En İyi 10 İstanbul Yüzme Özel Ders Öğretmeni

4 Yüzme Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İstanbul civarında 491 Yüzme Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tuğrul A.

Tuğrul A.

Yüzme Dersi · Çekmeköy, İstanbul
Merhabalar Sakarya Üniversitesi spor bilimleri fakültesi mezunuyum.Sektörde 10 yıllık tecrübemle sizlere hizmet vermekteyim. Bireysel egzersiz ve yaşam koçu olarak hizmet vermekteyim. TVGF 2.kademe Fitness ve TYF 2.Kademe Yüzme Antrenörlük Belgelerine sahibim Kişiye Özgü Testler yapıp antrenman programlarının belirlenmesi öncelikli hedefimizdir. Ne istediğini bilen Hedefi olan insanlarla çalışmak her zaman önceliğimdir. Doğumdan Ölüme kadar bir çok özelliğimiz olan ( denge , esneklik , kuvvet,
Gökhan K.

Gökhan K.

Yüzme Dersi · Maltepe, İstanbul
Sakarya Üniversitesi Spor Akademisi mezunu, 3.Kademe yüzme antrenörüyüm.yaklaşık 10 yıldır aktif olarak yüzme antrenörlüğü ve eğitmenliği yapıyorum.bugüne kadar yüzlerce belki binlerce eğitim tecrübem oldu,herkesin hikayesi ve kişisel alıgısı farklı olduğu için cokca değişkenlik gösteren bir programım var.Eğer ki beninle çalışmak isterseniz sadece mesajlarımıza geri dönüşünüz yeterli olacaktır.Şuanda Gennçlik Spor Bakanlığında yüzme antrenörlük görevimi yapıyorum onun dışında marmarasport kulüb
Mehmet Can D.

Mehmet Can D.

Yüzme Dersi · Bahçelievler, İstanbul
İstanbul avrupa yakasında hizmet vermekteyim.Yüzme uzmanlık mezunuyum aynı zamanda 1.kademe TYF antrenörlük belgesine sahibim.3 seneyi aşkın süredir aktif olarak çalışmaktayım.Yüzme öğrenmek ve teknik geliştirmek isteyenler 1 mesaj uzağınızdayım :)
Yusuf Y.

Yusuf Y.

Yüzme Dersi · Güngören, İstanbul
Halic Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük Yüzme uzmanlik mezunuyum. Bu meslekte 10 yıla yakın bulunmaktayım. Yüzme branşında bir cok tesiste hem özel hem kurumsal firmalarda gerek kursiyer gerek özel ders gerekse performans eğitmeni olarak yer aldım ve almaktayım. Bu kurumlar; AVRUPA YÜZME İHTİSAS, MACFİT, TİTANİC OTEL,AREL KOLEJİ,TÜRKİYE YÜZME FEDERASYONU, BAKIRKÖY,TEGEV, İBBSK kurumlarında yer aldım. Derslerimiz bay , bayan , cocuk ve performans sporcularina yaş sınırlaması olmaksızın yap
Naz B.

Naz B.

Yüzme Dersi · Kadıköy, İstanbul
Küçük yaştan beri yüzme sporuyla ilgileniyorum. 3 sene sualtı hokeyi oynadıktan sonra 2 seneyi aşkın bir süredir yüzme antrenörlüğü yapmaktayım. Aynı zamanda beslenme ve diyet uzmanıyım.
Fırat İ.

Fırat İ.

Yüzme Dersi · Sancaktepe, İstanbul
Merhaba İstanbul Gelişim Üniversitesi BESYO(spor akademisi) Mezunuyum. Uzmanlık Alanım Kişisel eğitmenlik ve Yüzme Antrenörlüğü dür. Çakmak spor akademisi alt yapı koordinatörü olarak görev yapmaktayım. Hedefi olan ve bu hedefler için emek sarf eden insanlarla çalışmak öncelikli tercihimdir. Spor u sadece kilo vermek için değil, sağlığımız ve güçlü bağışıklık için hayat felsefemiz haline getirmeliyiz. sağlıcakla kalın.
Tuğçe B.

Tuğçe B.

Yüzme Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
Karadeniz teknik üniversitesi beden eğitimi yüksekokulu antrenörlük bölümü mezunuyum. Uzmanlık alanım yüzme. 4 senedir özel yüzme dersleri grup dersleri vermekteyim. Birçok spor salonu havuzlarında ve yaz okullarında çalışmış bulunmaktayım. Eğlenerek,öğrenerek aynı zamanda korkularınızı aşmanız için sizin için buradayım.
Furkan D.

Furkan D.

Yüzme Dersi · Beşiktaş, İstanbul
Spor Akademisi mezunuyum - Milli sporcuyum - Kağıthane Belediyesinde Kadrolu Yüzme antrenörüyüm. Freelance olarak Gayrettepe DEDEMAN hotel havuzunda ve isteğe bağlı olarak öğrencilerin kişisel veya site havuzlarında ders vermekteyim. Derslerimiz birebirdir. Derslerimizde Eğitmen olarak havuzun içinde bulunuyorum. Sizin istediğiniz saatlerde ders vermekteyim. Havlu terlik ve şampuan hizmeti ücretsiz şekilde tesisimizde kullanılabilir.
Mert  T.

Mert T.

Yüzme Dersi · Büyükçekmece, İstanbul
Elit Yüzme Kulübü olarak yüzme ve Paletli yüzme Federasyonu İl ve Türkiye yarışlarına katılan akredite bir spor kulübüyüz.Haftanın 6 günü yüzme öğrenme grubu,teknik geliştirme grubu ve sporcu gruplarımız mevcuttur.Yetişkin ve çocuk özel yüzme derslerimiz Büyükçekmece,Beylikdüzü ,Bahçeşehir ,Silivri de devam etmektedir.Antrenörlerimiz mili takımlarda görev yapmış belgeli vederece yapan bir çok sporcuya sahiptir.
Yasin S.

Yasin S.

Yüzme Dersi · Eyüp, İstanbul
Merhabalar.Haliç Üniversitesi Antrenörlük bölümünden mezun olup 3. kademe yüzme antrenörlük sertifikasına sahibim. Çocuğu veya kendisi için yüzme eğitimi almak isteyen bireylere yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mahmut Kısa
Yüzme Dersi   14/06/2020

Aldığı ücreti son kuruşuna kadar hak eden harika bir hoca, gerçekten işinin ehli ve kendisini adeta yüzme sanatına adamış bir deniz aşığı. Bu yaşımdan sonra bana denizi ve yüzmeyi sevdirdiğin için teşekkürler sevgili hocam...

         
İrem .
Yüzme Dersi   05/03/2020

Cenk hoca ile yüzme öğrenmek çok keyifliydi :) Sabırlı, güleryüzlü, çok ilgili bu sayede hızlı öğrenme gerçekleşiyor ve yüzme tekniklerini en iyi şekilde öğretiyor.Benim gibi su korkusu olan ve yüzme öğrenmek isteyenlere tavsiyem Cenk hocadan ders almaları.Sürekli suda olduğu için güven veriyor su korkunuzdan çok çabuk kurtuluyorsunuz.

         
Emel Bozkurt
Yüzme Dersi   04/03/2020

Çok sakin ve sabırlı bir öğretmen,su korkusu olanlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim kişi, benim kadar panik birini bile suya alıştırdı çok teşekkür ediyorum kendisine :)

         
Derya Alan
Yüzme Dersi   04/03/2020

İşinin uzmanı olduğunu daha ilk günden anlıyorsunuz. Programınızı tamamen size ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlaması tedirgin olmanızın önüne geçiyor.

         
Lamiya Allahverdiyeva
Yüzme Dersi   26/02/2020

Cengiz hoca sayesinde yuzme dersi aldim ve istedigim hayalini kurdugum su korkusunu atlatip yuzuyorum .destekekrini esirgemedigi icin Cengiz hocaya bir kere daha tesekkurlerimi sunuyorum

         
Türkan Özdemir
Yüzme Dersi   18/02/2020

Hocamın boş zamanını yakalamak için haftalarca bekledim ama değdi. Hiç yüzme bilmezken çok kısa zamanda, hem skolyozumdan ötürü bilmem gereken stilleri öğrendim, hem de artık ağrısız dolaşıyorum. Çok teşekkürler Cengiz Hocam

         
Nesimi Demir
Yüzme Dersi   18/12/2019

Merhaba, Halihazırda ders alıyorum. İlk irtibattan şu ana kadar söylemeliyim ki Vildan Hanım çok ilgili ve ilteşimi çok kuvvetli bir insan bu anlamda insan kendini gücende hissediyor. Diğer yandan dersleri aldığım Hastet Hanım ise benim gibi zor öğrenen bir öğrenci için çok sabırlı ve doğru anlayabileceğim tarifler ve yönlendirmelerle ve daha da önemlisi seviyeme uygun zorluklar sunarak ilk andan çok büyük aşamalar kaydetmenize yardımcı oluyor.

         
Hakan Aydemir
Yüzme Dersi   29/10/2019

Gerçekten çok kaliteli ve çok güleryüzlü bir yüzme öğretmenidir Görkem Hoca. Ben 30 yaşındayım. Görkem hoca ile tanışana kadar yüzme konusunda iyiden iyiye umudumu yitirmeye başlamıştım ama sağolun sayesinde artık rahatlıkla yüzebililiyorum ve sudan hiç korkmuyorum. Teşekkürler.

Popüler Yüzme Dersi Bölgeleri
Yüzme Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz