En İyi 10 İzmir Psikolog | Armut

En İyi 10 İzmir Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 233 Psikolog hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gökçe Ipeklioğlu

Gökçe Ipeklioğlu

Psikolog · Karşıyaka, İzmir
Uzman Psikilog olarak Almanya Mannheim üniversitesinden psikoloji bölümünden lisans ve yüksek lisans ile 2008 senesinde mezun olup, değişik alanlarda görev almış olan psikotedavi uzmanıyım. 3 sene süreyle almanyada sistematik tedavi uzmanlık eğitimi (aile terapisi) aldım, EMDR terapisi, Şema terapisi, Transaksyonel Analizi terapisi, Bilişsel Davranışsal Terapisi ve Aile Danışman Uzmanlık Sertifikalarına sahip olup danışana uygun yöntemleri uygulamaktayım. Almanyada Çalıştığım yer ve alanlar:
Psy-q Psikoterapi Merkezi

Psy-q Psikoterapi Merkezi

Psikolog · Karşıyaka, İzmir
Uzman Klinik Psikolog Emir ATAY 2009 Yılında Ege Üniversitesinden mezun olmuştur. 2013 yılında Arel Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Karşıyaka da bulunan Psikoterapi ve Aile Danışmanlığı merkezinde danışanlarına hizmet vermektedir. Psikolog olarak 10 yıldır çalışmalarına devam etmektedir. Yetişkin terapisi ,aile terapisi , ergenlerde iletişim çatışmaları ,rehabilitasyon danışmanlığı alanlarında yoğun çalışmalar yürütmektedir.
Gözde Ece D.

Gözde Ece D.

Psikolog · Konak, İzmir
Adım Gözde Ece Derebagçe 28 yaşındayım. Ege Üniversitesi Aile Danışmanlığı Tezsiz Yüksek Lisansı'ını 2018 yılında bitirdim. 2014 yılında İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun oldum. Anaokulu, psikoteknik merkezi, özel eğitim alanlarında çalıştım.Ayrıca özel danışmanlık hizmetleri vermeye devam ettim.Ağırlıklı olarak çocuk ve ergen grubu ile çalıştım. Oyun terapisi ve Çocuk testleri eğitimlerini aldım. Duygu düzenleme, zihin kuramı etkinlikleri, iletişim becerileri, sosyal beceriler, pr
Müge Naz  C.

Müge Naz C.

Psikolog · Konak, İzmir
Mimar Sinan Mahallesi, Şair Eşref Bulvarı, Güneş Apartmanı, No:, Kat:, Daire: Alsancak / İzmir Psikoloji Merkezi () / ()
İlkim Yağmur T.

İlkim Yağmur T.

Psikolog · Karabağlar, İzmir
Lisansımı Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik ana bilim dalında tamamladım. Eğitimim boyunca süpervizyonlu psikolojik danışma uygulamaları yaptım ve olumlu geri bildirimler aldım. Tecrübe elde etme amaçlı psikolojik danışma yapmaya devam ediyorum. Danışanı tanıma amaçlı ön görüşmeden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Şartlar için iletişime geçebilirsiniz.
Funda Cansu G.

Funda Cansu G.

Psikolog · Bayraklı, İzmir
Çift Terapisti, ilişkiler açısından sorunu olan insanların evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında, çocuklarla ve aile ile ilgili kişisel veya kişiler arasındaki sorunların üstesinden daha kolay bir biçimde gelmelerine yardımcı olurlar. Tüm aileyi etkileyen ölüm yada birisinin evden ayrılması gibi konularda ailelerin yaşayabileceği psikolojik sorunları önlemede yardımcı olmaktadırlar. Aile danışmanları aynı zamanda eşler arasındaki sorunların çözülmesine yardımcı olan terapistlerdir. Bireysel
Fatma Zümrüt C.

Fatma Zümrüt C.

Psikolog · Konak, İzmir
008-2012 yılları arasında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisansını tamamladım.2014-2016 yılları arasında klinik psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamlayarak uzman klinik psikolog unvanını aldım,yüksek lisans eğitimim sırasında depresyon bozukluğunda bilişsel davranışçı terapinin etkisi araştırmasını yaptım. Bilişsel davranışçı terapi eğitimini, çözüm odaklı terapi eğitimi,terapötik kartlarla psikoterapi ve temel yaratıcı drama ve özel bir kuruluşta tiyatro eğitimlerimi başarıyla tamaml
Sinan A.

Sinan A.

Psikolog · Bayraklı, İzmir
Bilecik İl Jandarma Komutanlığı nda Rehberlik ve Danışma Merkezi Amiri olarak bireysel ve grupla psikolojik danışma seanslarını başarıyla tamamladı. Çözüm Odaklı Terapiyi Doç.Dr. Nevin DÖLEK ile çalışarak tamamladı. Aile danışmanlığı eğitimini Demokrasi Üniversitesi nden süpervizyonlu eğitimini başarıyla tamamladı . Çalışmalarında duygu odaklı terapi , çözüm odaklı terapi , yapısal aile terapisi ve stratejik aile terapilerini kullanmaktadır . Danışanlarına kısa sürede etkili çözümler sun
Melek B.

Melek B.

Psikolog · Konak, İzmir
Lisans eğitimimi Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladım. Lisans eğitiminden sonra yine Hacettepe Üniversitesi’nde tezli yüksek lisans programını başarı ile tamamladım. Toplumsal varlık olarak insanların birbirleri ile nasıl etkileşime girdikleri, ikili ilişkiler ve arkadaşlık tutumları, grup dinamikleri, önyargılar, çekicilik, cinsellik gibi algıların nasıl oluştuğuna olan ilgim ve merakım doğrultusunda yüksek lisans eğitimi esnasında 2014 ve 2015 yıllarında Hasan Kalyoncu Üniversitesinde 475 sa
Irmak Bahar P.

Irmak Bahar P.

Psikolog · Bayraklı, İzmir
Lisans eğitimim Psikoloji ve Çocuk Gelişimi&Eğitimi üzerinedir.Yuksek lisans egitimim Klinik Psikoloji uzerinedir.Bunun yanında Montessori Yaklaşımı,Öğrenme Güçlüğü,Dil ve Konuşma Terapisi,Yaratıcı Drama,Ergen Psikolojisi,Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Madde Bağımlılığı ile Mücadele,Üstün Zekalılar eğitimlerini başarı ile bitirdim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nilüfer Türk
Psikolog   26/09/2019

Çok yardımınız oldu bana. Özgüven için başlamıştık ve çok yol katettik. Her şey için teşekkür ederim.

         
Nihat B
Psikolog   03/08/2019

Armut com’a bana yardım alma şansı tanıdığı için teşekkür ederim. İyi ki sizi seçmişim Gonca hocam içim çok rahat. Hepinize teşekkür ederim inşallah her şey yoluna girecek.

         
Ebru A,
Psikolog   21/06/2019

Psikolojik sorunlarımı kimseyle paylaşmak istemediğim için tanıdıklarımdan psikolog önerisi almaya da çekiniyordum.Armut uygulamasında psikolog alternatifini görmek beni sevindirmişti.Diğer yandan da güvenilşr bir psikoloğa bu şekilde ulaşabileceğime pek inanmıyordum aslında.Çaresizliğin verdiği cesaretle attığım bu adım sayesinde görüşmelere başladım. İyi ki başlamışım diyorum. Armuta da Berta hanıma da teşekkürler!

         
Ayşe Dilek Karahan
Psikolog   15/06/2019

Ceren Hanım işinde çok profesyonel ve yürüttüğümüz süreçten çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyoruz

         
Engin Arcan
Psikolog   25/05/2019

Gerçekten işini bilen, işini severek yapan alanına hakim samimi ve anlayışlı bir psikolog. Anksiyetemi azaltarak yavaş yavaş ortadan kaldırdık. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum.

         
Erkan Kocaman
Psikolog   05/05/2019

Beril hanıma Armut uygulaması üzerinden ulaştım.Boşanma sonrası yaşadığım problemlerim için gitmiştim. Kendisi işine son derece değer veren ,ilgili ve nazik tavırlarıyla da danışanlarına son derece güven veren bir terapist.Tecrübesi ve olaylara karşı yarattığı farkındalıkla ayrıcalığını ortaya koymakta ve etkili sorularıyla problemleri fark etmenizi sağlamaktadır. Terapi sürecim devam ediyor. Beril hanım’a mesleki başarılarının devamını diler ve yardımları için teşekkür ederim.

         
Şengül Tok
Psikolog   12/04/2019

Esma hanimla gorusmekten cok mutluyum guven verici ve soyledikleriyle insanin icini rahatlatan bir yonu var gorusme bittikten sonra daha iyi hissedeceksiniz

         
Sibel Şahin
Psikolog   08/04/2019

Seanslarımız hala devam ediyor ve oldukça faydalı geçiyor. Serhat Bey kesinlikle hayatıma olumlu yönde katkı sağladı :)

İlçe İlçe Psikolog
Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz