En İyi 10 İzmir Web Site Yapımı Uzmanı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmir civarında 1.025 Web Site Yapımı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Anıl C.

Anıl C.

Web Site Yapımı · Konak, İzmir
Kaliteli bir web sitesini yapmak çok maaliyetli olmamakla beraber şık olması gerekir. ben bu alanda size yardımcı olabilirim. www.anilcanbay.com adresinden referanslarımı inceliyebilirsiniz bana ulaşabilirsiniz.
İzmir Tasarım

İzmir Tasarım

Web Site Yapımı · Karşıyaka, İzmir
Her sektöre uygun ve o sektörün ihtiyaçlarına hitap eden özel tasarımlarımız ile sizlere kurumsal ve hızlı çözümler sunmaktayız. Tamamen mobil uyumlu ve Google SEO link altyapısına uygun siteler hazırlamaktayız. Google Street View onaylı Türkiye deki 100 firmadan birisiyiz.
Timdesigners Bilişim Yazılım Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti

Timdesigners Bilişim Yazılım Eğitim Danışmanlık Ltd. Şti

Web Site Yapımı · Bornova, İzmir
Timdesigners 2011 yılından bu yana sektörde sayısız web sitesine ve tasarıma hayat vermiş bir freelancer topluluğu olarak var oldu. 2016 yılında ise Türkiye’nin Tasarım Merkezi olarak İzmir Karşıyaka’da kurumsal hayatına başladı. Bu kapsamda ilk 9 aylık süreçte 100’ün üzerinde kurumsal anlaşma yaparak ağını hızla genişletti. Hali hazırda 10’un üzerinde ajansa ve 100’ün üzerinde firmaya çözüm ortaklığı hizmeti vermekte olan Timdesigners Ekibi sizlere uygun çözümler üretmek için alanında uzman ka
Tuğrul Can M.

Tuğrul Can M.

Web Site Yapımı · Bayraklı, İzmir
Günümüz dijital dünyası içerisinde yaratıcı ve başarılı projeler ortaya koymak amacıyla bir araya geldiğimiz firmamızda, sizlerin ihtiyaçlarını yaratıcı fikirlerimiz ve tecrübemiz ile bir araya getirerek projeleriniz için çözüm üretiyoruz. Bu yolda ilerlerken misyonlarımızın en önemlisinin müşteri ilişkileri ve desteği olduğunu unutmadan; proje ve danışmanlık alanında 100 üzerinde müşteri portföyüne sahip Ofis XL olarak, genç ve yaratıcı kadromuz ile güçlü bir alt yapı sayesinde İnternet
Serkan Ö.

Serkan Ö.

Web Site Yapımı · Bornova, İzmir
Web Tasarım&Grafik Tasarım&Wordpress&Seo üzerine sertifikalı eğitimlere katıldım. Son 2 seneden beri kendimi bu konular üzerine hala daha geliştirmekteyim. Hakim olduğum programlar: Photoshop,illustrator, dreamwiver, sublimetext, indesign.
Altuğ Ö.

Altuğ Ö.

Web Site Yapımı · Konak, İzmir
Hızlı ve ucuz tek sayfa siteler, wordpress uyumlu siteler geliştirebilir, talebinize göre mevcut sitelerinizde düzeltmeler yapabilirim. İhtiyaç duyduğunuz modülleri javascript ve ajax kullanarak geliştirip sitenize ekleyebilirim. Aynı şekilde javascript tabanlı olacak şekilde wordpress pluginleri geliştirip, sitenize ekleyebilirim. Ağırlıklı olarak bootstrap kullanırım. photoshop ve dreamweawer kullanabildiğim için hızlıca tasarımlar çıkarabilirim.
Evren E.

Evren E.

Web Site Yapımı · Konak, İzmir
Rf https://armut.com/hizmetveren/evren-erkan-izmir-konak-web-tasarim_1056821 Evren Erkan İzmir Konak Web Tasarım - Armut /a
Mert Çakan

Mert Çakan

Web Site Yapımı · Konak, İzmir
Araştırmaya göre internet kullanıcıları ilk kez gördüğü bir web sitesini gezip gezmeyeceğine psikolojik olarak web sayfasını gördüğü ilk 5 saniye içerisinde karar veriyor. Yani ziyaretçiyi etkilemek için web sayfanız açıldığı andan itibaren 5 saniyeniz var. Bu da demek oluyor ki büyük emeklerle, belki de reklamlar yaparak büyük masraflarla sayfanıza gelen ziyaretçiyi kaybediyor olabilirsiniz. Aslında bu durumu anlayabilmek için araştırmalara da bakmaya gerek yoktur.
Deniz Y.

Deniz Y.

Web Site Yapımı · Konak, İzmir
Yaklaşık 10 yıldır sektörde bulunuyorum, gerek firmalarda gerekse freelance olarak bir çok yazılım yaptım. Bunlara örnek olarak Kapsamlı E-Ticaret (detaylar paylaşılabilir) Kurumsal Web Sitesi, Randevu Sistemi, Hastahane hasta takip sistemi, CRM Sistemi (Müşteri Takip) Yukarıda belirttiğim kategori dışında yapmış olduğum işleri görüşme sırasında aktarabilirim.
Vevona Digital

Vevona Digital

Web Site Yapımı · Bayraklı, İzmir
Vevona Dijital kurucusuyum. Pek çok ulusal, ulusarası firma ile çalıştık. Detaylar için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Abdulkadir Çelebi
Web Site Yapımı   14/02/2020
gallery thumbnail

Basit olmayan ancak sade ve şık bir tasarım beklentim vardı. Spor eğitmenliği yaptığım için ziyaretçilerimin kafalarının karışmadan istediklerini bulabilmeleri benim için önemli. Beklentilerim fazlası ile karşılandı hatta google da tüm macfit antrenörleri arasında kısa zamanda ilk 15 e bile girdim, zamanla zirveye yerleşeceğiz inşallah. Ben şahsen memnun kaldım teşekkür ederim armut...

         
Sedat Ayoğlu
Web Site Yapımı   03/02/2020

İş prensibini kendine yol haritası edinmiş birisiyle çalışmaktan büyük kıvanç duydum. Hem karakter olarak hem de temiz ve güzel iş çıkardığı için sizlere de tavsiye ediyorum. Devamlı olarak çalışmayı düşünüyorum .

         
İrem Karaytuğ
Web Site Yapımı   17/10/2019

Ofisimiz için bir internet sitesi kurma çabasındaydık mert beyin işlerini gördük ve özel teklif istedik kendisi de sağolsun hemen yardımcı oldu ve ardından internet sitemizi saatler içerisinde kurup teslim etti bu kadar hızlı ve temiz bir iş çıkacağını düşünmüyordum kesinlikle tavsiye ve teşekkür ederim.

         
Levent Tuğsan
Web Site Yapımı   30/08/2019

Emre bey son derece anlayışlı/nazik/yapıcı mizacıyla herhangi bir sorununuzu alışılmışın dışında hızla çözecektir, tamamen güvenebilirsiniz, teşekkürler ediyorum ekibe!

         
Hasan Aras
Web Site Yapımı   31/05/2019

Sorunlara yaklaşımı ve yardımı sayesinde web sitemiz daha dinamik bir yapı aldı. Daha sonraki çalışmalarda birlikte iş yapabileceğim bir iş ortağı kendisi. Tavsiye ederim.

         
Mob Turkiye
Web Site Yapımı   23/05/2019

Web sitemiz mobil uyumlu değildi ve hatalar alıyorduk, Oğuz bey en ince ayrıntısına kadar sitemizi düzenledi. Hatta bazı işler için ücret almadı. Teşekkürler özveriniz için.

         
Hacer AS
Web Site Yapımı   10/05/2019

Şirket sayfam için düşündüğüm bazı şeyleri iletmemle birlikte oldukça kısa sürede tam istediğim gibi bir site ortaya çıktı. Tüm gösterdikleri emekler için Bahadır Beye çok teşekkür ederim. Profesyonel anlamda hizmet almak ve çözüm bulmak istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim.

         
Meral B.
Web Site Yapımı   12/11/2018

Ne zaman bir sorunla karşılaşsak veya sorumuz olsa Burak Bey in kısa sürede dönüşü ve çözüm yollarıyla ilgilenmesinden çok memnum kaldım. Ayrıca yönetim panelini öğrenmeme çok yardımcı oldu. Kısacası web sitemizin son halini oldukça beğendim:) Kendisine teşekkür ederim, web sitesi kurulumu için Burak Bey ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz