Hizmet Ver
Şan Dersi

4 İzmir Şan Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 140 Şan Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

İzmir Şan Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Şan Dersi için İzmir içinde toplam 140 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 278 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 709 kişi İzmir Şan Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 İzmir Şan Dersi Öğretmeni

Furkan Doğan photo

Furkan Doğan

27.02.2022

Şan Dersi · Karşıyaka, İzmir

İzmirde ikamet ediyorum 29 yaşındayım. 9 yıldır özel kurumlarda hizmet vermekteyim.

Ahmet Okur photo

Ahmet Okur

29.09.2021

Şan Dersi · Bornova, İzmir

Yeteneğinizi keşfetmek için çok beklemeyin. Evde birebir özel ders vermekteyiz. Sizin isteğiniz ve hedefiniz doğrultusunda hem öğreniyoruz hem eğleniyoruz. Bize katılmak için hemen iletişime geçin.

Muharrem Cimin photo

Muharrem Cimin

24.11.2021

Şan Dersi · Gaziemir, İzmir

Düğün,kına, sünnet düğünü, balo,kutlama,mezuniyet eğlencesi vb etkinlikler için isteğe bağlı(klavye, klavye+solist, klavye+solist+enstrüman vs.) orkestra. Eğlenmek için doğru adres.

Dilşad Bencan photo

Dilşad Bencan

25.03.2022

Şan Dersi · Balçova, İzmir

Akor, ritm ve ses eğitimiyle birlikte öğrencinin tarzına göre en az 1 ayda istediği şarkıları çalabilecek bir eğitim vermekteyim.

İlkim Yılmaz photo

İlkim Yılmaz

11.10.2019

Şan Dersi · Bornova, İzmir

Merhaba ben İlkim. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Anasanat Dalı mezunuyum. Doğal olan ses rengini, rahat söyleyebilmeyi, sese zenginlik kazandırmayı öğreneceğin bu yolda sana klavuzluk edebilirim. Grup ve bireysel ders seçenekleri için benimle iletişime geçebilirsin.

Mehmet Yüksel photo

Mehmet Yüksel

24.11.2020

Şan Dersi · Bornova, İzmir

8 yıldır aktif bir şekilde Şan ve Gitar dersleri veriyorum. İnteraktif çalışmayı severim. Öğrencilerimin öğrenme tarzına göre ders işlerim.

Okan Beşpınar photo

Okan Beşpınar

05.09.2020

Şan Dersi · Buca, İzmir

Işılay Saygın Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni ve Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvar'ını Lisans Mezunu olarak bitirdim. Sonrasında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde Pedagojik Formasyon aldım ve Orff seminerlerine katıldım. Konserler ve farklı bir sürü sahnede bulundum. Profesyonel...

Caner Kızılöz photo

Caner Kızılöz

03.12.2019

Şan Dersi · Konak, İzmir

Opera sanatçısıyım. Şan dersi veriyorum. Dersleri kendi evimde veriyorum. Lakin piyanonuz varsa sizin evinizde de olabilir

Cherin Fidan photo

Cherin Fidan

20.05.2022

Şan Dersi · Bornova, İzmir

Adım Cherin Fidan İsveç/Uppsala doğumluyum. 2015 yılında Yaşar Üniversitesi Müzik Bölümü’nde Opera öğrenimime Aytül Büyüksaraç ile başladım. Alanımla ilgili olan Lied ve Oratoryo, Diksiyon ve Fonetik derslerini Levent Gündüz'den aldım. 2017 yılından beri TRT İzmir Radyosu Çoksesli Gençlik Korosunda...

Ayben Bağcı photo

Ayben Bağcı

20.11.2021

Şan Dersi · Konak, İzmir

Dokuz eylül üniversitesi opera bölümü lisans3 öğrencisiyim. Güzel sanatlar- Konservatuar hazırlık kursu, Profesyonel- amatör vokaller için şan ve kulak geliştirme dersleri, solfej ve başlangıç düzey piyano dersleri veriyorum.

Bekir Baytekin photo

Bekir Baytekin

12.01.2013

Şan Dersi · Narlıdere, İzmir

D.E.Ü Devlet Konservatuvarı Opera bölümü mezunuyum.Güzel Sanaltlar Lisesi veya Konservatuvara hazırlanmak isteyen öğrencilere şan dersi vermekteyim.Ayrıca kendi sesini geliştirmek ve şarkı söylemek isteyenlerede ders verebilirim. Ders saati :1 saattir.

Baran Can Çördükçü photo

Baran Can Çördükçü

11.03.2021

Şan Dersi · Buca, İzmir

Hacettepe Üniversitesi Opera bölümü mezunuyum. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmaktayım. Piyano Şan Solfej Güzel Sanatlar ve Konservatuvar’a hazırlık dersleri vermekteyim.

Cahit Fatih Han photo

Cahit Fatih Han

28.06.2020

Şan Dersi · Konak, İzmir

İlk defa öğrenecek olanlar için geçerlidir. Özellikle 20 yaş ve altı derse kabul edilmektedir.

Anıl Atak photo

Anıl Atak

15.10.2018

Şan Dersi · Buca, İzmir

Merhaba ben Anıl, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji 4. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda 2 yıldır piyano ve şan eğitmenliği yapmaktayım. Halen Amorf sanat evinde ve kendi evimde eğitmenlik yapmaktayım. 2015-2016 yılarında İzmir Devlet Opera ve Balesi’nde solist yüksek...

Ayfer Rüzgar photo

Ayfer Rüzgar

25.02.2020

Şan Dersi · Bornova, İzmir

Ege Üniversitesi Temel Bilimler 2. Sınıf öğrencisiyim. Ses eğitimi, nota öğretimi ve konservatuvar hazırlık konularında ders almak isteyenler ulaşabilir.

Ertan Özdemir photo

Ertan Özdemir

04.10.2015

Şan Dersi · Bornova, İzmir

VOKALİSTLER VE SESİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HERKES İÇİN ŞAN DERSİ İzmirde kendini geliştirmek isteyen her meslek grubundaki müzikseverler ile vokalistler,öğrenciler,kendi grubunu kurmuş ses dersi almak isteyen solistler,müzik okulları ve konservatuara hazırlananlara kapsamlı olarak aşağıda...

Yusuf Osman Oguz photo

Yusuf Osman Oguz

29.01.2021

Şan Dersi · Bayraklı, İzmir

Ege Üniversite Konservatuvarı okuyorum 5 yıl Şan eğitimi ve enstruman dersleri verdim. Ses Eğitimi Türk Halk Müziği üzerine eğitim almaya devam ediyorum

Canan Karakurt photo

Canan Karakurt

04.09.2021

Şan Dersi · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar müzisyen adayları :) 19 yıldır devlette kadrolu müzik öğretmeniyim.İzmir'de Çiğili,Buca,Bornova,Çiğli ve Karşıyaka Halk eğitim merkezleride aktif olarak Klasik Gitar,Pop Gitar ve Yan Flüt dersleri verdim .ellerine ilk kez müzik aleti alan öğrencilerimle yıl sonu gösterilerinde pek çok...

Esra Kavrukkoca photo

Esra Kavrukkoca

17.01.2019

Şan Dersi · Konak, İzmir

* Esra Kavrukkoca, müzik eğitimine küçük yaşlarda İzmir Trt çocuk korosunda başladı. * Önce Kocaeli Büyük Şehir Belediye Konservatuvarı şan bölümünde 4 yıl eğitim alıp mezun oldu. * Daha sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazandı ve 6 yıl burada eğitim alıp öğretim görevlisi...

Özge Merç photo

Özge Merç

07.01.2019

Şan Dersi · Bayraklı, İzmir

Caz alanında şarkı söylemek,doğaçlama yapmak ve armoni çalışmak isteyen veya müzik bölümüne hazırlanan arkadaşlarla iletişime geçebiliriz :) EĞİTİM 2013 yılında Maltepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümüne birincilikle girdi. Sosyoloji ile birlikte müzik dersleri aldıktan sonra, müzik okumaya karar...

Ezgi Dilan Balcı photo

Ezgi Dilan Balcı

14.10.2019

Şan Dersi · Bornova, İzmir

Merhabalar; Ege üniversitesi konservatuarında ses eğitimi bölümü öğrencisiyim. 8 sene grup yorumda solistlik yaptım. Sesini eğitmek ve geliştirmek isteyen ya da nota eğitimi almak isteyen yediden yetmişe herkese yardımcı olmak isterim.

Simay Akdemir photo

Simay Akdemir

05.10.2020

Şan Dersi · Buca, İzmir

Simay Akdemir Dokuz eylül devlet konservatuvarı Sahne sanatları bölümü Opera/şan

Berivan Dağlı photo

Berivan Dağlı

09.02.2022

Şan Dersi · Bayraklı, İzmir

Dokuz Eylül Ünv. Devlet Konservatuvarı Opera Bölümünde Okuyorum Güzel Sanatlar Lisesi Mezunuyum 8 senedir piyano çalıyorum :)

Yılmaz Aksoy photo

Yılmaz Aksoy

25.08.2020

Şan Dersi · Narlıdere, İzmir

Ege Üniversite D.T.M.K. Ses Eğitimi Bölümü mezunuyum. Solfej ve Kuram(Nazariyat)Tanbur, Ses Eğitimi,Konservatuvara Hazırlık dersleri vermekteyim.

İrem Derlen photo

İrem Derlen

21.10.2019

Şan Dersi · Güzelbahçe, İzmir

Mimar Sinan Üniversitesi “Sosyoloji” ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan/Opera bölümü mezunudur. Konservatuar öğrenciliği sırasında üç yıl süresince Cemal Reşit Rey Senfoni Orkestrası ve Opera Korosu’nda sözleşmeli (Soprano) olarak çalışmış olan sanatçı ardından Yıldız Teknik...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmir Şan Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmir Şan Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Şan Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Şan Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Şan Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Şan Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Şan Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Şan Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Şan Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Şan Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Şan Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl