En İyi 10 İzmir Kartvizit Tasarımı

4 Kartvizit Tasarımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 188 Kartvizit Tasarımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yağmur B.

Yağmur B.

Kartvizit Tasarımı · Konak, İzmir
Merhaba bir firmada 5 yıldır grafikerim logo, kitap kapağı ve dergi tasarımları yağtığım tür işleri .
Soner A.

Soner A.

Kartvizit Tasarımı · Kemalpaşa, İzmir
Pvc, proximity, mifare kart tasarımları ve baskı işlemleri cüzi ücretlere yapılır. Kişiselleştirilmiş kimlik kartları veya fatura kartı benzeri.
Cemre Ş.

Cemre Ş.

Kartvizit Tasarımı · Bornova, İzmir
İç mimarlık bölümü mezunuyum. Üniversitede gereken tasarım ve program bilgisini aldım. Genellikle minimal ve kendini net ifade eden tasarımlar yapıyorum.
Buse E.

Buse E.

Kartvizit Tasarımı · Balçova, İzmir
Özgün ,modern ,kullanışlı ,kişiye özel tasarımlarla en hızlı zamanda uygun fiyatlarla sizlerle çalışmak isterim. Photoshop ,indesign ,illustrator programlarında hatta Karakalem çalışmalarında sizlere kaliteli hizmet sunabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emrah Akmaz
Kartvizit Tasarımı   26/12/2019

İletişimi ve ilgisi başarılı. Sorunsuz bir şekilde işi tamamlaması ve fiyat konusunda makul olması açısından tavsiye edeceğim bir tasarımcı. Teşekkürler.

         
Hande Ercan
Kartvizit Tasarımı   31/10/2019

Bulut beyle logo ve kartvizit tasarımımız için çalıştık. İşini titizlikle yaptığı ve bizi her aşamada can kulağıyla dinleyip ona göre hareket ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz, umarım başka bir projede tekrar çalışırız :)

         
Cemal Can Fidan
Kartvizit Tasarımı   25/10/2019
gallery thumbnail

Sude Hanımdan stüdyom için kartvizit tasarımı desteği aldım ve tam olarak istediğim şeyi gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum, kesinlikle tavsiye edeceğim bir tasarımcı.

         
Gizem Sağlam
Kartvizit Tasarımı   08/10/2019

Kendileriyle iletişime geçtikten sonra çok kısa bir sürede aklımdakine çok uyan bir kartvizit tasarımına sahip oldum. Titiz ve hızlı çalışmalarından ben çok memnun kaldım, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlayan insanlarla iş yürütmek isteyen herkese tavsiye ederim ❤️.

         
Orkan Yıldırım
Kartvizit Tasarımı   19/09/2019

Kısa sürede çok başarılı bir iş çıkardı, düşüncemizden çok daha ötede bir çalışma oldu, kibarlığı ve işini özenle yaptığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak dileğiyle, herkese tavsiye ederim.

         
Arzu Harmancı
Kartvizit Tasarımı   06/09/2019

Çok teşekkür ediyorum. Bu kadar uygun fiyat verince bu kadar kaliteli bir ürün alacağımı düşünmemiştim. ama dört dörtlük bir kartvizit olmuş. Tam istediğim gibi...

         
Enes Ünal
Kartvizit Tasarımı   26/06/2019

Taleplerim doğrultusunda istediğim gibi bir kartvizit tasarımı yapıldı ve planlanan zamanda gönderildi. Herkese tavsiye ederin.

         
Emre Gülüşür
Kartvizit Tasarımı   18/04/2019

İletişimi gayet iyi, tasarım ve dizayn konusunda çok başarılılar. İhtiyacınız olan tüm konularda anında yardımcı oluyorlar. Aracın kaza yapması nedeniyle biraz gecikme olsa da, ürünler istediğimiz gibi geldi. Teşekkür ederim.

Kartvizit Tasarımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz