En İyi 10 İzmir Dil ve Konuşma Terapisti

4 Dil ve Konuşma Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 18 Dil ve Konuşma Terapisti hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ayhan Çağlayan

Ayhan Çağlayan

Dil ve Konuşma Terapisi · Konak, İzmir
Uzman dil ve konuşma terapistiyim. Dil ve konuşma terapisti çalışma alanları: 1) Yutma ve Beslenme Bozuklukları 2) Akıcılık Bozuklukları (Kekemelik, Hızlı-Bozuk Konuşma) 3) Otizme Bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları 4) Ses Bozuklukları 5) Konuşma Sesi Bozuklukları 6) Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli (Özgül Öğrenme Güçlüğü) 7) Motor Konuşma Bozuklukları (Dizartri, Çocukluk ve Yetişkinlik Çağı Konuşma Apraksisi) 8) Çocukluk Çağı Dil Bozuklukları 9) Nörojenik-Edinilmiş Dil Bozuklukları (Afaz
Saliha Kaya

Saliha Kaya

Dil ve Konuşma Terapisi · Aliağa, İzmir
Merhabalar Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Şu an halen çalışmaktayım. Üniversite boyunca gerek hastanelerde gerek özel klinik ve rehabilitasyonlar da çeşitli stajlar yaptım. Dil gelişimi (TEDİL-TODİL),sesbilgisel/sesletim ve alana dair birçok testleri uygulamaktayım. Çalışma alanlarım; artikülasyon bozukluğu, kekemelik, gecikmiş konuşma, afazi, ses terapisi, özgül öğrenme güçlüğü alanlarında çalışmaktayım. İlginize
Onur Menteşe

Onur Menteşe

Dil ve Konuşma Terapisi · Bornova, İzmir
Uzman psikolog Odyoloji, konuşma ses bozuklukları uzmanı Kekemelik Artikülasyon bozuklukları Fonolojik bozukluklar
Simay Aybar

Simay Aybar

Dil ve Konuşma Terapisi · Gaziemir, İzmir
Ben dil ve konuşma terapisti Simay Aybar. Anadolu Üniversitesi dil ve konuşma terapisi bölümü lisans mezunuyum. Almanyada iki dil ve konuşma merkezinde ve Potsdam Üniversitesindeki bir projede staj deneyimine sahibim. Eğitim hayatım sürecinde mesleğimle ilgili pek çok eğitime ve kongreye katıldım. İzmirde bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalışmaktayım. Dil ve konuşma terapisti çalışma alanları: - Akıcılık Bozuklukları (kekemelik, hızlı bozuk konuşma) - Dil Bozuklukları (gelişimsel,
İZMİR DİLKONDER DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI DERNEĞİ

İZMİR DİLKONDER DİL VE KONUŞMA BOZUKLUKLARI DERNEĞİ

Dil ve Konuşma Terapisi · Karabağlar, İzmir
İzmir Dilkonder Dil ve Konusma Bozuklukları Dernegi ,dernek calismalarinin yani sira iktisadi isletmesinde butun dil ve konusma bozukluklari konusunda Uzman dil ve konusma terapisti ile hem cocuklarda hem yetiskinlerdeki konusma sorunlarinin giderilmesinde hizmet vermektedir.Ayni zamanda Felc sonrasi meydana gelen Afazi konusma probleminde evden cikamayan yatalak hastalarda eve hizmet vermektedir. Tel:
Nurşah Şen

Nurşah Şen

Dil ve Konuşma Terapisi · Buca, İzmir
2 yıllık Türkiyede çocuk gelişimi mezunuyum. 4 yıllık Ukraynadan dil ve konuşma terapistliği okudum mezunum. Disleksi eğitici eğitmenliği, otizim eğitici eğitmenliği, dil ve konuşma bozukluğu, eğitimlerinde sertifikam vardır. Tezimi ses bozuklukları üzerinde çalıştım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gizem S.
Dil ve Konuşma Terapisi   25/02/2021

Neva hanım gayet ilgili tüm süreci çok yakından takip ediyor. Seanslarımız devam ediyor ve çok memnunuz. Seans öncesi yaptığı hazırlıklar ve konuya farklı yaklaşımı oldukça etkileyici.

         
Gül D.
Dil ve Konuşma Terapisi   25/02/2021

Busra öğretmen sayesinde 1saatlik ders sonrasinda bile oğlum çok kelimesini düzgünce söylemeyi başardı, taktikleri güler yüzü ve sabrı ile çok memnun kaldık. tesekkurler.

         
Nazife E.
Dil ve Konuşma Terapisi   07/02/2021

oğlumun konuşamadığı bir cok ses vardi 2-3 hafta gibi kisa bir sürede harflerin çoğunu cikariyor artık... ayşegül hanım işinde çok iyi. daha önce de bir çok yere gittik düzenli bir istikrar ve kalıcılık yoktu. .. iyi ki ayşegül hanımı tanıdık. kullandığı yöntem çok etkili. herkesede tavsiye ediyorum.

         
Barış Ç.
Dil ve Konuşma Terapisi   15/01/2021

çok iyi bir doktor iyiki tanıdım Fırat doktoru güler yüzlü ben bazı harfleri soyleyemiyorum ve inanıyorum ki Fırat doktorum bana çok faydası olacaktır herkese tavsiye ederim

         
Tuğçe Z.
Dil ve Konuşma Terapisi   02/01/2021

Gizem hanımla 5 yaşındaki oğlumun kekemeliği üzerine çalışmaya başladık. Kendisinin verdiği profesyonel bilgiler ve güvenirliği eşiğinde kaygılarımız azaldı. Çocuklarla iletişimi çok iyi ve profesyonel. Oğlum ve bende çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Cem S.
Dil ve Konuşma Terapisi   02/01/2021

Deniz hocayla yeni başlamamıza rağmen güzel bir ilerleme sağladık. Online terapilerin bu kadar faydalı olacağını düşünmemiştim. Sesim artık eskisi kadar çok kısılmıyor. Yaptığımız seanslar çok etkili oldu. Kendisine çok teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim.

         
Nurcan Ç.
Dil ve Konuşma Terapisi   15/12/2020

oglum 5 yaşında bazı sesler çıkmıyordu 7 dersimiz geride kaldı oğlusum çok seviyor Gamze hanımı. dört gözle bekliyor ders gününü ve özgüveni çok yükseldi her ders bir harfi hallettiler. Ailecek çok mutluyuz bu durumdan ve öğretmenimizi çok seviyoruz

         
Suat U.
Dil ve Konuşma Terapisi   06/12/2020

Deniz Hoca ile birlikte dersler online olmasına rağmen çok verimli ilerliyor. Kendisi işine hakim olduğu için ilk dersten itibaren farkı hissedebiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Dil ve Konuşma Terapisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz