En İyi 10 İzmir Öğrenci Koçu

4 Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 172 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Dilan C.

Dilan C.

Öğrenci Koçu · Karşıyaka, İzmir
Tek başına değilsin. Omuzlarındaki yükün ağırlığını çok iyi anlıyorum. Başarısızlık korkun seni ele geçirmiş olsa dahi ne kadar başarılı olabileceğini kendi gözlerinle göreceksin.
Yasemin P.

Yasemin P.

Öğrenci Koçu · Konak, İzmir
-Motivasyon, Hedef koyma, başarı teknikleri uygulaması -Stres/sınav kaygısı ile başa çıkma teknikleri -Ailelerin çoçuklarını, çoçukların da ailelerini daha iyi anlayabilmeleri ve birbirlerinin bakış açısından bakabilmelerine ve çözümü birlikte nasıl oluşturacaklarına dair yöntemler uygulanır. -Öğrencilerin kendi iç kaynaklarına nasıl ulaşabileceklerine dair yöntemler hakkında bilgi paylaşılır.
Cansın T.

Cansın T.

Öğrenci Koçu · Karşıyaka, İzmir
Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 3 yıldır lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere sınav koçluğu yapmaktayım. Bu işe liselerin kariyer günlerinde konuşmacı olarak başladım. Daha sonra oradaki öğrencilerle diyalogumuz gelişti ve bu işi yapmaya başladım. Rehber öğretmen ya da bu işin eğitimini almış biri değilim ama bu konulara hem ilgili hem de bir koç kadar bilgi sahibi olduğumu düşünerek buraya başvurdum.Amacım öğrencilerimin planlı ve dsiplinli bir şekilde kapasitele
Sinem K.

Sinem K.

Öğrenci Koçu · Karşıyaka, İzmir
ICF’e (Uluslararası Koçluk Federasyonu) bağlı Sola Unitas Akademi’de Akredite(ACTP) Koçluk Eğitimimi tamamladım ve profesyonel anlamda diplomalı bireysel koçluk ve öğrenci koçluğu yapıyorum. Yine ayrıca ICF’e bağlı Koçluk Merkezi onaylı sertifikalı belgeli Öğrenci Koçuyum. Profesyonel Koçluk Akademisi’nden Hızlı ve Anlayarak Okuma Eğitmenliği eğitimi aldım.Diplomalı Hızlı Etkin Okuma eğitmeniyim. İnsan Kaynakları uzmanlığı,işletme ve satış yönetimi okudum.Eğitim,öğrenci ve ebeveyn koçluğu
Perran V.

Perran V.

Öğrenci Koçu · Karabağlar, İzmir
Evlilik Danışmanlığı, Üniversite mezunlarına özgeçmiş ve İşe alım süreçleri danışmanlığı, Bireysel gelişim için Yaşam Koçluğu desteği
Gülcan A.

Gülcan A.

Öğrenci Koçu · Bornova, İzmir
Çalışma Alanlarımız •Özgüven Çalışması •Mesleki Yönelim Belirleme •Öğrenme Biçimleri •Çoklu Zeka •Değerlerle Tanışma •Hızlı Okuma Teknikleri •Odaklanma Teknikleri .Yaratıcı zihin haritaları . EFT uygulamaları Hedefine giden yolda kendini bilmek gideceğin yolu bulmanın tek anahtarıdır. Başarı ise bu sürecin çıktısıdır. .
Hasan Hüseyin A.

Hasan Hüseyin A.

Öğrenci Koçu · Ödemiş, İzmir
17 yıl meb de psikolojik danışman/rehber öğretmen olarak görev yaptım. ağırlıklı olarak Anadolu lisesi, Anadolu öğretmen lisesi ve fen lisesi gibi sınav hedefi olan ve akademik başarı ile rekabetin ön planda olduğu liselerde çalıştım. . mesleğime ve branşıma bütüncül, çözüm odaklı bir bakış açım var; bu sebeple değişik zaman ve ortamlarda konferans-panel ve fuar organizasyonlarına katıldığım gibi yeri gelince bu organizasyonları oluşturduğumuz güzel ekiplerle kendim de düzenledim. hemen hemen
Ayşe E.

Ayşe E.

Öğrenci Koçu · Gaziemir, İzmir
Merhabalar. Profesyonel Öğrenci Koçu olarak 2008 yılından bugüne iş yaşamında bulunuyorum. Orta öğrenimimi Torbalı Anadolu Lisesi’nde, lise öğrenimimi Selçuk Süper Lisesi’nde, lisans öğrenimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Ziraat Mühendisliği alanında tamamladım. 2006-2007 Güz döneminde Socrates-Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Yunanistan’da İngilizce olarak eğitimime devam ettim. 2014 üniversite tercih döneminde gönüllü tercih danışmanlığı yaptım. Aynı zamanda İlkokul ve Ortaokul öğrencil
Mehmet T.

Mehmet T.

Öğrenci Koçu · Karşıyaka, İzmir
15 yıllık deneyimimle Sınav Danışmanlığı (YKS,LGS), sınav motivasyonu, sınav kaygısı ile başa çıkma,verimli ders çalışama, başarılı olma eğitimi verilir.Aile Danışmanlığı yapılır.İlkokul öğrencilerine ders ve ödev takibi yapılır.
Pelin S.

Pelin S.

Öğrenci Koçu · Buca, İzmir
İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine, sınavlara ve okul derslerine yönelik planlama ve değerlendirme yapmaktayım. İhtiyaca yönelik destek programları oluşturulmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Firdevs Özgür Arslan
Öğrenci Koçu   13/02/2020

Daha ilk günden kızımın üzerindeki olumlu etkiyi hissettim.Beslenmesinden uyku düzenine kadar herşeyiyle ilgilendi.Kurduğu iletişimle gerek benim gerekse kızımın farkındalığını arttırdı.İyi ki onu tanımışız.

         
Miray Babacan
Öğrenci Koçu   26/01/2020

İsa hocamla çalışmaya başladığımdan beri kendimden daha emin ve disiplinli bir şekilde yoluma devam ediyorum. Kendisine bana kattıkları için çok teşekkür ederim.

         
Yunus Alakuş
Öğrenci Koçu   10/01/2020

Hızır Bey gerçekten işinde kompetan bir hoca kendisinden 7. Sınıfa giden oğlum için GETAP eğitimi aldık çokta faydasını gördük sosyalleşme ve eğitim yönünden bayağı geliştirdi kendisini derslerindeki başarısı ciddi anlamda arttı şimdi oğlumun en iyi arkadaşı, dostu, ağabeyi, en önemlisi de öğretmeni ve yol göstericisidir kendisi bizim içinde değerlidir. emeklerinden ve özverisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim...

         
Melike Sena Yalman
Öğrenci Koçu   06/01/2020

2.haftamızı geride bıraktık ve bu kısa süreçte dahi hemen hayatımdaki değişim ,düzene giren programım kendini belli etti çevremdeki insanlar bile benim hayatımdaki derslerimdeki değişimi görebiliyordu. Daha önümüzde birlikte çalışacağımız cok hafta var birlikte çok güzel başarılar elde edecegimize inanıyorum. Onun gibi bir koçla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Hayatınızda bi izi olması gereken mükemmel bir koç.

         
Metin Son
Öğrenci Koçu   30/12/2019

Çok İlgili ve öğrenciye birşeyler kazandırma İçin istekli gördüm. Uzun zaman devam edeceğimize inanıyorum.

         
Nazan Kurt
Öğrenci Koçu   19/11/2019

Çocuğumla çok iyi bir iletişim kuruldu , bir sene boyunca da devam edeceğiz , çok memnun kaldık eşimle , tavsiye edilir.

         
Ceren Yiğit
Öğrenci Koçu   16/11/2019

Gürkan Bey ile görüşmeye başlayalı iki hafta olmasına rağmen oğlumun denemelerinde önemli artışlar meydana geldi. Üstelik gün içerisinde daha fazla ders çalışmaya başladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Gürler
Öğrenci Koçu   14/11/2019

Nur hanım, harika ön görüsü ve müthiş planlamasıyla çalışma düzenime yön verdi. Tüm memnuniyetimle ve gönül rahatlığıyla herkese öneririm. Ve bı maratonda kesinlikle sonuna kadar onunla beraberim. Tşk hocam, emeğiniz için.

Öğrenci Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz