Hizmet Ver

4 İzmir İç Mekan Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 56 İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

İç Mekan Peyzaj

En İyi 10 İzmir İç Mekan Peyzaj Tasarımcısı

Fulya Koşan photo

Fulya Koşan

24.08.2021

İç Mekan Peyzaj · Karabağlar, İzmir

Peyzaj Yüksek Mimarıyım. Peyzaj proje, tasarım konularında danışmanlık verebilir ve 3D görselleştirme yapabilirim. Ayrıca diğer peyzaj işlerimlerinde (bitki ve bahçe bakımı, sulama sistemleri, çim serimi) yardımcı olabilirim.

Murat Yaman photo

Murat Yaman

17.08.2021

İç Mekan Peyzaj · Çeşme, İzmir

Tasarımlarımı uygulamada oluşacak sorunları problemleri dikkate alacak şekilde tasarlamak için bir yıldan fazla süre peyzaj uygulayıcı ve işci olarak çalıştım ve isteklerinize göre projelerle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz

İkra Yıldırım photo

İkra Yıldırım

26.10.2020

İç Mekan Peyzaj · Bornova, İzmir

Projelerde disiplinli ve düzgün çalışırım. Zamanında proje teslimi yapar hayal gücü olarak tam istediğiniz projeyi size çizerim.

Fadiye Yaren Aytaç photo

Fadiye Yaren Aytaç

31.07.2021

İç Mekan Peyzaj · Karşıyaka, İzmir

Öncelikle merhabalar, şimdiden sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Peyzaj projelendirme, uygulama ve bakım konusunda sizlere yardımcı olabilirim. Benimle iletişime geçtiğiniz taktirde sizlere detaylı bilgi verebilirim.

Çisem Koç photo

Çisem Koç

12.08.2021

İç Mekan Peyzaj · Karabağlar, İzmir

İç mekan ve dış mekan peyzaj tasarımı , projelendirilmesi , 3 boyutlu görselleştirme ve peyzaj proje animasyon videosu hazırlanması konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibim. Özgün , işlevli ve estetik peyzaj tasarımlarına ihtiyaç duyuyorsanız yardımcı olmaktan memnun olurum.

LİKYA PEYZAJ Tasarım photo

LİKYA PEYZAJ Tasarım

12.05.2021

İç Mekan Peyzaj · Menemen, İzmir

Peyzaj mimarlığı hizmetlerinde doğru ve kalıcı başarı elde edebilmek amacı ile talep ve görüşlerinizi alarak ilerliyor, peyzaj mimarlığı tasarım ilkeleri doğrultusunda proje aşamalarını birlikte yönetiyoruz. Projenizi uygulamadan önce üç boyutlu görsellerini inceleyip revize görüşleriniz sonucunda...

Pervin Demir photo

Pervin Demir

13.12.2020

İç Mekan Peyzaj · Balçova, İzmir

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde Peyzaj Mimarlığı Bölümü okudum. Autocad, photoshop, lumion ve sketchup programlarını biliyorum. Proje yönetimi, alan bakımı gibi konularda da deneyimliyim.

Adelia Peyzaj photo

Adelia Peyzaj

11.09.2020

İç Mekan Peyzaj · Bornova, İzmir

Merhaba, biz Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunu bir ekibiz. Firmamıza kısa zaman önce kurmamıza rağmen, ev-site bahçeleri, sulama projelerinin tasarımları, mimari görselleştirme, 3D animasyon, peyzaj yapı ruhsatı konusunda kendimize güveniyoruz. Ofisimiz Bornova Hükümet Konağı tarafındadır....

Bahçemi Tasarla Peyzaj Mimarlığı photo

Bahçemi Tasarla Peyzaj Mimarlığı

09.07.2020

İç Mekan Peyzaj · Buca, İzmir

Bahçemi Tasarla Peyzaj, peyzaj mimarlığı hizmetleri sunmaktadır. Ev ve bahçe dekorasyonunun günümüzde büyük bir kısmını dış mekan, park, bahçe ve iç mekan bitki tasarım uygulamaları oluşturmaktadır. Peyzaj projelendirme, uygulama iç ve dış mekan bitkilendirme çözümleri konusunda başarılı çalışmalar...

AKAZ PEYZAJ&ÇİÇE photo

AKAZ PEYZAJ&ÇİÇE

28.02.2021

İç Mekan Peyzaj · Çeşme, İzmir

Bahçe düzenleme-onarım 🌴Bahçe tasarım-dekorlama 🌴Bahçe ve balkon tipi süs havuzları 🌴Budama-ilaçlama 🌴Çiçeklendirme ve çim uygulama çalışmaları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir İç Mekan Peyzaj Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir İç Mekan Peyzaj ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir İç Mekan Peyzaj için Neden Armut Tercih Edilmeli?

İç Mekan Peyzaj için İzmir içinde toplam 56 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 18 yorum ve verilen 4.6 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 30 kişi İzmir İç Mekan Peyzaj için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl