Hizmet Ver

3 İzmit Diyetisyen Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

İzmit civarında 30 Diyetisyen hizmet vermeye hazır.

Diyetisyen

En İyi 10 İzmit Diyetisyen

Fatma Sarıçam photo

Fatma Sarıçam

05.08.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Merhabalar ben Diyetisyen Fatma Sarıçam. Beslenme ve Diyetetik eğitimimi İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde 2019 yılında tamamladım. Halen aynı Üniversitede Yüksek Lisans eğitimime devam edip Uzmanlık ünvanımı almaktayım. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimim boyunca bir çok projede gönüllü ve...

Devrim Ezgi Şener photo

Devrim Ezgi Şener

29.10.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Bozulmuş yeme davranışlarını düzelterek, doğru beslenme davranışı kazandırarak kilo denetimi sağlıyorum

Büşra Şahin photo

Büşra Şahin

17.06.2019

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Diyetta Ankara Yönetici diyetisyeniyim. Hacettepe üniversitesinden mezun oldum. Uzmanlik Eğitimime Gazi üniversitesi nde devam ediyorum. Kişiye özel beslenme planları ayrintili vücut analizi ve online destek sağlıyorum 😊

Hatice Demirci photo

Hatice Demirci

11.07.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Çalışma hayatına dahil olduğumdan beri yüzyüze ve online olarak da farklı illerden ve yurtdışından danışanlarımla süreçler yürüttüm ve yürütüyorum. Tıbbi beslenme tedavisi ile diyabet, tiroid, kalp, karaciğer yağlanması, pcos, ibs, crohn, ülseratif kolit, yeme bozuklukları gibi hastalığınızdan...

Melis Kerpeli photo

Melis Kerpeli

16.08.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Sporcu Beslenmesi, Hastalıklarda Beslenme, Anne-çocuk beslenmesi, Kişiye özel beslenme programı ve Sürdürülebilir Beslenme için ulaşın:)

Muttalip Karabacak photo

Muttalip Karabacak

19.05.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

İzmit Diyetisyeni beslenme ve diyet danışmanlığı merkezinde hizmet vermekteyim.Beslenme şeklinize ,yaşam şeklinize ve kan tahlillerineze bakarak tamamen size özel diyet listeleri hazırlanmaktadır.Ofisimizde detaylı vücut analizi yapılmakta, diyet programlarını andulasyon sistemiyle destekleyerek...

Destan İzel Şahin photo

Destan İzel Şahin

29.05.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Kalıcı kilo verme, sağlıklı beslenme, kilo alma, sporcu beslenmesi, hamilelikte beslenme, hastalıklarda beslenme, menapoz dönemi beslenme, anne beslenmesi, sporcu beslenmesi, çocuk beslenmesi gibi konularda uzun eğitimler ve araştırmalar aynı zamanda yüzlerce deneyimim bulunmaktadir.

Esma Öztürk photo

Esma Öztürk

16.03.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Herkese merhaba ben Esma Öztürk, 2019 senesinde gönüllü stajımı, 2020 senesinde de zorunlu stajımı tamamlayarak tecrübelerimi edinip kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Eğer siz de kendiniz için en doğru ve uygun beslenme programına kavuşmak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterli. Sağlıklı günler

Elif Öztürk photo

Elif Öztürk

24.10.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Merhaba. Ekonomik, bütçenize uygun, evde pişmekte olan yemeklerle yapabileceğiniz size özel diyet listeleriyle kalıcı ve sağlıklı kilolar vermek için sizlere hizmet veriyorum. Kilo verme Kilo Alma Kilo koruma/sağlıklı beslenme Hipertansiyon, diyabet, kalp hastalıkları, sindirim sistemi problemleri...

Gülşah Karagül photo

Gülşah Karagül

05.08.2021

Diyetisyen · İzmit, Kocaeli

Aç kalmadan fazla kilolarınızdan kurtulmak ve sağlıklı bir beslenme tarzını benimsemek isteyenler, kronik hastalıkları olanlar, gebe-emzikli beslenmesi, sporcu beslenmesi, bariatrik cerrahi operasyonu sonrası beslenme başlıkları altında hizmet vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta İzmit Diyetisyen Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

İzmit Diyetisyen ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

İzmit Diyetisyen için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Diyetisyen için İzmit içinde toplam 30 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 164 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan İzmit içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 620 kişi İzmit Diyetisyen için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Diyetisyen talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Diyetisyen için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Diyetisyen talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Diyetisyen taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Diyetisyen talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Diyetisyen için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Diyetisyen hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Diyetisyen fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Diyetisyen fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl