Aydın Telekom

Aydın Telekom

Kablo ve Hat Çekme · Beykoz, İstanbul
TÜRK TELEKOM A.Ş. de 25 yıl şebekeci olarak çalışıp 2011 yılı icinde kendi isteğimle şef teknisyen olarak emekli oldum.Aynı yıl Aydın Telekomünikasyon Bahri Aydın olarak şahıs firmamı kurdum.Başlıca DEVLET DEMİR YOLLARI,HARP AKADEMİLERİ KOMUTANLIĞI,İSTANBUL BOĞAZ KOMUTANLIĞI,İSTANBUL BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI nın telefon alt yapı işlerini doğrudan temin usulüyle yapmış bulunmaktayım.Çavuşbaşı Serkent Villaları,Burhaniye Çam Konaklar Sitesi,Çengelköy Çakmak Düzü Konutları sitesi telef
Öz Elektrik

Öz Elektrik

Kablo ve Hat Çekme · Esenler, İstanbul
MERHABALAR 2002 DEN BERİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İTİNA İLE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYUYORUZ SAYGILAR. ÖZ ELEKTRİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ.
Nail Kapıcı

Nail Kapıcı

Kablo ve Hat Çekme · Kağıthane, İstanbul
Merhaba 20 yıldan beri elektrik işi yapmaktayım. Kurumsal giyim mağazasında elektrik teknisyeni olarak çalışmaktayım. işlerinizi itina ile garantili yapmaya talibim. Teşekkürler
Libra Elektrik

Libra Elektrik

Kablo ve Hat Çekme · Bayrampaşa, İstanbul
Ev yada İş Yerinize Montaj veya Tamirat mı Lazım? O İş Bizde. En büyük işlerinizden En küçük işlerinize kadar uygun fiyat garantisiyle yanınızdayız. Çekinmeyin fiyat alın. :) + www.libraelektrik.com
Gelişim Artı Elk.

Gelişim Artı Elk.

Kablo ve Hat Çekme · Maltepe, İstanbul
Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verme anlayışı içinde çalışmaktadır.
H. İbrahim  Atalay

H. İbrahim Atalay

Kablo ve Hat Çekme · Büyükçekmece, İstanbul
20 yıllık tercüme ile her türlü elektrik arıza, bakım ve onarım işlerini deneyimli personelimiz yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Baris G.
Kablo ve Hat Çekme   22/02/2021

Abdullah bey işini özenle yaptı ve zamanında teslim etti. Müşteri iletişimi çok iyi, kibar ve yardımsever. Kendisinden rica ettiğim bir kaç küçük iş için de yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

         
Eyüp K.
Kablo ve Hat Çekme   18/02/2021

Herşey konuşulup anlaşıldığı gibiydi. Emeğine sağlık bundan sonra kurumsal olarakta çalışmaya devam edeceğiz.

         
Kadir A.
Kablo ve Hat Çekme   24/01/2021

Oldukça zorlu bir işti. Bülent Bey çok güzel bir şekilde bu zor işi başardı ve diğer işlerimizide halletti.

         
Hasan B.
Kablo ve Hat Çekme   04/01/2021

Furkan kardeşim işinde çok başarılı çok titiz. son ana kadar bile herşeyi test edip size öyle teslim ediyor. iş diisplinine hayran kaldım çok başarılı. böyle genç kardeşlerimizin başarılı olduğunu görmek beni ziyadesiyle mutlu etti. iş ahlakı olsun çalışma düzeni olsun bizleri mutlu etti kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

         
Neslihan K.
Kablo ve Hat Çekme   31/12/2020

İşçiliğiniz ve uygun hizmetiniz için teşekkür ederiz. Gözüm kapalı önerebilirim sizi, bol kazançlar.

         
Rüya K.
Kablo ve Hat Çekme   30/12/2020

Fatih Bey işini büyük bir titizlikle tam istediğim gibi yaptı daha önce başka bir elektrikçinin olmaz dediği işi yaptı ve iki ayrı internet hattımı sorunsuz şekilde kullanabiliyorum.

         
Kenan Y.
Kablo ve Hat Çekme   17/12/2020

İlanıma hızlıca teklif verdi, 1 saat içinde geldi ve İnternet hattımın bağlantısını sağlıklı şekilde hızla tesis etti. Access pointler, kamera sistemleri, smart tv bağlantılarının da düzeltmelerini kısa zamanda yaptı, Samet bey'e teşekkür ediyorum. Kendisini tavsiye ediyorum.

         
Yetkin B.
Kablo ve Hat Çekme   10/12/2020

Kesinlikle endişeniz olmasın varsa probleminiz rahtlıkla iletişim kurabilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. Çalışma şeklinden ötürü teşekkür ederiz.

Kablo ve Hat Çekme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz