En İyi 10 İstanbul Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Online Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 860 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ebru  Bozkurt

Ebru Bozkurt

Online Matematik Özel Ders · Maltepe, İstanbul
İstanbul Üniversitesi'den mezunum. Mezun olduktan sonra İngiltere'ye dil eğitimi almak için gittim. Yüksek lisansımı İTÜ/Kimya-Metalurji fakültesinde devam ettirmekteyim. Brighton'da Oxford International Language School'da 4 ay egitim aldım. Daha sonra IB eğitimi veren özel bir kolejde IB Biology teacher olarak çalıştım. Ders dili İngilizce olduğundan Fen Bilgisi/Biyoloji derslerini İngilizce olarak verdim. Öğrencilerimin çoğu yabancı idi. Cok iyi derecede İngilizce bilmekteyim. Aynı zamanda ok
Burak Duman

Burak Duman

Online Matematik Özel Ders · Eyüp, İstanbul
Merhabalar Değerli Veliler ve Değerli Öğrenci Arkadaşlar, Mühendislik eğitim ve çalışma hayatım boyunca hafta sonları özel ders verdim, özel eğitim kurumlarında yarı zamanlı olarak görev yaptım. Ve bu süre zarfında liseyi, üniversiteyi kazanan nice öğrencilerim oldu. Ve halen bu öğrencilerimle ve yeni öğrencilerimle çok sıkı bir diyalog halindeyim. Sorgulatarak, ezber yapmadan öğretim tarzım ön plana çıkmaktadır ve bu konuda öğrencilerimden çokca olumlu geri dönüşler almaktayım. Bazıla
Utku Deniz

Utku Deniz

Online Matematik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Istanbul üniversitesi matematik boğaziçi üniversitesi pdr yüksek lisans 7 yıllık aktif deneyim öğrenci merkezli, mantığa odaklı eğlenceli türkçe/ingilizce özel ders
Elif Emre

Elif Emre

Online Matematik Özel Ders · Fatih, İstanbul
Öğrenciyim, öğrencilere destek olmak istiyorum. Neticede öğrencinin dilinden öğrenci anlar. Çok sabırlı biriyim,öğretene kadar vazgeçmem. Destek olmak için elimden geleni yaparım.
Elshani Kamberi

Elshani Kamberi

Online Matematik Özel Ders · Tuzla, İstanbul
Zoom ve skype uzerinden online ders verebilirim. Tel: Türkiye ye Kosovadan burslu olarak geldim. yıldır Turkiyede yaşamaktayım.Gebze Teknik Üniversitesi matematik bölümünü,. ortalama ile okul birincisi olarak bitirdim.Suan da Sabancı Üniversitesinde burslu olarak yüksek lisans yapıyorum,aynı zamanda araştırma görevlisi olarak matematik ve mühendislik bölümü öğrencilerine uygulama dersleri vermekteyim.Universite yıllarında asistanlık yapmış olup mühendislik ve matematik uygulama derslerini verd
Asena Nur Çalışkan

Asena Nur Çalışkan

Online Matematik Özel Ders · Güngören, İstanbul
Ekonomi yükseklisans öğrencisiyim. Her seviyede matematik dersi verebilirim. Dersleri online veya yüzyüze gerçekleştirebiliriz.
Nigar Kar

Nigar Kar

Online Matematik Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul
Matematik temel bir ders olduğundan hayatımızın neredeyse her alanında karşılaşırız. Hiyerarşiye dayalı bir öğrenimi olan matematik dersini sağlam bir şekilde öğrenilmesi gerektiğini ve bunun için de derslerim gerçek hayatla bağlantılar kurarak işliyorum.
Alican Yüceer

Alican Yüceer

Online Matematik Özel Ders · Bağcılar, İstanbul
Balıkesir Üniversitesi mimarlık bölümü mezunu olup, 2 yil Gençlik merkezi' ne bağlı öğrencilere özel ders verdim. Kardeşlerime de yardımcı olmaktayım, bu sebepten güncel soru tipi ve konulara hakim olmakla birlikte, yönlendirebilecek birikime sahibim. Lise matematik ve geometri dersleri veriyorum. 2 öğrencime üniversitesiye hazırlıkta yardımcı oldum ve hali hazırda 1 öğrenciye ders vermekteyim. İlgilenen ve matematik öğrenmeye ihtiyaç duyanlar iletişime geçerse sevinirim.
MEHMET SIDDIK AKTAŞ

MEHMET SIDDIK AKTAŞ

Online Matematik Özel Ders · Sultangazi, İstanbul
7 yıldır özel ders sektöründeyim şu an özel bir okulda çalışmaktayım. Matematik ön yargınızı yıkmak için ulaşın 😊
Rabia BAŞ

Rabia BAŞ

Online Matematik Özel Ders · Avcılar, İstanbul
Merhaba, Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Gerek okulda gerekse yakın çevremde tanıdığım öğrencilere verdiğim özel derslerden edindiğim deneyimlerimle sizlere destek olmak istiyorum. İlkokul, ortaokul ve 8-9-10 . sınıf matematik dersleri için yardımcı olabilirim. Ayrıca ALES Matematik konularında da yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melike D.
Online Matematik Özel Ders   09/04/2021

Ebru Öğretmen, çocuklarda özgüven duygusunu geliştirmeye çalışır, bağımsız çalışabilmeleri için cesaretlendirir. 7 yaşındaki kızımla bile gelişim düzeyine uygun, akılcı ve sağlıklı bir iletişimi oldu. Mesleğini en güzel ve doğru biçimde uygulamaya gayretli bir öğretmen. Biz Ebru Öğretmeni çok sevdik :)

         
Nezire D.
Online Matematik Özel Ders   03/03/2021

Çalışmaya başlayalı 2 hafta oldu,bu zaman dilimi değerlendirme yapabilmek için yeterli olmasa da 2haftalik süreçin gayet olumlu olduğunu söyleyebilirim.

         
Derya D.
Online Matematik Özel Ders   11/02/2021

Ebru hoca,ilgili,ozverili cocuklarla hem samimi hem.mesafeli bir disiplinle dersleri ihtiyaclarina uygun ogrenmesini sagliyor bunun icin gerekli egitim materyallerini yonlendiriyor,cabasi,emegi icin tesekkur ediyorum.Ayni zamanda iki cocuguma da destek verdi,tesekkurler!🌺🧿

         
Güliz A.
Online Matematik Özel Ders   08/02/2021

Ebru hanımdan kızım için matematik dersi alıyoruz kızım da bende çok memnunuz çok anlaşılır ve akıcı ders işliyor

         
Ceren D.
Online Matematik Özel Ders   26/01/2021

Kıymetli Fatih hocamız, verdiği eğitim ve öğretimle öğrencimizin en iyi şekile ilerlemesini sağladı. Verdiği perspektifleri ve pratik yollarıysa şüphesiz disiplininin bir nüktesiydi. Ne kadar teşekkür etsek az kalır. Her saniyesine değecek liyakatı ve sistemiyle başarı kaçınılmaz olacak:)

         
Ayşe G.
Online Matematik Özel Ders   12/01/2021

ilk dersten itibaren ;tanışma, iletişim, ders saatlerinde anlaşma.. sonrasında öğrenci eksikliği belirleme, uygun kitap seçip ilerleme, seviyeye göre anlatım yöntemi ile hocamdan çok çok memnun kaldım.Derslerimiz hala devam ediyor ve sonuna kadar da Fatih hocamla sürdürmeyi hedefliyorum. Teşekkürler Fatih hocam

         
Emine Ş.
Online Matematik Özel Ders   08/01/2021

Lise-2 ve lise-1 matematik dersi alıyoruz Ayşe hocadan, çok mutluyuz ona denk geldiğimiz için. Soru anlatım tekniği, soru çözüm takibi çok iyi. Stres oluşturmadan çalıştırıyor. şüphesiz tavsiye ediyorum.

         
Sevim A.
Online Matematik Özel Ders   03/12/2020

kızım başta istemedi ama dersden cok memnun kaldı. Hocamız aktif guzel anlatıyor .insallah herşey guzel olur hocamız la lgs ye devam kararı aldık. Tavsiye ederim.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Online Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz