Hizmet Ver
Diksiyon Dersi

4 İzmir Diksiyon Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 90 Diksiyon Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İzmir Diksiyon Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 90 Diksiyon Dersi Öğretmeni, İzmir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İzmir içinde yazılan 46 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 244 kişi İzmir Diksiyon Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir Diksiyon Dersi Öğretmeni

Tufan C. photo

Tufan C.

12.07.2020

Diksiyon Dersi · Konak, İzmir

Tiyatro oyunculuğu ile başlayan profesyonel sahne hayatıma mikrofon başına radyo programcılığı, TV haber spikerliği, Tv programları, spikerlik ve A protokol sunuculuğu ile devam etmekteyim. Kurum ve kuruluşlarda "Diksiyon ve İletişim" başlıklarında onlarca seminer gerçekleştirdim. 15 yılı aşkın...

Duygu A. photo

Duygu A.

27.02.2023

Diksiyon Dersi · Karşıyaka, İzmir

Akdeniz Üniversitesi mezunuyum. Uzun yıllardır Milli Eğitimde birçok mesleki eğitim derslerini vermekteyim. Verdiğim eğitimler arasında diksiyon, beden dili, kişisel gelişim eğitimleride bulunmaktadır. Aynı zamanda Profesyonel Yaşam Koçluğu yapmaktayım.

Canan Ö. photo

Canan Ö.

07.08.2022

Diksiyon Dersi · Konak, İzmir

Türkçe Öğretmeni Diksiyon Eğitmeni (Başkent İletişim Akademisi) Konuşma ve yazma becerileri destek eğitimler

Ömer A. photo

Ömer A.

25.02.2020

Diksiyon Dersi · Karabağlar, İzmir

Kendi aracınız varsa, ve direksiyon eğitimi konusunda bilmediklerinizi hem teknik hemde pratik olarak sizlere verebilecek donanım ,bilgi ve beceriye sahibim. Otomotiv öğretmenliği mezunuyum, bu işi severek yapıyorum.

Burak D. photo

Burak D.

14.10.2022

Diksiyon Dersi · Menemen, İzmir

Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunuyum. Alanım ile ilgili birçok workshopa katıldım. Diksiyon, oyunculuk ve konservatuara hazırlık dersleri veriyorum.

İzmir Diksiyon Ve Güzel Konuşma Eğitim Merkezi photo

İzmir Diksiyon Ve Güzel Konuşma Eğitim Merkezi

11.11.2019

Diksiyon Dersi · Konak, İzmir

Diksiyon ve Güzel Konuşma Eğitimi üzerine 2009 yılından bu yana çalışıyoruz ve sayısını bilemediğimiz kadar öğrenci yetiştirdik. Bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Dilek Ç. photo

Dilek Ç.

17.09.2020

Diksiyon Dersi · Karabağlar, İzmir

Kocaeli Üniversitesi Radyo,Tv ve Sinema Lisans, Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Önlisans, Başkent İletişim Spikerlik ve Sunuculuk mezunuyum. İstanbul ve İzmirde çeşitli televizyon kanalları ve radyolarda çalıştım. Halk eğitim bünyesinde Senaryo, Kısa Film, Diksiyon, Örgütsel...

Hakan U. photo

Hakan U.

16.01.2023

Diksiyon Dersi · Karşıyaka, İzmir

Devlette yirmibeş yıllık deneyimi olan bir spikerim. Hayatımı sadece konuşarak ve konuşturarak kazanıyorum. Sadece spiker ve oyuncu adaylarına değil, yaşamına bir kalite katmaya niyetlenen her bireye ve işi toplum önünde kendini ifade etmeyi içeren herkese gerek diksiyon gerek hitabet sanatı ile...

Beste Ç. photo

Beste Ç.

24.01.2023

Diksiyon Dersi · Buca, İzmir

Merhaba. Uzun sure haber spikerligi ve tv program sunuculugu yaptim. Simdiler de yapim sirketlerine etkili konusma ve diksiyon dersi veriyorum. Ayni zamanda seslendirmenlik yani ajanslara perforeler de okuyorum. Detayli bilgi icin ulasabilrisiniz

Alper K. photo

Alper K.

09.01.2023

Diksiyon Dersi · Karşıyaka, İzmir

Devlet Konservatuvarı Tiyatro Mezunuyum. Uygun fiyatlı diksiyon dersleri veriyorum.

Göze Şenol V. photo

Göze Şenol V.

29.01.2021

Diksiyon Dersi · Bornova, İzmir

Etkili ve güzel konuşmanın detaylarını öğrenirken karşılıklı egzersizler yaparak kendinizi anlata bilme becerileriniz de gelişecek. Eğer sizde anlatım gücünü geliştirmek istiyor ve öğrenirken eğlenmek istiyorsanız. Bu ders size göre.

Çiçek K. photo

Çiçek K.

05.08.2019

Diksiyon Dersi · Karabağlar, İzmir

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Mezunu - Mehpare Çelik online eğitim almış ve Tiyatro Seslendirme ile amatör olarak ilgilenen biri olarak bilgilerimi paylaşmak istiyorum.

Ebru K. photo

Ebru K.

02.03.2020

Diksiyon Dersi · Konak, İzmir

Halen devam etmekte olduğum Seslendirme ve Metin Yazarlığı mesleklerimin yanı diksiyon eğitimi vermekteyim. Seslendirme Örneklerim için ziyaret edebilirsiniz 😊 https://m.youtube.com/channel/UCLV1KrDCoaM9rTmgdslbiJQ/videos

Ertan Ö. photo

Ertan Ö.

28.08.2015

Diksiyon Dersi · Bornova, İzmir

İŞ ADAMLARI-DJ LER-PAZARLAMACILAR-ÖĞRENCİLER VE BİREYSEL OLARAK ŞİVE EĞİTİMİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN DİKSİYON EĞİTİMİ. Kendinizi geliştirerek; kariyerinizde üst noktalara gelmeniz mümkündür,ses tonu ve konuşma kusurlarının düzeltilmesi,şive bozukluğunun giderilmesi için,özel birebir olan...

Ertan Ö. photo

Ertan Ö.

29.11.2016

Diksiyon Dersi · Bornova, İzmir

Diksiyon eğitimi ile iş yaşamınızda başarınızı artırabilirsiniz, Etkili konuşmanın temel kurallarını uygulamayı öğrenebilirsiniz, Diksiyon eğitimi ile özel yaşamınızda daha mutlu olabilirsiniz, Konuşma heyecanınızı kontrol altına alabilirsiniz, Diksiyon eğitimi ile ses tonunuzu...

Kaan K. photo

Kaan K.

10.01.2019

Diksiyon Dersi · Bornova, İzmir

Çok kısa zamanda, şehir içi trafiğini korkusuz panik yapmadan rahat bir şekilde kavrayarak bilgili duyarli bir surucu olmak istemezmisiniz?

Yücel K. photo

Yücel K.

08.09.2020

Diksiyon Dersi · Bornova, İzmir

Kelime telaffuzu, boğumlanmada yanlışlık vb. problemi olan arkadaşlara yardımcı olunur.

Nursena B. photo

Nursena B.

20.03.2022

Diksiyon Dersi · Menemen, İzmir

23 yaşında, üniversite öğrencisiyim, ek gelir adına kendisinden online ders aldığım TRT spor spikeri Erdoğan Arıkan ders notlarıyla özel online diksiyon ve etkili konuşma dersi veriyoru ve sertifikam mevcuttur. 52 ders notlarından oluşmakta ve dersi hangi sıklıkla alındığına göre ücret ayarlanır,...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Diksiyon Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İzmir Diksiyon Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Diksiyon Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Diksiyon Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Diksiyon Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Diksiyon Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Diksiyon Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Diksiyon Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Diksiyon Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Diksiyon Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Diksiyon Dersi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl