En İyi 10 İstanbul Öğrenci Koçu

4 Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 583 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oktay K.

Oktay K.

Öğrenci Koçu · Pendik, İstanbul
Koç Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimimden hemen sonra Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Eğitim koçları genelde psikolojik yönden çok fazla donanımlı olamayabiliyor. Sadece akademik anlamda değil, Uzman Klinik Psikolog kimliğim ile psikolojik anlamda da sağlıklı ve profesyonel bir hizmet vermekteyim.Üniversite hazırlık sürecinde öğrencilerin çoğu hedeflerine uygun bir plan bulamamak, sınav sürecindeki düşük motivasyon ya da sınav kaygısı gibi sebeplerden ötürü başarısız
Emrah S.

Emrah S.

Öğrenci Koçu · Beylikdüzü, İstanbul
9 yılı aşkın bir süredir Türkçe öğretmenliği ve Eğitim Koçluğu yapıyorum. Kolej, Kurs Merkezi, Bilgi Evi gibi eğitim kurumlarında idareci, eğitim koordinatörü ve öğretmen olarak görev yaptım. Testokul ve Eksen yayınları gibi kurumlarda soru yazarlığı ve tashih işlemleri gerçekleştirdim. Geçen sene koçluğunu üstlendiğim öğrencilerim Üsküdar Amerikan Koleji, Yaşar Acar Fen Lisesi ve Fahrettin Kerim Gökay Anadolu Lisesine yerleşti. Geçmiş başarılar ve ideallerim çerçevesinde oluşturduğum alanında
Abdulbaki  A.

Abdulbaki A.

Öğrenci Koçu · Kartal, İstanbul
15 yıllık eğitim tecrübesi ile öğretim ve eğitim süreçlerine devam etmekteyim. Öğretmen lisesi mezunuyum yani bu mesleğe en baştan karar verdim. Öğretmeyi seviyoru. Bir öğrenciyi hayallerine en doğru şekilde taşımak ona bir hayat tanımı oluşturmak müthiş bir duygu. Koçluk sürecine başlayacağım öğrencimle bir haftalık tanıma sürecini yaşıyorum. Ardından bir rapor hazırlayıp velimizle paylaşıyorum. Yapacaklarımı tek tek anlattıktan sonra süreç maliyetini izah ediyorum şayet karşılıklı kabul tesi
Turgut A.

Turgut A.

Öğrenci Koçu · Başakşehir, İstanbul
Profesyonel öğrenci koçluğu için yanınızdayım. Yüz yüze yada online ders takibi yaparak başarı için her adımda yanınızda olarak bu zorlu süreci beraber kolayca aşacağız. Bu dönemde sadece bir koç değil bir öğretmen yeri geldiğinde bir arkadaş olarak moral ve motivasyonu en üst seviyede tutup karşımıza çıkacak olumsuzlukları tek tek beraberce alt edeceğiz. 😉 çünkü #youwillneverwalkalone diyoruz 👍
Sedef A.

Sedef A.

Öğrenci Koçu · Ümraniye, İstanbul
Ders çalışma yöntemleri, ders çalışma programı ve kontrolleri, test çözme teknikleri, sınav sistemi, tercih oluşturma, motivasyon, hedef belirleme konularında yönlendirmeler yapmaktayım. Her yıl kendi öğrenci grubumla hedeflediğimiz başarıya ulaştık. Çalışma yaptığım öğrenciler arasında derece öğrencileri, tıp öğrencileri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ders çalışmaya yeni başlayan öğrencilerimde oldu ve doğru yöntemlerle onlarla da başarıya ulaştık. Bu dönemin ayni zamanda psikolojik bir süreç
Çağla A.

Çağla A.

Öğrenci Koçu · Kadıköy, İstanbul
Hukuk fakültesi öğrenciyim. Liseye kadar klan eğitim öğretim hayatımı planlı ve disiplinli tamamladım. Amacım başarıyı hedefleyen çocukların bu yolda en doğru şekilde yürümesi, yönlendirilmesidir. Kendimden de çok net hatırladığım için sınav stresini iyi yönetir, stresi olumlu bir yola yönlendiririm. Çizelge ile öğrencinin gelişimini takip eder, veliye bildiririm.
Evrim D.

Evrim D.

Öğrenci Koçu · Şişli, İstanbul
Merhaba, Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Mezunuyum.Öğrencilik yıllarımdan bu yana eğitim sektöründe çalışıyorum. Şu anda da pedagojik formasyon sürecindeyim. Eğitim danışmanlığı, özel ders ve program oluşturma süreçlerini aynı anda yürütüyorum. İlginize teşekkürler..
Fatih D.

Fatih D.

Öğrenci Koçu · Kadıköy, İstanbul
Çalıştığım öğrencilerle çok iyi derecede kaynak yönlendirmesi, motivasyon çalışmaları, derece öğrencileriyle yaptırdığım görüşmeler,istedikleri hedefe ulaşmaları için doğru düzenli ders programları ile çok yönlü çalışmalar yapıyorum.Ayrıca matematik bilgimden de ek olarak faydalanmış oluyorlar. Not: 2013 lys mf 4 5 bin sıralamaya girip Türkiye'de matematiği fulleyen 137 kişi arasındaydım.
Görkem K.

Görkem K.

Öğrenci Koçu · Şişli, İstanbul
Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Psikolojik destek, rehberlik, öğrenci koçluğu gibi psiko-eğitsel hizmetler vermekteyim. Bunların haricinde 7 yıldır matematik özel dersi vermekteyim. Çalıştığım Alanlar ve Eğitimlerim: Dikkat Eksikliğinde etkili bir yöntem olan; Attentioner Dikkat Geliştirme uygulayıcısıyım. 2017 yılında başladığım; hazırlık aşamasını bitirip temel aşamad
Dilek K.

Dilek K.

Öğrenci Koçu · Üsküdar, İstanbul
Üniversite sınavı hazırlık döneminde öğrencinin özel dersten daha çok ihtiyacı olan şey yönlendirme ve sıkı bir takiptir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Firdevs Özgür Arslan
Öğrenci Koçu   13/02/2020

Daha ilk günden kızımın üzerindeki olumlu etkiyi hissettim.Beslenmesinden uyku düzenine kadar herşeyiyle ilgilendi.Kurduğu iletişimle gerek benim gerekse kızımın farkındalığını arttırdı.İyi ki onu tanımışız.

         
Melike Sena Yalman
Öğrenci Koçu   06/01/2020

2.haftamızı geride bıraktık ve bu kısa süreçte dahi hemen hayatımdaki değişim ,düzene giren programım kendini belli etti çevremdeki insanlar bile benim hayatımdaki derslerimdeki değişimi görebiliyordu. Daha önümüzde birlikte çalışacağımız cok hafta var birlikte çok güzel başarılar elde edecegimize inanıyorum. Onun gibi bir koçla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Hayatınızda bi izi olması gereken mükemmel bir koç.

         
Candan Çıdarer
Öğrenci Koçu   26/12/2019

Zümrüt hocamla mezun öğrenci olarak çalışmaya başladık ve ilk görüşmeden itibaren bana gösterdiği ilgi ve sıcak tavırları bile beni hedeflerime daha doku sarılmama yetti. Bundan sonra yapacağımız diğer görüşmeler sonrasında bana daha neler katabileceğini hayal bile edemiyorum. Herşey için şimdiden çok teşekkür ederim hocam. Umarım benim gibi bir sürü öğrencinin hayatına dokunup onları bulundukları yolda ilerletirsiniz.

         
Nazan Kurt
Öğrenci Koçu   19/11/2019

Çocuğumla çok iyi bir iletişim kuruldu , bir sene boyunca da devam edeceğiz , çok memnun kaldık eşimle , tavsiye edilir.

         
Ceren Yiğit
Öğrenci Koçu   16/11/2019

Gürkan Bey ile görüşmeye başlayalı iki hafta olmasına rağmen oğlumun denemelerinde önemli artışlar meydana geldi. Üstelik gün içerisinde daha fazla ders çalışmaya başladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Hilal Ayan
Öğrenci Koçu   07/11/2019

Şükrü hocadan matematik dersi almaya başladık. Kendisi güvenilir, disiplinli ve çalışkan öğretmendir. Öğrenci (oğlum) ile çok güzel öğretmen arkadaş diyoloğunu çok çabuk kurduğuna inanıyorum. Derslerde Farklı kaynaktan problem çözerek ilerliyor ve öğrenci ödevlerini yakından takip ediyor. Kendisinden ailece memnun kaldık Teşekkür ediyoruz.

         
Nilhan Kızıldağ Başkal
Öğrenci Koçu   30/10/2019

Oğlum universite için bu yıl tercih yapmadı ve yeniden hazırlanmaya karar verdi.Adnan Beyle ilk görüşmemizde onunla devam etmeye karar verdik.Kendinden emin olmasından kaynaklı bir sakinliği var ve bu çocuklarımızın en ihtiyacı olan şey belkide.Iletisimi mükemmel ve bu iletişimle disiplini sağlıyor.Cunku Adnan Bey bu işi sadece para kazanmak için yapanlardan değil,mesleğine aşık.Zaten yaptığı işin ve üstlendiği sorumluluğun maddi bir karşılığı yok.Israrla tavsiye ediyorum.

         
Yunus Erdal
Öğrenci Koçu   24/10/2019

Emre Bey’in samimiyetinden memnun kaldık umarım yılın sonunda emeklerinizin karşılığını hep beraber alırız

Benzer Meslekler
Öğrenci Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz