Hizmet Ver
Evrak Çeviri

4 İzmir Evrak Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 157 Evrak Çevirmeni hizmet vermeye hazır.

İzmir Evrak Çeviri için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 157 Evrak Çevirmeni, İzmir içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • İzmir içinde yazılan 255 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 48 kişi İzmir Evrak Çeviri için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir Evrak Çevirmeni

Merve D. photo

Merve D.

15.09.2023

Evrak Çeviri · Balçova, İzmir

Merhabalar.İsmim Merve Kambak. İzmir Ekonomi Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü mezunuyum. Aynı zamanda son sınıfı Almanya'da University of Gottingen'de okumuş bulunmaktayım. 5 senedir profesyonel çeviri hizmeti sunmaktayım. Bunun yanı sıra özel ingilizce dersleri veriyorum. Çeviri...

Umut U. photo

Umut U.

19.03.2023

Evrak Çeviri · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar. Freelance çevirmenim. Daha önce iki yıl boyunca aralıksız Polonyada yaşadım ve bunun dışında kısa sürelerle Rusyada da yaşadım. İngilizce, Rusça, Almanca, Lehçe, Macarca ve Gürcüce dillerinde her türlü çeviriniz için seve seve yardımcı olabilirim. Yakın zaman önce ''Vanya Dayı''...

Çağla Ş. photo

Çağla Ş.

09.05.2023

Evrak Çeviri · Bayraklı, İzmir

Merhaba. Dokuz Eylul Universitesinde Amerikan Kulturu ve Edebiyati son sinif ogrencisiyim. Daha onceden anaokulunda ve ingilizce ozel kurs veren bir kurumda ogretmenlik yaptim. Cocuk ve yetiskinlerle calistim ve onlarin eksikliklerine gore dersi sekillendirmeye ve ogrencilerime yardimci olmaya...

Beste Y. photo

Beste Y.

19.03.2023

Evrak Çeviri · Balçova, İzmir

İngilizce ve Almanca çeviri işini Armut'tan önce de yürütmekteydim. Tıp fakültesinde okuduğum için medikal makale dışında da makale yapılarına hakimim. Resmi belge, sunum vb. çevirileri de yapmaktayım.

Ahmet F. photo

Ahmet F.

10.09.2023

Evrak Çeviri · Kemalpaşa, İzmir

Merhaba, Türkçe metinlerinizi Almanca ya çeviri yapmak isterseniz ulaşabilirsiniz.

Mustafa D. photo

Mustafa D.

15.02.2023

Evrak Çeviri · Balçova, İzmir

Merhaba, 3 yıldır klasik ve elektro gitarla ilgileniyorum. Daha öncesinde bir çok farklı projede ve etkinlikte yer alma şansım oldu ve hala aktifliğimi aranjman projeleriyle sürdürüyorum. Teknik ve teorik alanda hala kendimi geliştirmekle beraber, net ve temiz bir şekilde öğretebileceğime...

Gözde Ö. photo

Gözde Ö.

17.06.2022

Evrak Çeviri · Balçova, İzmir

Her türlü çeviri işini güvenle teslim edebilirsiniz. Ozel bir firmada yurtdisi Satın Alma Mühendisi olarak aktif bir sekilde İngilizce konuşuyorum, tedarikçilerime evrak hazırlayıp hazır evrakları değerlendirip onaylıyorum. Verilen işleri hızlı ve temiz bir şekilde teslim ederim, sorumluluk...

Berk Ç. photo

Berk Ç.

16.05.2023

Evrak Çeviri · Bayraklı, İzmir

Metin, blog, hikaye, makale, senaryo, şarkı sözü yazımı konusunda bana güvenebilirsiniz.

Hatice A. photo

Hatice A.

10.09.2023

Evrak Çeviri · Karabağlar, İzmir

2 senedir rusça-türkçe dillerinde çevirmenlik yapıyorum. Ardıl tercüme, altyazı çevirisi, dublaj ve yazılı çeviri alanlarında tecrübem var. Antalya, İstanbul, Kapadokya, Kazan ve Moskova şehirlerinde farklı eğitimlerde ardıl çeviri tecrübem var. Medikal, tekniki, hukuki ve b. alanlarda çeviri...

Utku Ö. photo

Utku Ö.

06.11.2022

Evrak Çeviri · Buca, İzmir

Ben Utku, AGÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. 1 yıllık hazırlık eğitimimle birlikte bölümümün bütün derslerini %100 İngilizce olarak alıyorum. Bunlara ek olarak 10 aylık Avrupa'da yaşam deneyimimle İngilizce'ye dair her konuda size yardımcı olabilirim.

Ece A. photo

Ece A.

01.09.2023

Evrak Çeviri · Karabağlar, İzmir

merhaba. iyi günler. üniversite öğrencisiyim. en kısa zamanda çevirip sizlere online bir şekilde gönderebilirim.

Taylan B. photo

Taylan B.

09.03.2022

Evrak Çeviri · Bornova, İzmir

İngilizce öğretmeniyim, Uzun yıllardır eğitim yöneticiliği de yapmaktayım. Çeviri yaparken dil bilgisi ve yazım kurallarını dikkate alır, çevirisi yapılan metinden uzaklaşmadan, çevirilen dilin doğru kullanımını da dikkate alarak işlerimi tamamlarım. Düzenli ve titizimdir. Çalışmaları doğru şekilde...

Filiz Temiz G. photo

Filiz Temiz G.

25.12.2022

Evrak Çeviri · Urla, İzmir

15 yıldır İngilizce ve Türkçe dillerinde profesyonel turist rehberliği ve İngilizce-Türkçe çeviri yapmaktayım.

Bora D. photo

Bora D.

27.12.2021

Evrak Çeviri · Karşıyaka, İzmir

Merhaba ben Bora. 21 yaşında İzmir'de yaşıyorum ve Yaşar Üniversitesi'nde İngilizce Mütercim Tercümanlık son sınıf öğrencisiyim. İngilizcenizi geliştirmenizde size yardımcı olabilir ve çeviri işlerini yapabilirim.

Zahilay photo

Zahilay

03.05.2023

Evrak Çeviri · Karşıyaka, İzmir

İngilizce ve Fransızca çeviriler yapabilirim ve bu dillerde yeni başlayanlar için özel ders verebilirim.

Gizem İ. photo

Gizem İ.

25.06.2022

Evrak Çeviri · Bornova, İzmir

Merhaba. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Üniversite dönemimde ayrıca İngiliz Kültür Dil Okullarında eğitim verdim. Bir çok alanda size çeviri konusunda yardımcı olmayı çok isterim.

Ayda Ç. photo

Ayda Ç.

22.03.2023

Evrak Çeviri · Karabağlar, İzmir

Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim ve Tercümanlık bölümü öğrencisiyim. Şu anda bir sitede altyazı çevirmenliği yapmaktayım. Müşterilere hızlı ve güvenilir çeviri sağlayabilirim.

Dila G. photo

Dila G.

18.06.2023

Evrak Çeviri · Konak, İzmir

Sevgili İlgili, Çevirmen olarak, dil yeteneklerim ve kültürel anlayışımı kullanarak etkili ve akıcı çeviriler sunmak için tutkuyla çalışan biriyim Çok dilli bir ortamda büyüdüm ve bu sayede farklı diller ve kültürlerle sürekli olarak etkileşimde bulundum. Bu deneyimlerim, çeviri sürecindeki dil...

Seray A. photo

Seray A.

03.06.2022

Evrak Çeviri · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Ünversitesi Amerikan Kültür ve Edebiyatı öğrencisiyim. C1 seviye ingilizcem var. 3-4 seneden fazladır dizi film anime youtube videosu makale çevirileri yapıyorum.

Sudenaz K. photo

Sudenaz K.

21.01.2022

Evrak Çeviri · Buca, İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesinde ingilizce öğretmenliği okuyorum. Daha önce birçok sitede çevirmenlik yaptım. İngilizce ile alakalı her konuda uygun fiyat ile size yardımcı olabilirim.

Zeynel A. photo

Zeynel A.

31.10.2022

Evrak Çeviri · Karabağlar, İzmir

2015 yılından beri, freelancer platformlarda, Türkçe - Ingilizce dilleri arasında çifti taraflı olarak, farklı meslek ve ilgi alanlarında yazılmış makale, websitesi, blog yazısı, kullanım kılavuzu ve altyazıların çevirisini yapmaktayım. 7 yıllık tecrübe ve yetkinliğim ile her türlü çeviri konusunda...

Esma Nur Ç. photo

Esma Nur Ç.

29.05.2023

Evrak Çeviri · Karabağlar, İzmir

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Mütercim-Tercümanlık bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim. İş hayatına erkenden atılmak için tercüme işi yapmak istiyorum. 21 yaşındayım ve İzmir’de ikamet ediyorum.

Sıla P. photo

Sıla P.

03.07.2023

Evrak Çeviri · Gaziemir, İzmir

Yks ingilizce sınavında 324. Oldum. İleri seviyede İngilizce biliyorum. Şirketler için çeviriler yaptım

Ali Taylan Ç. photo

Ali Taylan Ç.

30.06.2022

Evrak Çeviri · Konak, İzmir

Akdeniz üniversitesinde okuyan freelancer çevirmenim. Özellikle son 3 yıldır yerel bölgede şahsi olarak turistlere çevirmenlik ve tanıtım yapmaktayım. Onun haricinde kendim makale, oyun kartları ve haberleri çevirmekteyim.

Damla B. photo

Damla B.

27.01.2022

Evrak Çeviri · Karşıyaka, İzmir

İngilizce Türkçe çevirisi yapıyorum 10 yıldır ingilizce öğretmeniyim Gazi üniversıtesi mezunuyum çeviri yapmak her zaman hayalimdeki meslekti dikkatle özenle çalışırım

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Evrak Çeviri Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İzmir Evrak Çeviri ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Evrak Çeviri talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Evrak Çeviri için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Evrak Çeviri talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Evrak Çeviri taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Evrak Çeviri talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Evrak Çeviri için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Evrak Çeviri hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Evrak Çeviri fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Evrak Çeviri fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl