Hizmet Ver

4 İzmir Şan Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 116 Şan Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Şan Dersi

En İyi 10 İzmir Şan Dersi Öğretmeni

Oben Sağlam photo

Oben Sağlam

13.07.2020

Şan Dersi · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar ☺️ Dokuz Eylül güzel sanatlar fakültesi müzik bilimleri bölümü mezunuyum. Yaklaşık 9-10 yıldır piyano, gitar ve şan eğitimleri vermekteyim. Çeşitli okullarda, sanat akademilerinde gerçekleşen eğitim tecrübelerimin devamında şu an 3 alanda da özel ders eğitimlerime devam etmekteyim....

Sefa Selman photo

Sefa Selman

17.10.2021

Şan Dersi · Buca, İzmir

9 Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum. Ana dal (Branş) Şan olarak eğitimime devam ettim. Sesini eğitmek, daha temiz ve bilinçli kullanabilmek için kurs almak isteyen disiplinli öğrencilerin başvurularını bekliyorum.

Sibel Emek photo

Sibel Emek

06.01.2021

Şan Dersi · Balçova, İzmir

Başlangıç seviyesi orta ve profesyoneller için nefes teknikleri ve ses egzersizleri. İngilizce deki şarkılarda kendini geliştirmek isteyenler ve kendi özgün sesini kullanmak isteyenlere keyfli bir çalışma programı hazırlıyorum.

Ezgi Dilan Balcı photo

Ezgi Dilan Balcı

14.10.2019

Şan Dersi · Bornova, İzmir

Merhabalar; Ege üniversitesi konservatuarında ses eğitimi bölümü öğrencisiyim. 8 sene grup yorumda solistlik yaptım. Sesini eğitmek ve geliştirmek isteyen ya da nota eğitimi almak isteyen yediden yetmişe herkese yardımcı olmak isterim.

Fatih Altacı photo

Fatih Altacı

03.01.2021

Şan Dersi · Konak, İzmir

DEU GSF Müzik bilimleri lisans ve yüksek lisans mezunuyum. Yaklaşık 10 yıldır DJ'lik, müzik prodüksiyonu, 6 yıldır piyano, müzik teorisi, ses eğitimi, bilimsel müzik araştırmacılığı üzerine çalışmalarımı sürdürmekteyim. Aşağıdaki alanlarda özel ders programı hazırlıyorum. Güzel Sanatlar...

Merve Kaşık photo

Merve Kaşık

07.04.2021

Şan Dersi · Buca, İzmir

16 yıldır profesyonel olarak müzik eğitimi alıyorum, konservatuarla başlayıp güzel sanatlarda devam edip sonrasında deu müzik öğretmenliğinden mezun oldum.5 6 yıldır özel dersler veriyorum çeşitli kurumlar aracılığıyla ve bireysel olarak. piyano flüt (yanflüt) şan solfej güzel sanatlara hazırlık...

Okan Beşpınar photo

Okan Beşpınar

05.09.2020

Şan Dersi · Buca, İzmir

Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni ve Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvar'ını Lisans Mezunu olarak bitirdim. Sonrasında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon aldım ve Orff seminerlerine katıldım. Konserler ve farklı bir sürü sahnede bulundum. Profesyonel...

Ayben Bağcı photo

Ayben Bağcı

20.11.2021

Şan Dersi · Karabağlar, İzmir

Dokuz eylül üniversitesi opera bölümü lisans3 öğrencisiyim. Güzel sanatlar- Konservatuar hazırlık kursu, Profesyonel- amatör vokaller için şan ve kulak geliştirme dersleri, solfej ve başlangıç düzey piyano dersleri veriyorum.

Simay Akdemir photo

Simay Akdemir

05.10.2020

Şan Dersi · Buca, İzmir

Simay Akdemir Dokuz eylül devlet konservatuvarı Sahne sanatları bölümü Opera/şan

İrem Derlen photo

İrem Derlen

21.10.2019

Şan Dersi · Güzelbahçe, İzmir

Mimar Sinan Üniversitesi “Sosyoloji” ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan/Opera bölümü mezunudur. Konservatuar öğrenciliği sırasında üç yıl süresince Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası ve Opera Korosu’nda sözleşmeli (Soprano) olarak çalışmış olan sanatçı ardından Yıldız Teknik...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Şan Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir Şan Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmir Şan Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Şan Dersi için İzmir içinde toplam 116 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 232 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 608 kişi İzmir Şan Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Şan Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Şan Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Şan Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Şan Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Şan Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Şan Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Şan Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Şan Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Şan Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl