En İyi 10 İstanbul Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 355 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mehmet Ali  Er

Mehmet Ali Er

Online Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba arkadaşlar ben Matematik Öğretmeni olarak 7 yıl Mebde tecrübem var.Ayrıca Marmara Üniversitesinde Yüksek lisans yapmaktayım.2 yıldır da etüt merkezlerinde çalışmakta olup lise üniversite hazırlık ilkokul ve ortaokul Lise ve üniversite öğrencilerine 7 yıldır özel ders veriyorum.
Hakan Koşar

Hakan Koşar

Online Matematik Özel Ders · Ataşehir, İstanbul
13 yıllık öğretmen, eğitim koçu ve satranç antrenörüyüm.Tecrübeli YENİ NESİL eğitimciyim.İlkokul-Ortaokul öğrencilerine yüz yüze ve uzaktan( online ) özel ders veriyorum. Matematik dersinden özel okul BURSLULUK sınavlarına hazırlık, BİLSEM sınavlarına hazırlık, LGS vb. sınavlarda soru kaçırmamak çok önemli.Temelden başlayarak basitten zora doğru anlatıyorum.İlk amacım öğrenciye matematiği sevdirmek varsa matematik korkusunu yendirmek,kısacası matematik dostluğu oluşturmaktır. BİRLİKTE ÇALIŞAL
Ebru  Bozkurt

Ebru Bozkurt

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İstanbul Üniversitesi'den mezunum. Mezun olduktan sonra İngiltere'ye dil eğitimi almak için gittim. Brighton'da Oxford International Language School'da 4 ay egitim aldım. Daha sonra IB eğitimi veren özel bir kolejde IB teacher olarak çalıştım. Ders dili İngilizce olduğundan Fen Bilgisi derslerini İngilizce olarak verdim. Öğrencilerimin çoğu yabancı idi. Cok iyi derecede İngilizce bilmekteyim. Aynı zamanda okulun yanı sıra Ortaokul öğrecilerine 5 senedir matematik dersleri vermekteyim. Özel d
Esra K

Esra K

Online Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. Sınıf öğrencisiyim.2017 yılında Lysde derecem vardır.Matematik soru çözümünde yardımcı olabilirim.
Ayşe Keskin

Ayşe Keskin

Online Matematik Özel Ders · Kartal, İstanbul
Merhaba, İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü ve Uludağ Üniversitesi Matematik bölümü Cebir ve Sayılar Teorisi dalı yüksek lisans mezunuyum. 11 yıldır hem çeşitli kurumlarda hem özel ders olarak matematik ve geometri dersleri vermekteyim. Derslerimi öğrencimin anlama tarzına göre şekillendiriyorum. Sevdirerek ve anlamlandırarak öğretmeye çalışıyorum. Önce derse ilgi duymak çok önemli. Derslerimi genel olarak konu bütünlüğü için 50dk *2 şeklinde işliyorum. Birlikte çalışmak için iletişi
Mert Kayayalçın

Mert Kayayalçın

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Pandemi sürecinde online ders konusunda belli başlı bilinen kaynaklar eşliğinde ekran paylaşımk yapılarak özel ders verilmektedir. 6. 7. Sınıf, LGS TYT ve AYT ders hizmeti verilir.
Elif Emre

Elif Emre

Online Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Öğrenciyim, öğrencilere destek olmak istiyorum. Neticede öğrencinin dilinden öğrenci anlar. Çok sabırlı biriyim,öğretene kadar vazgeçmem. Destek olmak için elimden geleni yaparım.
Serdar Tüzün

Serdar Tüzün

Online Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf ve 12. sınıf ve lise mezunu öğrencilerine online matematik ve geometri dersi veriyorum. Derslerimiz zoom uygulaması üzerinden yapılmaktadır.
Hande Simay Telatar

Hande Simay Telatar

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul
Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi matematik öğretmenliğinden mezun oldum. 4 senelik özel ders tecrübem var. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri ile çalışıyorum. Stajımı Atasehir Emlak Konut Ortaokulu'nda tamamladım. Milli Eğitim kapsamında yapılan öğretmenlik Erasmus programı ile İtalya'da kısa süreli bir projede görev aldım.
Sertap Kamçı

Sertap Kamçı

Online Matematik Özel Ders · Güngören, İstanbul
Merhaba, hedeflerinize giden yolda ilerlemek ve zor dersler artık kolay gelsin demek istiyorsanız özel ders vermek için sabırsızlanıyorum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine derslerinde yardımcı olmakta ve özel ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yasin Sarı
Online Matematik Özel Ders   18/09/2020

Ebru Hanım dersi kolay ve anlaşılır şekilde anlatıyor. Dersten sonra ödev verip takibini de yapıyor. Kızım 9 yaşında çok memnun. Tavsiye ederiz.

         
Beyzanur Güzel
Online Matematik Özel Ders   15/09/2020

Hocam sınavıma yardım etti ve iletişimi de çok kuvvetliydi sayesinde tam puan aldım tekrar teşekkürler hocam.😍 Herkesin güvenli bir şekilde eğitim alacağı bir hoca herkese tavsiye ederim 🤩👍🏻

         
Masum Burak Damgacı
Online Matematik Özel Ders   14/09/2020

Kendisinin yardımsever ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde gayet başarılıydı. Ayrıca deneyim ve bilgisinin katkısı da üst düzeydi. Teşekkürler hocam.

         
Furkan Dönmez
Online Matematik Özel Ders   14/09/2020

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Mustafa Bey ders konusunda oldukça başarılı ve donanımlı. İletişim konusunda da güleryüzlü anında cevap veriyor.

         
Mustafa DAĞCI
Online Matematik Özel Ders   08/09/2020

Açık öğretim fakültesi iktisat bölümü 4. sınıf öğrencisiyim mezun olmam için matematiksel iktisat dersim kalmıştı. Hocam bu konuda bana çok yardımcı oldu. Hocama çok teşekkür ederim. Matematik konusunda her ne bekletiniz var ise ne öğrenmek istiyorsanız hiç düşünmeden kendisine ulaşabilirsiniz. Herkeze tavsiye ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

         
Mustafa Eren
Online Matematik Özel Ders   07/09/2020

Mustafa hoca alanında gerçekten çok başarılı ve donanımlı. Çok kısa sürede geri dönüş yaparak sınavıma yardımcı oldu. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım .

         
Cansu Candar
Online Matematik Özel Ders   04/09/2020

Kısa sürede soruların hepsini yetiştirip üstelik 100 almamı sağlayan mükemmel bir hoca.Emeğinize sağlık sizden iyisi yok👍🏻

         
Ayşe Yılmaz
Online Matematik Özel Ders   01/09/2020

Mehmet Ali hocadan diferansiyel denklemler dersim için soru çözümü desteği aldım ve çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Benzer Meslekler
Online Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz