En İyi 10 İzmir Psikolog | Armut

En İyi 10 İzmir Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 198 Psikolog hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gökçe Ipeklioğlu

Gökçe Ipeklioğlu

Psikolog · Karşıyaka, İzmir
Uzman Psikilog olarak Almanya Mannheim üniversitesinden psikoloji bölümünden 2008 senesinde mezun olup, değişik alanlarda görev almış olan psikotedavi uzmanıyım. 6 sene üniversite eğitimiminden sonra, 3 sene süreyle sistematik tedavi uzmanlık eğitimi aldım, ayrıca aile danışman uzmanlık sertifikasına sahibim. Transaksyon analiz tedavi yöntemlerini uzun zamandır ek olarak geliştirmekteyim. Çalıştığım yer ve alanlar: - Rhein-Haardt-Rehabilitasyon hastanesi: Türk vatandaşların alkol, kuma
Yağız O.

Yağız O.

Psikolog · Konak, İzmir
İzmir doğumlu. Psikoloji lisans eğitimini Izmir de tamamladı. TRT başta olmak üzere çeşitli TV kanallarında düzenlenen eğitim içerikli programlarda aile ve öğrenci iletişimi konusunda konuşmacı olarak yer aldı. İzmir Psikoloji Enstitüsünün düzenlediği psikologların mesleki eğitimlerinde eğitimci olarak görev almaktadır. 1999 yılından bugüne, sektörde kaygı bozuklukları, fobiler, ergen ve aile iletişimi üzerine çalışmalarına devam edip halen psikolog ve eğitim danışmanı olarak danışanlarının hay
Müge Naz  C.

Müge Naz C.

Psikolog · Konak, İzmir
Mimar Sinan Mahallesi, Şair Eşref Bulvarı, Güneş Apartmanı, No:, Kat:, Daire: Alsancak / İzmir Psikoloji Merkezi () / ()
Fatma  C.

Fatma C.

Psikolog · Konak, İzmir
008-2012 yılları arasında Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Lisansını tamamladım.2014-2016 yılları arasında klinik psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamlayarak uzman klinik psikolog unvanını aldım,yüksek lisans eğitimim sırasında depresyon bozukluğunda bilişsel davranışçı terapinin etkisi araştırmasını yaptım. Bilişsel davranışçı terapi eğitimini, çözüm odaklı terapi eğitimi,terapötik kartlarla psikoterapi ve temel yaratıcı drama ve özel bir kuruluşta tiyatro eğitimlerimi başarıyla tamaml
Fatma Ö.

Fatma Ö.

Psikolog · Konak, İzmir
2012 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanından mezun oldum. 2016 yılında Klinik psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamlayarak klinik psikolog unvanı almaya hak kazandım. Üniversite eğitimim sırasında Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfında(TEGV) gönüllü çalışmalarda bulundum. Lisans egitimim sırasında bir kadın danışma merkezinde gönüllü olarak psikolojik hizmet verdim. Kadınlarla beraber öfke kontrolü ve aile içi iletişim konulu psikoeğitim çalışmaları yürüttüm. Çalı
İrem G.

İrem G.

Psikolog · Karşıyaka, İzmir
Psk. İrem Yetginbal Güngör Bilkent Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuş olup Ege Üniversitesi ‘nde uzmanlığıma devam etmekteyim. İzmir Psikoloji Merkezinde danışanlarıma hizmet vermektedir. Her insan kendine özgüdür ve seanslarda aynı şekilde özgün olmalıdır. Ezberlenmiş kalıp terapiler yerine kişinin ihtiyacına göre uyarlanmış seanslar tercih etmekteyim.
Aybe D.

Aybe D.

Psikolog · Konak, İzmir
Uzman psikolog aile ve çift danışmanlığı hizmetleri Ergen danışmalığı Kaygı bozuklukları Sınav stresi İlişki problemleri Workshoplar ve atölyeler
Semra D.

Semra D.

Psikolog · Konak, İzmir
1984 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. 1985 ve 1990 yılları arasında çocuk yuvası ve yetiştirme yurtlarında çalıştım. Bu sırada; 5 ve 18 yaş arası alt ıslatma, mastürbasyon, tırnak yeme, öfke nöbetleri, yalan söyleme, çalma gibi farklı tür davranışlarla çalıştım. 1990 yılında hastahanede psikiyatri kliniğinde çalışmaya başladım. 25 yıl boyunca hastahanelerde çalıştığım sırada; acil kriz merkezlerinde görev aldım, intihar eğilimli kişilerle bir çok görüşme yaptım.
Pınar Ş.

Pınar Ş.

Psikolog · Bayraklı, İzmir
Psk. Pınar Şimşek adına psikolojik danışmanlık desteği, aile ve çift terapisi, psikoterapi tedavisi için ilgili numaradan randevu alabilirsiniz.
Filiz C.

Filiz C.

Psikolog · Menemen, İzmir
Anksiyete, Depresyon, Panik Atak, Stres Bozuklukları vb. sorunlar üzerinde terapi ile çalışılmaktadır, ayrıca çocuk gelişimine yönelik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Çocukların zeka, dikkat, odaklanma vb. yetenekleri çeşitli testlerle ölçülerek eğitim ve sosyal hayatlarına katkı sağlanmaktadır. Size en uygun saatlerde Skype üzerinden online danışmanlık ve online terapi hizmeti verilmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuğçe DEMİRDAĞ
Psikolog   09/07/2019

Öncelikle yüznde eksik olmayan tebessümü samimi bizden biri gibi olan naif yaklaşımı herşeyden once tarafsız olabilmeyi başarabildiği için sonsuz teşekkür ederiz.

         
Hilal Korkmaz
Psikolog   24/06/2019

Benim ilk deneyimim oldu. Gördüğüm kadarıyla kaliteli bir ortam mevcut. Enes Bey, güler yüzlü ve sıcakkanlı bir insan. İlk seansın tanışma seansı olacağını zaten biliyordum. çok büyük bir beklentim yoktu. Yine de memnun kaldığımı söyleyebilirim. Üstelik ulaşımın kolay olması da bir artı :)

         
Ebru A,
Psikolog   21/06/2019

Psikolojik sorunlarımı kimseyle paylaşmak istemediğim için tanıdıklarımdan psikolog önerisi almaya da çekiniyordum.Armut uygulamasında psikolog alternatifini görmek beni sevindirmişti.Diğer yandan da güvenilşr bir psikoloğa bu şekilde ulaşabileceğime pek inanmıyordum aslında.Çaresizliğin verdiği cesaretle attığım bu adım sayesinde görüşmelere başladım. İyi ki başlamışım diyorum. Armuta da Berta hanıma da teşekkürler!

         
Safa Alışak
Psikolog   08/06/2019

Her randevu sonrası aşama kaydettim. Önerilerini uyguladıkça kendimi buldum. Sadece randevu zamanı değil hangi saat arasam msj yollasam mutlaka geri dönüş yapan banada çocuğumada yardımcı olan güler yüzlü başarılı biri hoca. Enerjisi ilgisi alakası mükemmel.

         
Nesrin Ustun
Psikolog   07/06/2019

Uyguladığı tekniklerle çok iyi farkındalık kazandım. Kaygılarım hem geçti hem de bir şey olduğu zaman kendi kendime yardım etmeyi, üstesinden gelmeyi öğrendim. Sıcakkanlılığı, tarafsızlığı, yargısızlığı, güler yüzüyle her an destek olduğu, bu güven bağını kurduğumuz için Ece Hanım’a çok teşekkür ederim.

         
Taha Yılmaz
Psikolog   04/06/2019

Rana Hanıma bir kez de buradan çok teşekkür ediyorum çünkü iletişim sıkıntılarımı çok güzel çözmeye başladım. Çevremden de olumlu tepkiler alıyorum.

         
Nilay Sungur
Psikolog   13/05/2019

Görüşme sonrasında hemen yorum yazmak istedim. İyi ki Merve Hanımı tercih etmişim. Muhteşem bir seanstı. Hislerim ilk seansta bile çok değişti. Kendisi çok iyi bir psikolog. Herkese gönülden tavsiye ederim . Tereddüt etmeden Merve Hanıma tercih edebilirler.

         
Sibel Şahin
Psikolog   08/04/2019

Seanslarımız hala devam ediyor ve oldukça faydalı geçiyor. Serhat Bey kesinlikle hayatıma olumlu yönde katkı sağladı :)

İlçe İlçe Psikolog
Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz