Hizmet Ver
Evlilik Terapisi

4 İzmir Evlilik Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 241 Evlilik Terapisti hizmet vermeye hazır.

İzmir Evlilik Terapisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 241 Evlilik Terapisti, İzmir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İzmir içinde yazılan 58 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 301 kişi İzmir Evlilik Terapisi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir Evlilik Terapisti

Bahriye K. photo

Bahriye K.

13.09.2022

Evlilik Terapisi · Bayraklı, İzmir

İzmir Ekonomi Üniversitesi'ndeki psikoloji lisans eğitimimi tamamlamamın ardından Ankara Üniversitesi'nde Aile Danışmanlığı alanında yüksek lisansımı yüksek tamamladım. Aileler ve çiftler ile doğru iletişim kurma biçimleri, sorunlar çözme ve farklı bakış açıları geliştirme üzerine çalışıyorum....

Gülsüm T. photo

Gülsüm T.

19.09.2019

Evlilik Terapisi · Çeşme, İzmir

Çeşme'de ikamet etmekteyim ve 20 yıldır bireysel ve aile terapisti olarak çalışmaktayım. En büyük ilkem destek talebiyle karşılaştığım herkesin hayatına dokunarak, destek ihtiyacı hissettiği konu her neyse onunla terapi yolunda yürüyerek bunların üstesinden gelmesini sağlamak, yolunun...

Sibel Ç. photo

Sibel Ç.

27.02.2021

Evlilik Terapisi · Konak, İzmir

Şahsım on iki yıldır yazarlık ve yayıncılık yapan gazate ve dergiler de köşe yazıları yazan biriyim.Çıkmış olan dokuz basılı eserlerim vardır.Meditasyon,bio enerji ,raiki,dallarında eğitime sahip evlilik danışmanlığı yaşam koçluğu alanında başkent üniversitesi evlilik terapistliği mezunuyum.

Esra T. photo

Esra T.

14.11.2019

Evlilik Terapisi · Gaziemir, İzmir

Lisans mezunu Başkent üniversitesi ilişki ve evlilik danışmanlığı eğitimi aldı ve sertifikasına sahip öfke ve stresle başedebilme evlilik öncesi ilişki de empati ve evliliğe hazırlık aşamasındaki stresi yönetebilme sadakatsiz ve aldatan eşe yaklaşım ve çözüm üretebilmek olumsuz düşünce kalıplarını...

Süner A. photo

Süner A.

03.05.2020

Evlilik Terapisi · Karabağlar, İzmir

- Evlilik ve ilişki koçu - Aile içi geçimsizlik ve şiddet - Çocuk ve ergen psikolojisi - Aile terapisi - Bireysel danışmanlık - Bilişsel davranışçı ve hümanist terapi - Psiko-onkoloji - SAĞKAL derneği Umutevi Projesi Balçova Sorumlusu - Toplumsal eşitsizlik üzerine sosyolojik danışmanlık

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Evlilik Terapisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İzmir Evlilik Terapisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Evlilik Terapisi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Evlilik Terapisi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Evlilik Terapisi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Evlilik Terapisi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Evlilik Terapisi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Evlilik Terapisi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Evlilik Terapisi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Evlilik Terapisi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Evlilik Terapisi fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl