En İyi 10 İstanbul Özel Dedektif - Armut

En İyi 10 İstanbul Özel Dedektif

4 Özel Dedektif Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul bölgesinde 180 Özel Dedektif Bürosu teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Duygu Kılıç

Duygu Kılıç

Özel Dedektif · Kadıköy, İstanbul
Psikolojik Danışman, Hukukçu, Emekli Emniyet Mensuplarından oluşan profesyonel ekibimizle borçlu bulma, eş takibi, şirket ortağı takibi, boşanma, ceza, velayet vb. davalar için yurt içi ve yurt dışı delil toplama, fiziki ve teknik takip, dolandırıcılık, evlilik öncesi araştırma, hırsızlık, öğrenci araştırması hizmetleri Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yapılmaktadır. Bu hizmetler verilirken gizlilik üst düzeyde korunur.
Osman Çelik

Osman Çelik

Özel Dedektif · Ataşehir, İstanbul
Kaliteli gerçek dedektif arıyorsanız, sizde uzman ünlü bir dedektifle çalışmak istiyorsanız dedektif Osman ÇELİK Star dedektiflik ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Eş takibi, Adres tespit, Sanal takip, Boşanma, Velayet, Davalarına Delil toplamakta iddaalıyız. dedektiflik bizim işimiz Star dedektiflik olarak öncelikli prensiplerimiz gizlilik, güven, dürüstlüktür. Unutmayınız her ne olursa olsun önce kalite.
Taner Sezgin

Taner Sezgin

Özel Dedektif · Beyoğlu, İstanbul
Merhaba, Private Detectives in Turkey - Taner SEZGİN İstanbul’da Serbest olarak Özel Dedektiflik yapmaktayım. Daha öncesinde yurtdışında on bir (11) yıl özel dedektiflik görevinde bulundum. Türkiye’ye döndüğümde edindiğim deneyim ve bilgilerim çerçevesinde özel dedektiflik mesleğimi devam ettirmekteyim. Öncelikli olarak, bir Özel Dedektif bilinenlerin bilinmeyen yönlerini, görünenlerin görünmeyen yönlerini tarafsız bakış açısı ile iyi analiz edebilmeli ve müşterisinin şüphelerini tarafs
Nil Dedektiflik

Nil Dedektiflik

Özel Dedektif · Beylikdüzü, İstanbul
TÜRKİYE VE YURT DIŞINDA PROFESYONELCE ÇALIŞAN UZMAN VE DENEYİMLİ BAYAN DEDEKTİF, BAY VE BAYAN UZMAN KADROMUZLA BİRLİKTE HİZMETİNİZDEYİZ. HER TÜRLÜ ARAŞTIRMA, EŞ TAKİBİ, VELAYET DAVALARINA DELİL TOPLAMA, EVLİLİK ÖNCESİ ARAŞTIRMA, ÖĞRENCİ TAKİBİ, TAZMİNAT DAVALARINA DELİL TOPLAMA GİBİ KONULARDA HİZMETİNİZDE ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYARIZ. YASAL OLMAYAN TALEPLERDE HİZMET VERİLMEZ. GİZLİLİK İLKEMİZDİR EDİNİLEN BİLGİLER, DELİLLER ASLA SİZİN DIŞINIZDA KİMSEYLE PAYLAŞILMAZ. SİZLERE VERDİĞİMİZ HİZMETLERİ
Medcezir Dedektiflik

Medcezir Dedektiflik

Özel Dedektif · Üsküdar, İstanbul
Yıllardır işimiz Dedektiflik Profosyonel bir Ekip ile Yaptığımız Eş takibi, Boşanmaya delil, Evlilik öncesi araştırma, Çocuk velayet davaları, aynı zamanda Suç araştırmaları, Kayıp kişileri bulma , Faili meçhul davaları araştırma, Şirket araştırmaları. Dolandırıcılık araştırması, Çalışmalarımız kesin Sonuç odaklı olup her çalışmayı sonuna kadar takip etmekteyiz Bizi terçih edin Sizin dışarıdaki gizli üçünçü gözünüz olalım
İstanbul Dedektif

İstanbul Dedektif

Özel Dedektif · Kadıköy, İstanbul
İstanbul da tek başına özel dedektiflik yapan Burak K. özel dedektiflik çalışmalarında uzman hareket ederek sonuca yönelik çalışmalar yapmaktadır.
Bayan Dedektiflik

Bayan Dedektiflik

Özel Dedektif · Beylikdüzü, İstanbul
5 Yıllık eşimle birlikte yürüttüğümüz dedektiflik sektörün de sayısız başarılar ve onur duyacağımız arkamızdan çok teşekkür eden insanlar bıraktık. Burada da sizin için hayatınızı çıkmaza sokan durumlardan kurtarmak için tüm gücümüzle ve ekibimizle seferber olmak istiyoruz. Söz konusu sizin hayatınız ise sırlarınızı bizimle paylaşmak için ofisimizi ziyaret ediniz.
Burak Akbaş

Burak Akbaş

Özel Dedektif · Sultanbeyli, İstanbul
Profesyonel ekibimiz ile aldığımız tüm iş tekliflerini, en kısa sürede çözüme kavuşturup tüm kanıtlarıyla hizmet alanımıza sunmaktayız.
Ali Arslan

Ali Arslan

Özel Dedektif · Fatih, İstanbul
Büromuz ve çalışanlarımız daha önce farklı bir firmada çalışıyorduk. Ancak oranın çalışma şartları, müşterilere davranışları,onları mağdur etmeleri, verilen sözlerin yerine getirilmemesi, İş in yapılmayıp ta yapılıyormuş gibi davranışları müşterileri bir daha mağdur etmeleri; bizlerin o firmada daha fazla kalamayacağını gösterdi ve oradan ayrılarak kendi büromuzu kurduk. Şimdi daha uygun fiyata gerçek iş yapıyoruz hemen hemen tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz ve o müşterilerimiz bi
Harun Salman

Harun Salman

Özel Dedektif · Kadıköy, İstanbul
Merhaba özel hayatınızla iligili her türlü durumlarda büyük bir gizlilik içersinde yardımcı olunur.bilgilerinizle asla 3.şahıslarla paylaşılmaz.detaylı bilgiyi web sitemden alabilirisiniz. https: powerofthe2010.wixsite.com sitem iletisim-1 web sitemden detaylara bakabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cengiz
Özel Dedektif   17/10/2017

Taner Bey ve ekibine çok TSK ederim. İşi bu kadar hızlı halletmeniz gerçekten harika. Profesyonelliğiniz için çok TSK ederim. .

         
Özel Dedektif   13/10/2017

Nilay Hanım sizin gibi hem teknik hemde hukuki bilgiye sahip işini özümsemiş nadide bir insanla tanıştığım için çok memnunum.Bu devirde işini layığıyla ve dürüst yapan firma ve kişileri bulmak oldukça zor.Size ve Nil Dedektiflik çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

         
Sentez Bahce
Özel Dedektif   09/10/2017

Nihayet istedğim isi DUYGU KILIÇ Hanım çözdü üstelik 22 saatte kendisine ve Armut.com a çok teskkuŕ ederim

         
Ufuk
Özel Dedektif   26/09/2017

İşinin ehli birini arayanlara Duygu Kılıç ı tavsiye ederim. Profesyonel yaklaşımı ve yararlı öğütleri için teşekkürler.

         
Özel Dedektif   14/09/2017

taner bey ve ekibi isini gercekten cok iyi yapan bir ekip. meseleye profesyonel bir sekilde yaklastilar ve isi temiz bir sekilde tahminimden daha erken surede cozduler,

Özel Dedektif hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz