Hizmet Ver
Moda Tasarım

3 İstanbul Moda Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 396 Moda Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

İstanbul Moda Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 396 Moda Tasarımcısı, İstanbul içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İstanbul içinde yazılan 33 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 582 kişi İstanbul Moda Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İstanbul Moda Tasarımcısı

Neslihan Ç. photo

Neslihan Ç.

20.09.2021

Moda Tasarım · Ümraniye, İstanbul

23 yaşındayım. Marmara üniversitesi Moda tasarımı mezunuyum. 4 yıldır firmaların tasarım departmanlarında tasarım ve koleksiyon hazırlık süreçlerinde tasarımcı olarak görev yapıyorum. Firmanıza veya şahsınıza özel koleksiyonlar hazırlayabilirim. Tüm çalışmalarıma instagramda @neslihanzzcakmak...

Ecem O. photo

Ecem O.

25.11.2021

Moda Tasarım · Maltepe, İstanbul

Kısaca kendimden bahsetmem gerekirse doğup büyüdüğüm yerde, Kocaeli’de Dil okuma hayaliyle Anadolu Lisesi’ne başlayıp sonrasında Kadın Terziliği bölümünü okumayı, giyim bölümünü öğrenmek istemeyi tercih ederek radikal bir kararla okul değiştirdim. Liseyi başarıyla bitirdikten sonra Maltepe...

Hilal Y. photo

Hilal Y.

04.08.2021

Moda Tasarım · Üsküdar, İstanbul

Freelancer tekstil tasarımcısı Marka kimliği oluşturmak ve kimliğine uygun tasarımlar İsteğe bağlı olarak ürünlerin üretimi de yapılmaktadır. Firmanıza özel sunacağımız servisleri öğrenmek, teklif ve daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin En kısa sürede sizinle bağlantıya geçerek,...

Ebru A. photo

Ebru A.

23.11.2019

Moda Tasarım · Beşiktaş, İstanbul

2004 yılından bu yana aktif olarak sektörde çalışmaktayım. Tekstil sürecinin işleyişine tümüyle hakimim. Aynı zamanda bu tecrübeleri dijital ortamda 3D ortamda çalışıp sunmaktayım ve bu programların eğitimini vermekteyim.

Esra Z. photo

Esra Z.

22.07.2022

Moda Tasarım · Kağıthane, İstanbul

7 yıldır bu işle ilgileniyorum hem alaylı hem okullu olarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum istanbul aydın üniversitesi moda tekstil tasarımı bölümü mezunuyum aynı zamanda çeşitli moda akademilerinde styling eğitimleri aldım sektörde de özellikle Laleli firmalarında tasarım geçmişim oldu hali...

Ayşegül K. photo

Ayşegül K.

31.05.2021

Moda Tasarım · Sultangazi, İstanbul

Nişantaşı Üniversitesi Moda Tasarımı bölümü mezunuyum.Aksesuar, Etiket ve baskı tasarımları yapan bir firmada Tasarım Asistanı olarak çalışıyorum. Portfolyom ve daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kübra S. photo

Kübra S.

18.11.2021

Moda Tasarım · Sultangazi, İstanbul

Freelance olarak 3d numune çalışması, koleksiyon ve baskı tasarımı yapmaktayım. Aynı zamanda trend takipleri ve trend danışmanlığı hizmeti de vermekteyim. Kişi veya şirketlere çözüm ortağı olarak hizmet veriyorum.

Esra Nur K. photo

Esra Nur K.

07.06.2022

Moda Tasarım · Şişli, İstanbul

Tasarımcı olarak çalışmaktayım. İstenilen tema doğrultusunda koleksiyon hazırlayıp elde teknik çizim ve artistik çizim,bilgisayar destekli corel draw,adobe photoshop ve adobe illüstrator programları ile çizim,kumaş ve aksesuar seçimleri yapabilirim.

Serpil Y. photo

Serpil Y.

10.09.2021

Moda Tasarım · Beylikdüzü, İstanbul

İstanbul Arel üniversitesi Moda tasarım bölümü mezunuyum. 10 yıldır tekstil tasarımı tasarımcısıyım. 10 yıllık iş tecrübenin 7 yılını Erkek örme ve dokuma tasarımcısı olarak çalıştım, 3 yılını Inditex grubunda bayan örme tasarımı yaptım.

Bukare Mimarlık Tasarım photo

Bukare Mimarlık Tasarım

05.12.2016

Moda Tasarım · Ataşehir, İstanbul

Ödüllü tasarımcımız Zehra Betül İPEK ERTEM ile Firmalara okullara Kurumsal Kıyafet Tasarımı yapmaktayız. Parça başı ya da koleksiyon hazırlanmaktadır.

Merve Nur B. photo

Merve Nur B.

16.11.2020

Moda Tasarım · Avcılar, İstanbul

15 yillik moda tasarimcisiyim.Bayan,erkek ve cocuk giyiminde tecrubeliyim.Hem model tasarimi hem grafik tasarimi yapmaktayim.Orme ve dokuma,ust ve alt grup her grupta vesitli koleksiyonlar hazirlamaktayim.

Tuğrul K. photo

Tuğrul K.

07.03.2022

Moda Tasarım · Şişli, İstanbul

Kişiye özel dikim, Hazır giyim ürünleri, Nişantaşı/İstanbul www.tugrulkizilaslan.com /

Yağmur T. photo

Yağmur T.

24.03.2021

Moda Tasarım · Şişli, İstanbul

2012 yılından beri tekstil sektöründe çalışmaktayım. tecrübelerim doğrultusunda koleksiyonları oluşturup frelancee olarak çalışmaktayım.

Gizem J. photo

Gizem J.

07.05.2019

Moda Tasarım · Başakşehir, İstanbul

Moda tasarım bölümü mezunuyum ve stil danışmanıyım. Mevsimlerden renklere kilona ve boyuna en yeni trendlerle yeni bir sene ne dersin

Evin B. photo

Evin B.

15.12.2020

Moda Tasarım · Esenyurt, İstanbul

-Adobe Illustrator ve adobe photoshop programlarını iyi derecede kullanabiliyorum. -Orta derecede ingilizce dil bilgisine sahibim. -Sektörde 5 yıllık deneyimim var.

Esra A. photo

Esra A.

11.10.2018

Moda Tasarım · Küçükçekmece, İstanbul

Anadolu Üniversitesi Moda Tasarım bölümü mezunuyum. Bir firmada Tasarımcıyım aynı zamanda freelance olarak tasarım yapıyorum.

Nurhan Y. photo

Nurhan Y.

09.06.2021

Moda Tasarım · Sultangazi, İstanbul

Giyim Üretim Teknolojisi Meslek Lisesi mezunuyum. Öğrenimime Ege Üniversitesi Giyim Üretim Teknolojisi bölümünden devam etmekteyim. Sektörde 2 yıllık tecrübem var. Stilist asistanlığı ve modelist yardımcılığı yaptım. Tasarımlarım konusunda iyiyimdir. Elde kalıp çıkarma ve bilgisayarda kalıp...

Esra Ç. photo

Esra Ç.

02.02.2022

Moda Tasarım · Kadıköy, İstanbul

Merhaba. Bu alana ilgin varsa yeteneğini keşfetmek istiyorsan ve bi türlü cesaret edemiyorsan veya yeni bir hobi arayışındayım diyorsan işte buradayım. :)

Kübra K. photo

Kübra K.

25.07.2022

Moda Tasarım · Bayrampaşa, İstanbul

çizmek benim en sevdiğim şey. küçük yaştan beri modayı seven takip eden biriyim.Öğrenciyim .hem harçlıık çıkarmak hem yeteneğimi geliştirmek hem de sizlere yardım etmek için burdayım.

Gizem S. photo

Gizem S.

14.08.2019

Moda Tasarım · Kağıthane, İstanbul

Gedik Üniversitesinde Moda Ve Tekstil Tasarımı bölümünü bitirdim. Bir süredir tasarım asistanı olarak çalışıyorum.

Simay S. photo

Simay S.

30.07.2020

Moda Tasarım · Kadıköy, İstanbul

Farklı koleksiyon tasarımları, sezonluk ürün tasarımları ve geniş renk portföyü oluşturmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hatice Ö. photo

Hatice Ö.

20.09.2018

Moda Tasarım · Fatih, İstanbul

Freelance işte çalışabilirim yada hafta sonları tasarım eğitimi verebilirim. 3 yıllık tecrubem var , çizimlerim oldukça iyi. Moda Tasarım bölümü okudum . Dikiş bilgim de var.

İrem D. photo

İrem D.

26.02.2022

Moda Tasarım · Beşiktaş, İstanbul

İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde Tekstil ve Moda Tasarımı eğitimimi bitirdikten sonra İstanbul'a yerleştim. Şu an tam zamanlı ve freelance olarak farklı markalarla çalışıyorum. Moda tasarımı, tekstil tasarım ve stiling işlerinin yanı sıra, marketing konusunda ve dijital tasarım alanında da kendimi...

İbrahim G. photo

İbrahim G.

18.08.2020

Moda Tasarım · Kağıthane, İstanbul

İTÜ Tekstil Mühendisliği, Marmara Moda Tasarımı Mezunuyum, Özel tasarım, çizim, teknik çizim yapıyorum. Sizin istediğiniz konu ve renklerde koleksiyon hazırlayabilirim. Kalıp aşamasında yardımcı olabilirim. Hobi ve ek iş olarak bu işi yapıyorum. Tasarımı çok seviyorum :)

Kübra A. photo

Kübra A.

17.09.2021

Moda Tasarım · Üsküdar, İstanbul

Tekstil sektörüne yönelik her bölümde ders verilir teknik ve artistik çizim , piyasa bilgisi , imalat bilgisi , koleksiyon hazırlama ve giydirme . Aynı zaman da sürekli halde calısan bir stilistim . Profesyonel bir yardım almak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Moda Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Moda Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Moda Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Moda Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Moda Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Moda Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Moda Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Moda Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Moda Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Moda Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Moda Tasarım fiyatları, talep detayına göre 150 TL ile 700 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl