En İyi 10 İzmir Kartvizit Tasarımı | Armut

En İyi 10 İzmir Kartvizit Tasarımı

4 Kartvizit Tasarımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 116 Kartvizit Tasarımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Soner A.

Soner A.

Kartvizit Tasarımı · Kemalpaşa, İzmir
Pvc, proximity, mifare kart tasarımları ve baskı işlemleri cüzi ücretlere yapılır. Kişiselleştirilmiş kimlik kartları veya fatura kartı benzeri.
Cemre Ş.

Cemre Ş.

Kartvizit Tasarımı · Bornova, İzmir
İç mimarlık bölümü mezunuyum. Üniversitede gereken tasarım ve program bilgisini aldım. Genellikle minimal ve kendini net ifade eden tasarımlar yapıyorum.
Buse E.

Buse E.

Kartvizit Tasarımı · Balçova, İzmir
Özgün ,modern ,kullanışlı ,kişiye özel tasarımlarla en hızlı zamanda uygun fiyatlarla sizlerle çalışmak isterim. Photoshop ,indesign ,illustrator programlarında hatta Karakalem çalışmalarında sizlere kaliteli hizmet sunabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Gülüşür
Kartvizit Tasarımı   18/04/2019

İletişimi gayet iyi, tasarım ve dizayn konusunda çok başarılılar. İhtiyacınız olan tüm konularda anında yardımcı oluyorlar. Aracın kaza yapması nedeniyle biraz gecikme olsa da, ürünler istediğimiz gibi geldi. Teşekkür ederim.

         
Hüseyin Boğa
Kartvizit Tasarımı   17/04/2019

Güzel şık kaliteli temiz bi çalışma oldu benim için.. memnuniyet derecem yüksek.. tüm isteklerim karşılandı ve hiçbir sorun yaşamadım teşekkür ediyorum

         
Barkın Yersu Taşkeli
Kartvizit Tasarımı   26/03/2019

Bade Hanım tüm revize isteklerimizi eksiksiz yerine getirdi ve sorunsuz bir iş çıkardı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Umut Önder
Kartvizit Tasarımı   13/02/2019

İlgi ve alaka süper. Gece geç saat olmasına rağmen kartvizit tasarımı ve basımı ile ilgili çok ilgiliydiler. 1 gün içinde tasarım ve basımı bitirip kargoya verdiler. Fiyat olarak ve ilgi olarak tavsiye ediyorum

         
Furkan Cozme
Kartvizit Tasarımı   16/01/2019

Hızlı geri dönüşler ile tam istediğim gibi bir tasarım oldu. Çok hızlı ve kaliteli iş yapan bir firma. Çok teşekkür ederim.

         
Cansu Şekerci
Kartvizit Tasarımı   02/10/2018

İsteklerimi uygulamak konusunda çok yardımcı oldu. Tasarımcı gözüyle yönlendirerek de katkı sağladı. Sonuçtan son derece memnun kaldım.

         
VURAL MERCAN
Kartvizit Tasarımı   23/03/2018

Çok kısa bir sürede istediğim şekilde ve tasarımda kendisi evime kadar getirip teslim etti çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

         
Orhan Çalışkan
Kartvizit Tasarımı   11/09/2017

Ak Creative iletişim, ürün kalitesi ve kurumsal olarak mükemmel bir hizmet vermektedir. Bir kaç işin ötesinde devamlı çalışılabilecek kaliteli ürünler alabileceğiniz mükemmel bir ajans.

Benzer Meslekler
Kartvizit Tasarımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz