En İyi 10 İstanbul Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 457 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tohumcu Mimarlık Limited Şirketi

Tohumcu Mimarlık Limited Şirketi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Sancaktepe, İstanbul
Profesyonel bir anlayışı benimseyerek; hukuki zorunlulukların artması ile birlikte komşuluk ilişkilerinin zarar görmemesi, toplumsal sorumluluklarımız ile sosyal sorumluluklarımızı yerine getirme isteği, hedefi ve amacı ile kurulan firmamız, hizmet kalitesini ön planda tutarak müşterilerine hizmet vermek, Site, Bina, Toplu Konut ve İş Merkezi yönetim birimlerinin aldığı iş yükünü sizler için üstlenerek dürüst ve denetlenebilir, şeffaf bir politikayla en iyi ve kaliteli hizmeti sağlayabilmek iç
İstanbul Prestij Yönetim

İstanbul Prestij Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Büyükçekmece, İstanbul
Trakya’da 7 yıldır sürdürdüğümüz yönetim hizmeti ile bölgede bir çok projede başarı kazanmış ve ayrıca kat mülkiyet kanunu dalında mahkemelerde bilirkişi kayyum görevleri ile kanuna hakim kadromuzun yanında, 12 kişilik avukat kadromuzla aidat ve tahsilatta başarıya en ivedilikle giden firma unvanı ile sizlere daha kaliteli hizmet ve yaşam alanlarınızın kira getirisi ile birlikte sahip olduğunuz konutların değerine de PRESTİJ Katmak için varız.
Konsept Proje Yönetim Hizmetleri

Konsept Proje Yönetim Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Ümraniye, İstanbul
Toplu Yapı, Site, Rezidans, Apartman ve İş Merkezi gibi gayrimenkul projelerinde Profesyonel Yönetim ve İşletim Hizmetleri veren kurumsal bir firmayız. "MUTLU YAŞAM İÇİN FARKLI YÖNETİM"
Control Y.

Control Y.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şişli, İstanbul
2016 yılında mülk yönetiminde başarılı sonuçlar elde etmiş kurumumuz , 2017 yılında genç, dimanik ve konusunda uzman ekibimizle bina ve site yönetimi alınında hizmet vermeye başlamıştır. Amacımız ortaklarımızla seffaf , dürüst ve hızlı çözüm üretebilen yapıyla hizmet kalitesini maksimuma çıkarıp siz değerli ortaklarımıza en iyi hizmeti verebilmektir. Bina malikleri ve sakinleri arasında maddi manevi sorunları çözüme kavuşturup zaman ve maddi tasarrufu sağlamaktır.
Yönetmax Bina Ve Site Yönetimi

Yönetmax Bina Ve Site Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Sarıyer, İstanbul
Bir ücret ve sözleşmeye dayalı olarak; apartman, bina, site, plaza, rezidans, iş merkezi gibi toplu yerleşik mülklerin merkezi yönetim hizmetlerini, kanun ve yönetmeliklere uygun şekilde kurumsal ve profesyonel olarak yürütmekteyiz. Hukuk, muhasebe, inşaat, mimari, bakım, onarım, tadilat, malzeme alımı, temizlik, güvenlik personeli, iş sağlığı ve güvenliği vb gibi tesis yönetimiyle ilgili tüm alanlarda kendini hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kanıtlamış çözüm ortaklarımız ile berabe
Alfamen Tesis Yönetimi Ve Ticaret şt

Alfamen Tesis Yönetimi Ve Ticaret şt

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Başakşehir, İstanbul
YÖNETİCİNİZ ŞİRKET OLSUN, AİDATLARIN TOPLANMASI VE YAŞAM KURALLARININ UYGULANMASI KONUSUNDA KOMŞULARINIZLA İLİŞKİLERİNİZ BOZULMASIN %100 TAHSİLAT GARANTİSİ
Aygök Yönetim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

Aygök Yönetim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Silivri, İstanbul
AYGÖK ihtiyaçlarınızı doğru analiz edip size en uygun çözümleri sunar. KURUMUMUZ TÜRKİYE KENTSEL TESİS YÖNETİM DERNEĞİ TRKTYD ÜYESİDİR Sizde % şeffaf tüm harcamaları görebileceğiniz hukuk altyapısı çok güçlü hızlı iş takibi ve çözümü farkındalık oluşturan bir yönetim istiyorsanız hemen yanı başınızdayız Sağladığımız avantajları sizden alınan ücretlerden değil firmamızın yapısının sağladığı katma değer ve tecrübelerimizden sağlamaktayız Profesyo
Housechill Yönetim

Housechill Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şişli, İstanbul
Housechill 2000 yılında Paris te kurulmuş olup, kuruluş amacı; dünya üzerindeki gezginler ile ev sahiplerini ortak bir platformda buluşturmaktı. Gezginlere sunulan daireler özenle hazırlanıp, profesyonel bir ekibin kontrolünden geçse de dairelerin bulunduğu site ve projelerdeki yönetim zafiyeti, memnuniyet parametresini her geçen gün aşağı çekmekteydi. Siteler, kat malikleri tarafında yönetiliyor ve bu konuda uzman olmayan bireylere ciddi sorumluluklar yükleniyordu. Housechill Ekibi bünyesine
Safir Bina Yönetimi Ve Servis Hizmetleri Ltd.şti.

Safir Bina Yönetimi Ve Servis Hizmetleri Ltd.şti.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kadıköy, İstanbul
Profesyonel Bina Yönetimi ve Servis İhtiyaçlarınızda Hizmetinizdeyiz. Bina Yönetimi, Merdiven Temizliği, İlaçlama, Peyzaj, Bakım-Onarım işlerinizde bizi arayın. Apartmanınızın Hukuksal ve İcra İşlemlerini ücretsiz yapıyoruz. Ayrıca; Bina Yönetimi ve Site İşletmeciliği konusunda özel gruplara ders verilir. Kat Mülkiyeti Kanunu ve Emlak-Emlak Yönetimi Derslerinde tecrübeli öğretim görevlisinden ders ve seminer alabilirsiniz.
Lotus Profesyonel Yönetim

Lotus Profesyonel Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Kadıköy, İstanbul
Titiz ve dinamik ekibimizle hızlı, konforlu, uygun ve zevk sahibi çözümler üretmek için varız. Şeffaf ve ulaşılabilir hizmet anlayışımızla, muhasebe raporlarını açık bir şekilde sunuyor, belirsizliklere yer bırakmıyoruz. Eşit, duyarlı ve kapsayıcı yaklaşımımızla her projemizde çevreci çözümler sunmak için çalışıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hazar Güney
Site Bina ve Apartman Yönetimi   26/05/2020

Firma ile 1 senedir fazladır çalışıyoruz. Bu zaman diliminde bütün apartman olarak kendilerinden oldukça memnun olduğumuzu söyleyebiliriz. Hakan Bey oldukça ilgili, işini düzgün takip eden, ihtiyaç anında her zaman yanımızda olan ve kibar bir beyefendi. İşlerini titizlikle yürütüyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

         
Selim Cengiz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/02/2020

Apartman kurulu olarak diğer alternatiflerle de görüştük ve sonunda firmayı seçtik. Henüz yeni hizmet almaya başladık. Yaklaşımları ve fiyatları çok profesyonelce.

         
Şerife Köleoğlu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   25/12/2019

Yapılan işlerin şeffaflığı ve profesyonel ekibi ile sorunlara çözüm odaklı çalıştığnızı daha önce görmüştüm. İskenderun da bu denli işine sağdık firma zor bulunur. Teşekkürler.

         
Halit Sadık UÇAR
Site Bina ve Apartman Yönetimi   21/12/2019

Dinçer Profesyonel Yönetimin iskenderun un en iyi firması olduğunu zaten duyuyorduk.Yasal çalışan ve ciddi çalışan bir firma ile tüm sorunlarımızın çözüleceğinden şüphemiz yok

         
Emrah Yanmaz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   07/11/2019

Yenivizyon ekibine çok teşekkür ediyorum. İşleriyle çok ilgili bir firma. Yönetimi almaları ile beraber kalite farkedilmeye başladı.

         
Mustafa Küçük Oğulları
Site Bina ve Apartman Yönetimi   26/10/2019

Binamızın yönetimini Eylül ayından beri Ortak 🌍 Nokta Profesyonel Site ve Apartman Yönetimine devrettik. Daha ilk aydan beri kalitelerini ortaya koydular ve tüm sorunlarımızı gidermeye başladılar. Binamız adına kendilerine teşekkür ederiz..

         
HALUK DAMA
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/10/2019

01.08.2019 tarihi itibari ile Nesa Bina Yönetimine işleri devrettik.O günden bugüne gerek Barbaros Bey gerekse Burcu Hanım ile birlikte güzel bir ekip oluşturduk.Şu ana kadar aldığımız bütün hizmetlerden son derece memnunuz.Özellikle kendilerine ulaşma konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyoruz.Gayet samimi ve dostane bir şekilde ilişkimizi sürdürüyoruz.Gerçekten gece gündüz demeden hizmette sınır yoktur mantığıyla hareket ediyorlar.Şiddetle tavsiye ediyorum.selamlar haluk dama

         
Ümit Çayır
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/09/2019

Yaklaşımları ve kadroları çok profosyonel bir şirket yönetim dışında hukuki ve mali hizmetlerin hepsini kendi bünyelerinde ücretsiz olarak anlaştık.Devamında da aynı profosyonelliği bekleriz.

Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz