En İyi 10 İzmir Tenis Antrenörü ve Eğitmeni

4 Tenis Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 61 Tenis Antrenörü ve Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Olcay Etcioğlu

Olcay Etcioğlu

Tenis Dersi · Karşıyaka, İzmir
Hayatınızdaki herşeyi güzel hale getirebilmek için tenis öğrenmeyi tercih etmenizi isterim 😊bireysel Anlamda beceri yetenek ve kaliteyi kazanmayı hak ediyorsunuz o halde durmayın hadi başlayalım 😊🎾😉
Serkan Suna

Serkan Suna

Tenis Dersi · Bornova, İzmir
Tenis her yaş ve farklı becerideki bireylerin yaşam boyu yapabileceği ender bir spor dalıdır.Ders saatleri aylık 8 saat olup haftada 2 gündür. Birlikte belirlenen gün ve saatlerde her yaş grubuna ders vermekteyim.Kış sezonu kapalı spor salonunda, yaz sezonunda açık kortlarda derslerimizi yapma imkanımız bulunmaktadır.
Batın Arsal

Batın Arsal

Tenis Dersi · Karşıyaka, İzmir
Merhabalar.Dumlupınar üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulu mezunuyum.4 yıl Kütahya tenis ihtisas klübünde 2 yıl İstanbul tenis akademisi(İSTA)da antrenörlük yaptım.İTenis branş 3 kademe olmakla birlikte uzmanlık alanım.Sporcu iletişimi ve sporcu motivasyonu ile ilgili eğitimler aldım.2010 tarihinden beri bu branşın içerisindeyim. Kendini tenise adayan biri olarak gelişiminize katkı sağlayıp eğlenerek vaktinizi değerli hale getirmek isterim saygılarımla
Battal Günaydın

Battal Günaydın

Tenis Dersi · Karşıyaka, İzmir
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük bölümünden uzmanlık alanım Tenis olarak mezun oldum ve 3.Kademe(Kıdemli) Antrenörlük belgesine sahibim aynı zamanda İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde tenis antrenörü olarak çalışıyorum.
Ali Yılmaz

Ali Yılmaz

Tenis Dersi · Çiğli, İzmir
1987 yılından beri tenis Antrenörlüğü yapıyorum. 2. Kademe Antrenörlük belgesine sahibim. İAOSB Organizepark Spor Tesislerinde 4 adet tenis kortumuz vardır. 5-8 yaş 9-14 yaş Çocuk kurslarımız ve Yetişkinler için başlangıç ve ileri seviye kurslarımız vardır. Ayrıca isterseniz özel ders alabilirsiniz.
Nursen Gülübay Gülübay

Nursen Gülübay Gülübay

Tenis Dersi · Bornova, İzmir
İstanbul da Pamuk Spor Tesislerinde başladım tenise 1998 yılında ve aynı kulüp de yardımcı antrenör ve partner oyunculuk yaptım.2007 yılında Ege Üniversitesinde eğitim aldım.2010 da Edirne de Türkiye Tenis Federasyonu buna düzenlediği kurstan 1. Kademe Tenis Antrenörlüğü belgemi aldım .İzmir de Kültür Park Tenis Kulübünde antrenör olarak çalıştım.2013 2015 yılları arasında Gaziemir Tenis Kulübünde çalıştım.2015 den beri de İzmir Büyük şehir Belediyesinde antrenör olarak çalıştım.Ege Üniversites
Raşit Şenyuva

Raşit Şenyuva

Tenis Dersi · Buca, İzmir
Buca belediyesinde 6 yıldır tenis antrenörlüğü yapmaktayım aynı zamanda ege üniversitesi spor bilimleri fakültesinde tenis antrenörlüğü bölümünde son sınıf öğrencisiyim. Performans gruplarında, yeni başlayan gruplarına ve çocuk tenisi gruplarına dersler verip oyuncu partnerliği yapmaktayım.
Serdar  Sütcü

Serdar Sütcü

Tenis Dersi · Gaziemir, İzmir
Çeşitli yaş gruplarında uzun yıllar Tenis Milli Takım Antrenörlüğü yaptım.Şimdi kendi işletmelerimde tenis dersi vermekteyim. Benimle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki web sitelerinden ulaşabilirsiniz. Zamanınızı ve paranızı vereceğiniz eğitmeni mutlaka iyi araştırın ki boşuna gitmesin. www.serdarsutcu.com www.gaziemirteniskulubu.com
Semih Yılmaz

Semih Yılmaz

Tenis Dersi · Karşıyaka, İzmir
Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Tenis Antrenörlük bölümü mezunuyum. Tenisi size sevdirmek için buradayım.Bilgili , lisanslı ve donanımlı eğitmenlerden Tenis dersi almak için durma hemen ARA. Tenis sporu Doğru teknik ile oynanır ise ömür boyu keyif alınabilecek bir aktivitedir.
Bilge Bilgili

Bilge Bilgili

Tenis Dersi · Karşıyaka, İzmir
20 yili askin her yas grubuna tenis dersi verdim hala devam ediyorum.spor öğretmenliği mezunuyum.prof .futbol oynadim bu yonumude tenis antremanlarina yansitarak gelisimi hizlandiriyorum.ve detayciyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahu A.
Tenis Dersi   04/01/2021

Bugun Olcay Hocayla ilk dersimizi yaptik. Çok memnum kaldim ve bundan sonra calismaya devam edecegiz. Kendisi işinde cok deneyimli ve işini severek yaptigi çok belli. Tenis dersi almak isteyen herkese öneririm.

         
Esra O.
Tenis Dersi   23/12/2020

Ali hocayla ilk dersimdi kendisi cok tecrubeli ve bilgiliydi teknik yanlislarimi duzelterek cok profesyonel bir tarzda ders isledi. Cok keyifli bir dersti cok memnun kaldim.

         
Ali A.
Tenis Dersi   07/12/2020

Olcay Hoca, gercekten isine cok saygili biri. Cok iyi ders vermesinin yaninda, tenis konusunda arastirmayi ve boylece ogrendiklerini daha iyi bir sekilde aktarmak icin caba sarfeden ender hocalardan... Herkese tavsiye ederim.

         
Simay Ö.
Tenis Dersi   22/11/2020

Berat hoca çok eğlenceli ve ilgili bir eğitmen. Tenise başlamayı düşünüyorsanız kesinlikle çok doğru bir adres!

         
Meriç Z.
Tenis Dersi   10/11/2020

iletişimi ve enerjisi yüksek, sabrı ve deneyimi ile gayet keyifli ve öğretici dersler geçirdik. Zamanın nasıl geçtiğini fark etmiyor insan, teşekkür ederim hocam

         
Murat Ş.
Tenis Dersi   24/10/2020

Tuncay hoca çok ilgili, güler yüzlü bir eğitmen. Eksikleriniz konusunda çok hızlı ve anlaşılır dilde uyarılarını gerçekleştirerek öğrencilerine çok hızlı bir gelişim vadediyor.

         
İlknur A.
Tenis Dersi   08/10/2020

Hem işinde profesyonel hem de asla kurallara boğmadan oyun içinde öğreten hocamız.. Ben çok eğlenerek koşturuyorum derse.. tenis öğrenmek, oynamak isteyen her yaştan herkese tavsiye ediyorum

         
Tuğçe Ç.
Tenis Dersi   16/09/2020

Gerçekten profesyonel bir yaklaşımla, eğlenceli bir ders geçirdik. Tenis öğrenmek için harika bir öğretmen!

Popüler Tenis Dersi Bölgeleri
Tenis Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz