En İyi 10 İstanbul Yüzme Özel Ders Öğretmeni | Armut

En İyi 10 İstanbul Yüzme Özel Ders Öğretmeni

4 Yüzme Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 438 Yüzme Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Yüzme Dersi · Güngören, İstanbul
Halic Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük Yüzme uzmanlik mezunuyum. Bu meslekte 10 yıla yakın bulunmaktayım. Yüzme branşında bir cok tesiste hem özel hem kurumsal firmalarda gerek kursiyer gerek özel ders gerekse performans eğitmeni olarak yer aldım ve almaktayım. Bu kurumlar; AVRUPA YÜZME İHTİSAS, MACFİT, TİTANİC OTEL,AREL KOLEJİ,TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU, BAKIRKÖY,TEGEV, İBBSK kurumlarında yer aldım. Derslerimiz bay , bayan , cocuk ve performans sporcularina yaş sınırlaması olmaksızın yap
Maviakya S.

Maviakya S.

Yüzme Dersi · Kadıköy, İstanbul
Maviakya Selva k. 3.kademe Yüzme antrenörüyüm aynı zamanda bronz cankurtaranım 23 yıldır meslekteyim hala bir kurumda yüzme derslerine devam ediyorum - Anadolu Tarafı Ümraniye/Ataşehir -Su Korkusu olanlara suda durma ve ileri teknik yüzme çalışmaları, - Boğulma Tehlikesi geçirmiş kişilere,su korkusunu yenme &suda durma&ileri yüzme& teknik yüzme çalışmaları, - Stil Öğrenmek isteyenlere teknik yüzme eğitimleri - Atlama ve suyun dibinden gitmek isteyen kişilere dersler verilir. İnstagr
Doruk D.

Doruk D.

Yüzme Dersi · Bahçelievler, İstanbul
2004 yılında Arel Koleji nde stajyer olarak başlamış olduğum yüzme eğitmenliği hayatıma 2009 yılında Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından Bolu ilinde açılan 1. Kademe Yardımcı Yüzme Antrenörlüğü kursunu başarı ile tamamlayarak profesyonel olarak yüzme eğitimlerime devam etmekteyim. Instagram: @ilaybirebiryuzme
Naz B.

Naz B.

Yüzme Dersi · Kadıköy, İstanbul
Küçük yaştan beri yüzme sporuyla ilgileniyorum. 3 sene sualtı hokeyi oynadıktan sonra 2 seneyi aşkın bir süredir yüzme antrenörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda beslenme ve diyet uzmanıyım.
Sinem U.

Sinem U.

Yüzme Dersi · Pendik, İstanbul
Merhaba, Uzun yıllardır özel ve toplu yüzme dersleri ve minik öğrencilere yönelik yaz okulları düzenlemekteyim, . kademe yüzme antrenörü, ulusal yüzme hakemi ve Açık su hakemiyim. İstanbul anadolu yakasında ortaklaşa belirleyeceğimiz muhtelif havuzlarda özel ve grup yüzme başlangıç* ve ileri düzey (stil yüzme) dersleri verebilirim. Sinem USTA - * saatte yüzme öğrenme garantilidir.
Yasin S.

Yasin S.

Yüzme Dersi · Eyüp, İstanbul
Merhabalar.Haliç Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun olup 3. kademe yüzme antrenörlük sertifikasına sahibim. Çocuğu veya kendisi için yüzme eğitimi almak isteyen bireylere yardımcı olabilirim.
Korhan B.

Korhan B.

Yüzme Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Merhabalar,1986-2001 İstanbul yüzme ihtisas kulübü lisanslı yüzücüsü ve Milli takım sporcusuyum.Özel istek vakfı okullarında yüzme coach’u olarak çalışmaktayım.Özel derslerimi size en yakın havuzlarda veya kendi oturduğunuz yerin havuzlarında vermekteyim.Çalışma saatlerini ve günlerini beraber planlayarak belirliyoruz.
Nurcan  K.

Nurcan K.

Yüzme Dersi · Bahçelievler, İstanbul
Türkiye Yüzme Federasyonu 1.Kademe Yüzme Antrenörü 11 yıllık profesyonel lisanslı yüzücüyum.3yıl boyunca Kıtalar arası Boğaz yüzme yarışlarını başarıyla tamamlamış,evli ve iki çocuklu bir antrenörüm.Su korkusu olan,yüzme öğrenmek isteyen ,yetişkin ve çocuklara birebir veya grup dersleri vermekteyim.Sitenizin havuzunda veya bizim anlaşmalı havuzlarımızda.
Tayyip E.

Tayyip E.

Yüzme Dersi · Kadıköy, İstanbul
Merhaba BEN TAYYİP ELAL Eğitimimi Beden Eğitimi Spor Yüksek okulu Spor Yöneticiliği- Antrenörlük Dalı ve Marmara Üniversitesi Pedagojik Formasyon alarak tamamlamış bulunmaktayım. 5 Yıldır bu meslekteyim sayısız yetişkin ve çocuk öğrenciyle çalıştım, Hepsinde 100/100 başarıya ulaşma oranı yakaladım, Şuan da 5 farklı yüzme kursunda aktif eğitimlerime devam etmekte, aynı zaman da bostancı final okulunda , yüzme eğitimlerime devam etmekteyim.PENGUEN YÜZME KURSU adında kendi işletmesini yaptığım b
Faruk İ.

Faruk İ.

Yüzme Dersi · Ataşehir, İstanbul
2010 yılından itibaren profesyonel antrenör, Birçok madalya ve kupaya sahip halen aktif açıksu ve maraton yüzücüsü. Hedef kitle; Yüzme bilmeyenler, teknik yüzmek isteyenler, Boğaz yüzme elemelerini geçmek isteyenler, Master yüzücü adayları ve her türlü özel ve grup yüzücüler.4’yaştan itibaren tüm yaş grupları. Türkiye Yüzme Federasyonu teknik kurul üyesi, 2017’Eylülünde MANŞ Denizini takım halinde duble yüzerek ilki gerçekleştiren ve rekor kıran takım yüzücüsüdür. Lütfen iletişime geçiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bartu Soyuer
Yüzme Dersi   04/09/2019

Cengiz Hoca son derce profesyonel, meslegine hakim, bilgili ve ilgili bir hoca. Kendisi yüzme gelişimime oldukca yardimci oldu. Kesinlikle profesyonelligine guvenin.

         
Ümit Yaman
Yüzme Dersi   03/09/2019

teknigi ve morivasyonu sayesinde hemen ilk ders yüzmeye başladim.kendisiyle bikac saat sonra kendime cesaetim arttı.nerdeyse yarıslara katilacak duruma geldim siddetle herkese tavsiye ederim

         
Arif Subaşı
Yüzme Dersi   29/08/2019

2 haftadır ders alıyorum. Suya korkmaktan bile korkan biriydim. Gülen yüzü, disiplini, bildiklerini öğretme isteği üst düzeyde. Teşekkür ederim cengiz hocam

         
Mustafa Ordu
Yüzme Dersi   08/08/2019

Program koordinatörü Vildan Hanım size en uygun programı ayarlıyor. Hocaları da gayet ilgili. Ertuğrul Hoca dan ders aldım, gayet memnun kaldım. Fiyat olarak da muadillerine göre son derece makul. Tavsiye edilir.

         
Seda Cengiz
Yüzme Dersi   27/07/2019

Sinem hoca işinin hakkını fazlasıyla veren, hevesli, cesaretlendiren, espritüel çok tatlı biri. Gayet memnun kaldım. Sözünü tuttu ve estetik yüzme öğretti :) Tanımaktan hiç pişman olmadığım bir insan. Tereddütsüz yüzme konusunda yardımını alabilirsiniz.

         
Ertuğrul Optur
Yüzme Dersi   21/07/2019

Doğan hocam gayet işini profosyenel ce yapan.çocuklarla iletişimi son derece güzel bir eğitmen.çocuklar kısa sürede yüzmenin temel prensipleri nı öğretti.5 ders aldık imkan olsa 5 ders daha aldırmak isterdim çocuklar için.tavsiye ederim pişman olmazsın.

         
Cafer Yılmaz
Yüzme Dersi   20/07/2019

Doruk Hoca ilk derste yüzmeyle ilgili kaygı ve endişelerimi giderdi.İlk önce sorunun kaynağını tespit edip buna yönelik çözümler sunan hocam konusunda oldukça başarılı.

         
Adem Yıldız
Yüzme Dersi   17/07/2019

Hoca ilgili. Dışarıdan değil suda öğretiyor. Havuzun yeri iyi, eğitim için idea, ulaşımı da kolay. Fiyat uygun. tavsiye ederim.

Yüzme Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz