Hizmet Ver
Çift Terapisi

4 İzmir Çift Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 150 Çift Terapisti hizmet vermeye hazır.

İzmir Çift Terapisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 150 Çift Terapisti, İzmir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İzmir içinde yazılan 83 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 345 kişi İzmir Çift Terapisi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir Çift Terapisti

Ferhan Ç. photo

Ferhan Ç.

30.12.2021

Çift Terapisi · Bornova, İzmir

Aile kurumlarının zorlandığı günümüzde birçok aile üyesi sorunlarını tek başına çözemiyor. Ailenin dışından uzman ve tarafsız birinin desteği her bireyin kendilerini ve birlikte olduğu kişileri daha iyi anlamalarına , olumsuz duygu ve düşüncelerin olumluya dönmesinde faydalı oluyor. Bugün yaklaşık...

Melek Bahar Y. photo

Melek Bahar Y.

11.08.2021

Çift Terapisi · Konak, İzmir

Lisans ve yüksek lisans eğitimlerimi Hacettepe Üniversitesinde tamamladım. Ardından Aile Danışmanlığı alanında uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren Uzman Aile ve Çift Terapisti olarak hizmet vermekteyim.

Melis K. photo

Melis K.

28.11.2022

Çift Terapisi · Konak, İzmir

Merhaba, Ben Aile Danışmanı Melis Keskin. Aile danışmanlığı hizmeti verirken aynı zamanda oyun terapi, filial terapi, çocuk değerlendirme testleri, çocuk ve ergen projektif çizim testleri yöntemlerini kullanmaktayım. Verdiğim hizmetler: Online veya yüzyüze seçenekleriyle Evlilik öncesi...

Alev K. photo

Alev K.

17.04.2023

Çift Terapisi · Karşıyaka, İzmir

Bazen hayatın içinde savrulduğunu ve seni kimsenin anlamadığını,ya da doğru kararları almada geciktiğini düşünürsün, yalnız değilsin.Zaman zaman hepimiz bu boşluğa düşeriz,önemli olan doğru rotayı çok vakit kaybemeden belirlemek,buna katkı sağlayacak,seni eleştirmeden dinleyecek ve bu süreci...

Görkem A. photo

Görkem A.

27.02.2021

Çift Terapisi · Aliağa, İzmir

Çift Terapisi ve Aile Danışmanlığı Albayrak Psikoloji toplumun en küçük fakat en önemli yapı taşı olan aile ile tüm üyelerini kapsayan geniş bir çerçevede, birlikte ve işbirliği içinde çalışır. Aile Danışmanlığı Nedir? Aile Danışmanlığı/Terapisi üyeleri aile bireyleri tarafından oluşturulan,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Çift Terapisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İzmir Çift Terapisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Çift Terapisi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Çift Terapisi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Çift Terapisi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Çift Terapisi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Çift Terapisi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Çift Terapisi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Çift Terapisi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Çift Terapisi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Çift Terapisi fiyatları, talep detayına göre 300 TL ile 700 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl