Hizmet Ver

4 İstanbul Muhasebe Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 308 Muhasebe Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Muhasebe Özel Ders

En İyi 10 İstanbul Muhasebe Özel Ders Öğretmeni

Umutcan Ergül photo

Umutcan Ergül

08.02.2021

Muhasebe Özel Ders · Maltepe, İstanbul

Mali müşavirlik ve KPSS dersanelerinde uzun yıllardır çalışmaktayım. Sınavlarla alakalı en iyi şekilde yardımcı olurum.

İbrahim Kara photo

İbrahim Kara

08.10.2020

Muhasebe Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

Muhasebe özel dersi konusunda deneyimliyim. Özellikle üniversite derslerine takviye, SMMM ve KPSS muhasebe alan sınavlarına hazırlık, ödev, proje, tez konularında destek veriyorum. Uluslararası muhasebe, denetim, raporlama terminolojisine hakim durumdayım. 15 yıllık profesyonel iş hayatım var. ODTÜ...

Ahmet Serdar Tuncel photo

Ahmet Serdar Tuncel

25.06.2020

Muhasebe Özel Ders · Bakırköy, İstanbul

Yaklaşık 10 yıldan beri Finansal (Genel) Muhasebe dersi vermekteyim. Bununla birlikte SMMM Staja Giriş Sınavı ve SMMM Yeterlilik Sınavına Yönelik Ders Anlatımı yapmaktayım.

Onur Alpaslan photo

Onur Alpaslan

18.08.2021

Muhasebe Özel Ders · Beşiktaş, İstanbul

4 yıl  ticaret lisesi Bilgisayarlı muhasebe  4 yıl Üniversite Muhasebe ve Finans  alanında eğitim aldım Smmm  adayıyım   3 yıl köklü bir smmm ofisinde çalıştım  2 yıldır köklü bir şirkette muhasebe uzmanı olarak çalışmaktayım ve mesleki özel ders vermekteyim Hizmetim : MUHASEBE ÖZEL...

Evrim Bayrak photo

Evrim Bayrak

02.03.2018

Muhasebe Özel Ders · Pendik, İstanbul

23 yıllık mesleki tecrübe ve mali müşavir güvencesi ile muhasebe eğitimini keyifli bir ortamda almak istemez misiniz? Eğitim programları, mevcut bilgi seviyenize ve ulaşmak istediğiniz hedeflerinize paralel olarak hazırlanmaktadır. Muhasebe mesleğine yeni başlayanlar, bu alanda kendini geliştirmek...

Aydın Çayır photo

Aydın Çayır

09.03.2020

Muhasebe Özel Ders · Esenler, İstanbul

25 yıllık Muhasebeciyim Mali müşavirim 10 yıllık Murat Eğitim kurumlarında tecrübe sahibiyim anlattığım dersler aşağıdaki gbidir. 1-Genel Muhasebe 2-Mali tablolar analizi 3-Maliyet Muhasebesi 4-Finansal Yönetim 5-SMMM Staj Başlatma Muhasebe Dersleri 6-Aöf Dersleri 7-KPSS Alan Muhasebe...

Abdulkadir Erkan photo

Abdulkadir Erkan

09.08.2021

Muhasebe Özel Ders · Fatih, İstanbul

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK MÜCEVHER FİRMASINDA FİNANS VE MUHASEBE MÜDÜRÜ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM, MS PROGRAMLARI NEBİM, LUCA PROGRAMLARINDA SİZLER İLE PAYLAŞMAKTAN MUTLULUK DUYARIM .

Müjdat Teke photo

Müjdat Teke

24.04.2021

Muhasebe Özel Ders · Zeytinburnu, İstanbul

Merhaba, Özle bir eğitim kurumunda Müşavir olarak Bilgisayarlı muhasebe eğitimi veriyorum. Eğitim içeriği; Muhasebe temel kavramları, Monografi çözümü, Beyanname doldurulması, ETA, Logo, Mikro programları konularını kapsıyor. Talep durumunda EXCEL eğitimi veririm.

Jale Sezer photo

Jale Sezer

04.11.2019

Muhasebe Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Üyelik eski ama işe başlama yeni :) Kısa sürede Muhasebe ve Finansman öğrenmek isteyenler için 26 yıllık tecrübe ile buradayım. ÖĞRENCİLER -SINAV İÇİN YARDIM İSTEYENLERE MALESEF YARDIMCI OLAMIYORUM .Sıkıcı bilinen mali işler in keyifli yanlarını görmek ince detay analizlerini bulmak ve eğitim...

Erkan Öztürk photo

Erkan Öztürk

19.04.2017

Muhasebe Özel Ders · Esenyurt, İstanbul

GENEL MUHASEBE, ÖN MUHASEBE VE MUHASEBE PROGRAMLARI (ZİRVE - ETAV8SQL - LOGO - MİCRO VE NEBİM) ÖĞRENMEK İSTEYEN (KDV 1, KDV-2 BYN, MUHTASAR BYN GEÇİCİ VERGİ BYN, KURUMLAR VERGİSİ BYN BA/BS BİLDİRGELERİ, VE SGK-BORDRO İŞLEMLERİ İTHALAT - İHRACAT İŞLEMLERİ VE KDV İADESİ (YÜKLENİM LİSTESİ...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İstanbul Muhasebe Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İstanbul Muhasebe Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İstanbul Muhasebe Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Muhasebe Özel Ders için İstanbul içinde toplam 308 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 228 yorum ve verilen 4.7 ortalama puan İstanbul içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 2,809 kişi İstanbul Muhasebe Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl