En İyi 10 İzmir Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi)

4 Kablo ve Hat Çekme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 358 Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Odac Güvenlik Otomasyon Sist Ltd Sti

Odac Güvenlik Otomasyon Sist Ltd Sti

Kablo ve Hat Çekme · Konak, İzmir
Kamera, alarm, internet, uydu, merkezi uydu, kapı motoru ve ses sistemleri satış montaj bakim servis Tv duvara montaj, avize montaj ve her türlü kablolama isleri itina ile yapılır
Cafer E.

Cafer E.

Kablo ve Hat Çekme · Bornova, İzmir
Çıraklıktan başlayarak bu işi yirmi yıldır yapıyorum on yıldır kendi dükkanım var. Her işte olduğu gibi bu işinde çok fazla kaçağı sahtekarlıgı var. Ben her zaman sorun çıkarmayacak risk yaratmayacak şekilde iş yapar buna göre bakar fiyat veririm. Ucuz iş isteyenler çalışsın yeter diyenler ulaşmasına gerek yok. Hiç kimse para kazanmadan iş yapmaz. Ve bizim işimizde her zaman ulaşılabilmek sizler için çok gerekli. Allah’a şükür dükkanımız var her zaman da yaptığımız işin arkasındayız.
Sinan Ş.

Sinan Ş.

Kablo ve Hat Çekme · Gaziemir, İzmir
Temiz ve kaliteli işçiliğimizle hizmet vermekteyiz.müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir.
Çağın  Ş.

Çağın Ş.

Kablo ve Hat Çekme · Karabağlar, İzmir
Bilgisayar Bakımı Router Kurulumu İnternet Hattı Yenileme Anten Hattı Yenileme Avize Montajı Tv Montajı Korniş ve Stor Perde Montajı
Orhan A.

Orhan A.

Kablo ve Hat Çekme · Seferihisar, İzmir
Elekrik arızaları,çamaşır bulaşık makinesi tamiri,su arıtma cihazı bakım,montaj,satış işleriniz kaliteli ve garantili işçilik ile yapılır.
Habib D.

Habib D.

Kablo ve Hat Çekme · Buca, İzmir
Elektirik elektronik mezunuyum elektirik elektronik pano montaj, bina elektirik montaj devreye alma, ev aletleri bakım onarım tamirat.
Murat Y.

Murat Y.

Kablo ve Hat Çekme · Çiğli, İzmir
Elektrik Arıza, montaj, uydu, merkezi uydu sistemleri, güvenlik kamerası ve diafon sistemleri konusunda 25 yıllık tecrübeye sahibim
Okay K.

Okay K.

Kablo ve Hat Çekme · Buca, İzmir
12 Yıldır elektrikçiyim daha önce rüzgar tribün santrallerinde çalıştım . titiz çalışırım yarım iş bırakmayı sevmem .
Dehil A.

Dehil A.

Kablo ve Hat Çekme · Karabağlar, İzmir
İzmir ve çevresinde inşaat,dekorasyon,tadilat, mağaza işlerini hızlı kaliteli bir şekilde teslim ediyoruz referanslarını İzmirin en iyileri.
Mehmet Ö.

Mehmet Ö.

Kablo ve Hat Çekme · Konak, İzmir
Elektrik tesisat taahhüt,ağ,og sistemleri elektronik,kamera ve alarm sistemleri,network kablolama,telefon tesisatı,bina içi ses sistemleri,fiber optik kablolama ve sonlandirma,yer altı kablolama merkezi uydu sistemleri.bina diafon sistemleri kartlı geçiş sistemleri taşeronluk hizmetleri proje dahilinde aklınıza gelen her konuda destek verebilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Duygu Zorba
Kablo ve Hat Çekme   25/11/2019

İşini çok kaliteli ve özenerek yaptı. Fiyat olarak oldukça makul, fazlasıyla hakkaniyetliydi,. Kaliteli hizmetin uygun fiyata alınabileceğini gösterdi. Efendiliği için ayrıca teşekkür ederiz

         
Doğukan Kaya
Kablo ve Hat Çekme   25/11/2019

Hizmetten çok memnun kaldım. İşi yapan Mevlüd Bey e çok teşekkür ederim güvenilir bilgili ve yardımcı oluyor. Fiyat gayet makul olduğu gibi benzer bir iş olduğunda kesinlikle kendisine danışacağım.

         
Mehmet Ünal
Kablo ve Hat Çekme   17/11/2019

Hüseyin Bey, işini titizlikle yapan beyefendi bir insan. Kendisi tam anlaştığımız saatte adresimize geldi ve kısa sürede işini istenilen şekilde bitirdi. Çok memnun kaldık.

         
Ufuk Bodur
Kablo ve Hat Çekme   14/11/2019

Erdogan bey cok memnun kaldık kişilik ve işçilik konusunda usta işinin ehli evimizin elektrik tesisat yeniledi cok memnun kaldık gece geç saatlere kadar calışip işini bitirdi teşekkür ediyorum eline sağlık tavsiye ediyorum...

         
Onur Toraman
Kablo ve Hat Çekme   21/10/2019

hızlı ve kesin çözüm için Aydın beye teşekkür ederim. Referanslar ve mesleki tecrübe nedeniyle tercih etmiştim, yanılmadım.

         
Seher Yıldız
Kablo ve Hat Çekme   19/10/2019

Hüseyin bey tam konuştuğumuz saatte geldi. Çok kibar ve yardımsever. İşinde gerçekten iyi. Problem çözülüp internet çalışana kadar uğraştı. Çok teşekkür ederim.

         
Mustafa Cemil Çalkan
Kablo ve Hat Çekme   18/10/2019

Extranet ile internet bağlattık. Türk telekom kutusunda adımıza bırakılan kabloyu dükkanımıza gelen hat ile birleştirdi gelen arkadaş. Teşekkür ederiz.

         
Hande Aydoğdu
Kablo ve Hat Çekme   13/10/2019

Bahri bey işinde çok iyi, gereksiz işlere kalkışmadan işi uzatmadan sorunu bulup en temiz şekilde çözdü. Ufak tefek işlere de yardımcı oldu sağolsun. Düşünmeden işi kendisine teslim edebilirsiniz, aldığı parayı da sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

Kablo ve Hat Çekme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz