4 İtalyanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

161 İtalyanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 İtalyanca Özel Ders Öğretmeni

Tuğba E.

Tuğba E.

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi - İtalyan Dili ve Edebiyatı 2010 mezunu olarak 9 yıldır İtalyanca dersleri vermekteyim.
Uğur Ü.

Uğur Ü.

Italyan lisesi mezunu, 15 yıl Italya'da yaşamış, Üniversite'yi Italyanca okumuş, 10 Yıl Italyanca tercümanlık yapmış
Hazal Hanzey  Ç.

Hazal Hanzey Ç.

2010 yılında Galileo Galilei italyan Lisesi'nden mezun oldum. Lisansımı Marmara Üniversitesi Radyo/Sinema/Televizyon bölümünde tamamladıktan sonra 2014 yılında Bologna Üniversitesi Sinema Televizyon ve Medya Yapımı bölümünde master programına kabul edildim. 2014'ten 2017'ye kadar süren master programımın bitirme projesini "60'lı yıllarda Türk Sineması" konusu üzerine seçerek, tamamını İtalyanca olacak şekilde tamamladım. Bologna Devlet Müzesi'nde altı ay kadar çalıştıktan sonra Türkiye'ye döner
Bennu E.

Bennu E.

Başlangıç, orta ve ileri seviye İtalyanca dersleri vermekteyim, Yüksek lisansımı Italya da politecnico di Milanoda yaptıktan sonra yine Italya da iki yıl çalıştım, Dilbilgisi, konuşma ve yazı yazma alanında size çok yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
Mamoste Persia Ş.

Mamoste Persia Ş.

İtalyan/Türk asıllı 30 yıllık özel ders deneyimli, CILS sınavı uzmanı,İtalyan üniversiteleri ve sınav sistemi konusunda uzman, her seviyede italyanca ders veren, 'association' ezberleme tekniği ile akılda kalıcı bu sistem sayesinde İtalyanca dilini ve kültürünü tüm öğrencilerine sevdirmeyi ve öğretmeyi hedef almış, empati ile iletişim kuran bir öğretmen.
Okan A.

Okan A.

İtalyan kültürünü severek ve yaşayarak İtalyanca öğrenmenin ayrıcalığı. Floransa ve Perguia üniversiteleri dil sertifikasına sahip İtalyan Kültür mezunu öğretmenim. Yaklaşık 5 yıldır gerek dersane gerekse özel derslerde bir çok arkadaşımızı italyanca ile tanıştırdım. İtalyancalarını geliştirmelerini sağladım. Sizler de dünyanın en güzel fonetik dilini öğrenmek için benimle irtibata geçiniz
Christopher R.

Christopher R.

Anasınıfından beri italyanca dersi alan, doğuştan Türkiyede yaşayan İtalyan Lisesi Mezunu aynı zamanda da İtalyan ve Alman asıllı bir Mekatronik Mühendisi öğrencisiyim.
Burçak T.

Burçak T.

15 yıldır italyanca öğretiyorum. Okutman olarak Yeditepe Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi ve Bilim Üniversitesi nde çalıştım. İtalyan Kültür Merkezi nde 14 yıl boyunca ders verdim. Şu an serbest olarak çalışıyorum ve derslerimi Gümüşsuyu ndaki dil kültür ve sanat platformu olarak kullandığım atölyemde veriyorum. https://www.facebook.com/studiomioistanbul/
Özlem  Ö.

Özlem Ö.

Bilkent Üniversite sinde çalışıyorum. Italyanca Öğretim Görevlisiyim. 26 yıl boyunca Bilkent Üniversitesinde ders verdim. Yıllarca Italya’da yaşadım. Italyanca öğrenmek isteyenler beni bulmalı:) Profesyonel turist rehberiyim.
Busenur C.

Busenur C.

Bir yıl İstanbul da İtalyan Kültür Merkezi nde kursa gittikten sonra 8 ay İtalya da yaşadım. Sürekli gezdim, sayamayacağım kadar insan tanıdım. Farklı işlerde çalıştım. Bu süreç içerisinde de doğal olarak İtalyancamı epey geliştirdim. Yeterince birikime sahip olduğuma, kişinin öğrenme tarzına göre şekillenebileceğime ve zaten dersler birebir de olduğundan oldukça hızlı gelişme görebileceğinize garanti verebilirim.
V.ucci

V.ucci

Merhaba. Ben Valerio, İtalyanım ve İzmir İtalyan Kültür merkezinde İtalyanca dersleri vermekteyim. . yıldır Türkiye de yaşıyorum. Biraz Türkçe ve iyi derecede ingilizce konuşuyorum. İlkokul, lise ve yetişkin öğrencilere ders vermekte deneyimliyim. Ders boyunca tüm eğitim kaynaklarını sizlere ben veriyorum. Daha detaylı görüşmek isterseniz bana numarasından ulaşabilirsiniz.
Alba Lingua

Alba Lingua

Merhaba, Alba Lingua Team olarak 3 hocamız ile özel ve sınıf derslerimizi gerçekleştirmekteyiz. Özel derslerimiz ve sınıf derslerimiz için farklı kur ve fiyat programları uygulamaktayız. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Sınıf programlarımız Ekim ayından itibaren yeni yerimizde hizmete girecektir. Talep toplama ve sınıf oluşturma süreci devam etmektedir. SSS: - Sınıflar kaç kişiliktir ? +Sınıflarımız max 6 kişiliktir. - Özel dersleri hangi gün ve saa
Cem B.

Cem B.

2008-2013 yılları arasında İtalyan Lisesini bitirdim.Birçok kez İtalya’ya gittim.Roma,Milano,Bergamo,Napoli,Catania,Sorrento,Venedik’te bulundum.Lise zamanında 6 hafta İtalyan lisesindeki hocamızın evinde İtalyanca’mı geliştirdim.Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum.İtalya’da genel merkezi olan Mesgo firmasında İtalyanlarla birlikte iş yapma tecrübem oldu.
S.Hakan E.

S.Hakan E.

Merhaba. Ben Şevket Hakan ERBEY İtalya’da Politecnico Di Milano üniversitesinde mühendislik okumaktayım, online ve yüz yüze olmak üzere İtalyanca ve İngilizce dillerinde ders vermekteyim.
Oğuz V.

Oğuz V.

Ankara Üniversitesi, İtalyan dili ve Edebiyatı bölümünü Dante Alighieri üzerine yazdığım tez ile bitirdim. Sonrasında THY çağrı merkezinde 10 ay boyunca İtalyanca Müşteri temsilcisi olarak görev yaptım. Bu süre içerisinde tanıdık iş adamlarına italyanca özel ders vermeye başladım. 2015 yılı ikinci yarısı ve 2016 yılının tamamında tam anlamıyla Uluslararası bir proje olan TANAP Doğalgaz Boru Hattı projesinde Tercümanlık ve italyan personele ingilizce öğretimi görevlerini üstlendim. Zorunluk aske
Sinem K.

Sinem K.

İzmir Özel Martı İtalyan Lisesi, Özel Yücel Tonguç İlköğretim Okulu, İzmir Özel Saint Joseph Lisesi'nde İtalyanca Öğretmenliği, İzmir ve Ankara'daki Tömer şubelerinde ve İzmir Ekonomi Üniversite'sinde İtalyanca Okutmanlığı yaptım.
Miriam S.

Miriam S.

I m an Italian native teacher(from Marche,in the center of Italy),I have been working in Istanbul for 3 years.I have experience with both kids and adults.
Muhammet  A.

Muhammet A.

20 YIL ITALYADA YAŞADIM, 22 YAŞINDAYIM, İTALYANCAYI GERÇEKTEN ANA DİL SEVİYESİNDE BİLEN ÇOK AZ KİŞİLERDENİM. (60 MİLYON ITALYADA YAŞAYAN ITAKYANLAR HARİÇ) HİÇ SIKILMADAN, KEYİF ALARAK VE ÖĞRENME İSTEĞİNİZİ GİT GİDE ARTIRARAK ÇALIŞABİLİRİZ. EMİNİM Kİ BİR KAÇ AYDA, HERKESE, SÜREKLİ PRATİK YAPARAK İTALYANCA YI AŞILAYABİLİRİM. EN FAZLA 2/3 KİŞİYE FARKLI GÜNLERDE ÖZEL DERS VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUM. ILANIM HALA MEVCUT İSE BAŞVURABİLİRSİNİZ, ÇÜNKÜ SONRADAN SİLECEĞİM
Gunes O.

Gunes O.

1993 te İstanbul da doğdum, 2010-2011 eğitim yılında değişim programıyla Sicilya daki küçük bir köyün lisesinde okudum. 2012 de Darüşşafaka Lisesi nden mezun olarak Milano da Università Cattolica Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkilere yazıldım. Şahsi sebeplerden dolayı birinci senenin sonunda İstanbul a dönerek İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı na yazıldım, son sınıftayım. 14 yaşından beri yazları ve veya yarı zamanlı olarak resepsiyonistlik, barmenlik, garsonluk, çevirmenli
Nur  D.

Nur D.

Ciao.. (merhaba) Ben Nur Hanım Doğan Università degli studi di genova üniversitesinde modern diller ve kültürler bölümünde okumaktayım. Bu bölüm kapsamında italyanca, ispanyolca ve fransızca dil eğitimim bulunmaktadır. Yüz yüze ya da online italyanca eğitimi vermekteyim.
Ginevra R.

Ginevra R.

4 yildir italyanca özel dersi veriyorum. Önceden Ankara’da hizmet veriyordum. Simdi Eskişehir’e taşınınca buraya da vermeye başlamak istiyorum.
Engin A.

Engin A.

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi İtalyan dili ve Ed. mezunuyum. 8 yıldan fazla bir süredir başta İstanbul İtalyan Lisesi öğrencileri olmak üzere birçok öğrenciye özel ders verdim. Özel Eğitim kurslarında ve İtalyan Koleji nde ortaokul ve Lise seviyelerinde öğretmenlik yaptım. Dersin gününe, saatine ve mekanına birlikte karar verebiliriz.
Aslı  B.

Aslı B.

Basılma Fabrikası, Tömer italyanca okutmanlığı,Çankaya Üniversitesi italyanca okutmanlığı,italyanca türkçe ve türkçe italyanca her alanda çevirmenlik tecrübem var. SBS ve Erasmusitalyanca soru hazırladım ve hazirlamaktayim. Yine italyanca hazırlık atlama, Erasmus sınavına hazırlık, üniversite italyanca sınavlarına hazırlık,yurdışında italyanca okuma amaçlı seviye sınavlarına hazırlık için uzun süredir özel ders vermekteyim.
Ebrar E.

Ebrar E.

15 sene tecrübeli, T.C. Kültür Turizm Bakanlığı kokartlı profesyonel turist rehberi - yeminli tercüman, Her seviyede İtalyanca gramer ve konuşma dersleri veriyor.
Yiğit  M.

Yiğit M.

Milano Üniversitesi Dil ve Edebiyat Fakültesi mezunuyum. 35 sene Milano da yaşadım. Her türlü seviyede italyanca dil ve gramer dersleri için benimle kontağa geçebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayse Durucan
İtalyanca Özel Ders   21/03/2020

İtalyanca dil bilgisi ve pratik kullanıma hakim, profesyonel, öğrencinin bilgi seviyesini ölçerek dersi yönlendirebilen, pozitif enerjiye sahip, cana yakın ve gerçek bir eğitmen.

         
Sevgi Övdür
İtalyanca Özel Ders   13/03/2020

Oğuz hoca ile yapmış olduğum dersten çok memnun kaldım. Dil konusunda yeterli bilgiye, bu bilgiyi aktarabilme yetkinliğine sahip olduğu hemen anlaşılıyor. Benden almış olduğu bilgiler ile, beklentilerimi karşılamak üzere yapmış olduğu ön hazırlık, dersteki zamanı çok verimli geçirmemize olanak sağladı. Son derece nazik, sıcakkanlı ve iletişimi çok kuvvetliydi. Motivasyonuna, disiplinine, öğretme isteğine ve enerjisine hayran kaldım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Cenk Erdem
İtalyanca Özel Ders   07/03/2020

Hocam ile yaptığımız dersten çok memnun kaldım. Konuları çok net anlayıp, yapılan alıştırmalarla aklınızda kalıcı oluyor. Konusuna hakim, klasik yöntemler yerine, dersi çok keyifli işledik. Teşekkürler hocam..

         
Zehra Sahin
İtalyanca Özel Ders   25/01/2020

Pelin Hanım çok iyi bir öğretmen, dersi dizin anlayacağınız şekilde yapmaya özen gösteriyor. İzin bir süre kendisi ile birlikte olacağız :) 2 yıldır öğrenmeye çalıştığımı 4 saatte alıcı bir şekilde öğretti.

         
Nüket Eren
İtalyanca Özel Ders   29/08/2019

Yabancı dil konusunda sistemli ve pozitif bir Hoca ile calisma yaptigim icin mutluyum . Bu konuda bana yardimci olan Gurler akademiye ve onlari bulmama yardimci olan armut.com’a tesekkur ederim.

         
erkan eyüboğlu
İtalyanca Özel Ders   02/08/2019

Yurt dışına yerleşeceğimiz için eşimle beraber hızlı bir şekilde İtalyanca öğrenmemiz gerekiyordu. Derslere başladık ve çok kısa bir sürede gerçekten inanılmaz bir ilerleme kaydettik. Yaptığı işin hakkını veren, ders dışında da günlük hayatta sık karşılaşılan konularda tecrübesini paylaşan, düşünenler için tereddüt etmeden çalışabileceğiniz bir öğretmen. Teşekkürler.

         
Gökhan Altan
İtalyanca Özel Ders   17/06/2019

Pelin hanım iletişim becerisi üst seviyede, daha ilk dersten İtayanca’yı sevdirip kısa zamanda mesafe katedebileceğinize inandıran birisi. Eğer İtalyanca öğrenmeyi hedefliyorsanız mutlaka kendisiyle tanışmanızı tavsiye ederim.

         
. .
İtalyanca Özel Ders   03/05/2019

Pelin Hanım 16 yaşındaki kızıma seneye İtalya da eğitim görebilmesi için ders veriyor. Çok pozitif, motive edici, öğrenicinin istek duyarak öğrenebilmesi için programı düzenleyen, ders dışında da sürekli iletişime açık bir kişi. Epey hızlı yol aldılar (4 aydır haftada 2 saat ders ile). Kesinlikle tavsiye ediyorum

İtalyanca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz