En İyi 10 İzmir Bahçe Duvarı Firması

3 Bahçe Duvarı Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 225 Bahçe Duvarı Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mehmet  Demirel

Mehmet Demirel

Bahçe Duvarı Yapımı · Bayraklı, İzmir
Antalyanın bir çok bölgesinde taş duvar ve sıva işleri ile meşguldüm zemin taş döşeme işlemleri kaba ince kaynak işleri yapilir
Yücesan Peyzaj Inş.yapı Malz.san Ve Tic.ltd.şti

Yücesan Peyzaj Inş.yapı Malz.san Ve Tic.ltd.şti

Bahçe Duvarı Yapımı · Karşıyaka, İzmir
Yücesan Yapı Malzemeleri olarak müşterilerimize doğal taş ve taş duvar deseninde bahçe duvarı yapma imkanını ulaşılabilir fiyatlara yapabilme imkanı sunuyoruz.
Sefa KARSLI

Sefa KARSLI

Bahçe Duvarı Yapımı · Menderes, İzmir
Bahçe arsa tarla villa daire etrafına desenli bahçe duvarı işleriniz( Daire kaba inşaat tadilat tamirat fayans duvar) itina ile yapılır.
Mehmet Yıldız

Mehmet Yıldız

Bahçe Duvarı Yapımı · Dikili, İzmir
Temelden çatıya anahtar teslimi inşaat işlemleri Dış cephe yalıtım uygulamaları İç/dış tadilat-onarım işlemleri - Arsa sahibi iseniz, projenin hazırlanışından, anahtar teslim aşamasına kadar tüm resmi ve inşaat faaliyetleri, - Arsa sahibi değil iseniz, arsa bulmanız konusunda yardımcı olunup, her aşamada ortak hareket edilmesi, - Bina içi banyo, tuvalet, mutfak, zemin uygulamaları, boya işlemleri, - Balkon büyütme, cam balkon, pergole sistemleri - Çatı onarım, yeniden kurulum işlemleri
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahaddin D.
Bahçe Duvarı Yapımı   04/12/2020

Apartmanımıza, Ahmet bey ile bahçe duvarımızı yaptık, standart bahçe duvarının dışında ek taleplerimizi karşıladı. Yapılan işçilik ve duvarın düzgünlüğü tüm apartman sakinlerince beğenildi. İlk kez kendisi ile iş yaptık ama 40 yıldır çalışıyormuşuz gibi sorunsuz tamamladık işi.

         
Deniz E.
Bahçe Duvarı Yapımı   27/08/2020

İşçilik 10 üzerinden 10. İnsan ilişkisi de 10 üzerinden 10. Gözünüz kapalı işi verebilirsiniz. Mehmet bey ve ekibine teşekkür ediyorum.

         
Said A.
Bahçe Duvarı Yapımı   13/08/2020

Evimizin Duvar Ve Kaba Inşaat Işlerini Gününden Önce Bitirdiler. Öncelikle Mimr Suna Hanım Ve Eşi Salıh Beye Daha Sonrada Tüm Ekibe Teşekkür Ederiz Elinize Emeğinize Sağlık.

         
Adem A.
Bahçe Duvarı Yapımı   12/07/2020

Çimkar yapı dekorasyona aldığım hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum gerçekten işçilikleri mükemmel herkese tavsiye ediyorum.

         
Selçuk K.
Bahçe Duvarı Yapımı   04/06/2020

12x3 metre yükseklikte perde beton duvar yapım işini 1,5 metre yükseklik olarak revize ederek tamamladık. İsteklerimize elinden geldiğince cevap verdi. Pazartesi başladı bugün 4 günde kalıpları söktü.

         
Halil K.
Bahçe Duvarı Yapımı   19/04/2020

Ali bey ilgili alakalı, hemen cevap verdi. A dan Z ye en iyi fiyat ve kaliteli hizmet vermekte. Hızlı ve estetik işler yapmakta.

         
Güvenç Ç.
Bahçe Duvarı Yapımı   21/05/2019
gallery thumbnail

Tam söylediği gibi ve tam söylediği sürede duvarımızı yapıp teslim etti. ellerine sağlık Nurullah usta. Kapımızın önünde moloz vs de bırakmadı güvenimizi boş çıkarmadı bu sebeple sitemizden başka iş de alıp çalışmaya devam etmekte.

         
Ahmet D.
Bahçe Duvarı Yapımı   28/07/2018

Hodres Home Sahibi Fatih Bey ile çalışmak son derece memnuniyet vericiydi. İçimize sinen bir bahçe duvarı ve çiçeklik yaptı. İşin yapılışı esnasında karşılık fikir alış verişi yaparak istediğimiz yönde bir imalat yaptı. İş sonunda temizlik de yaparak tertemiz bir çevre teslim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Diğer Popüler Hizmetlerimiz
Bahçe Duvarı Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz