Hizmet Ver
Almanca Çevirmen

4 İstanbul Kadıköy Almanca Çeviri Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 449 Almanca Tercüman ve Çevirmen hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Almanca Çevirmen için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 449 Almanca Tercüman ve Çevirmen, Kadıköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kadıköy içinde yazılan 104 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 312 kişi Kadıköy Almanca Çevirmen için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kadıköy İstanbul Almanca Tercüman ve Çevirmen

Yasemin K. photo

Yasemin K.

25.12.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

32 yaşındayım. Würzburg Üniversitesi Alman ve İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Yaklaşık 5 yıllık öğretmenlik ve Özel ders tecrübem var. 3 senedir çevirmenlik yapmaktayım. Özel bir şirkette çevirmen ve içerik yöneticisiyim. Almanca - Türkçe Türkçe - Almanca Almanca - İngilizce İngilizce -...

Hatice Ö. photo

Hatice Ö.

24.11.2019

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Viyana dan kısa bir süre önce İstanbul a yerleştim. Anadil seviyesinde Almanca Dil bilgisine sahibim ve çeşitli çeviri ofislerine çevirmenlik yapmaktayım. Yabancı dil çevirilerim Almanca ile sınırlı değildir. İngilizce çevirmenlikte yapmaktayım aynı zamanda. İşimde son derece titizim....

Burak Mustafa Ü. photo

Burak Mustafa Ü.

20.12.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Ben Almanyada dogup büyüdüm, bundan ötürü almancam gayet ileri seviyede ayriyeten istanbulda almanca bir bölümde üniversite okuyorum yani sira buradan cevirip yapip harcligimi cikartmaya calisiyorum.

Yok photo

Yok

19.12.2019

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanya'da doğup büyüdüğüm için Almanca diline ana dil seviyesinde hakimim, aynı zamanda iki çeviri şirketi ile freelance anlaşmalı çalışıyorum. Noter onaylı belgem mevcuttur, yazılı ve sözlü Almanca-Türkçe ve Türkçe-Almanca olmak üzere tercümanlık işlerinizi güvenli bir şekilde teslim...

Pınar O. photo

Pınar O.

24.01.2020

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

18 yıl boyunca Berlin de yaşadım. Hali hazırda 5 senedir Almanca çevirmenliği yapıyorum.

Seval D. photo

Seval D.

02.07.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü mezunuyum. Mezuniyetimin ardından bir süre Lihtenştayn ülkesinde yaşadım ve orada Alman diline tüm detaylarıyla hâkim oldum. Ardından yaklaşık 3 yıl serbest çevirmen olarak çalıştım. Sağlık, gastronomi ve eğitim sektörlerinde yapmış olduğum Almanca ve İngilizce...

Sema A. photo

Sema A.

08.04.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Almanya doğumluyum, İşletme mezunuyum ve yaklaşık 10 senedir Türkiye deyim. Çevrilecek metin farklı konular ile ilgili olabilir.

Ayhan Tolga B. photo

Ayhan Tolga B.

17.01.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar. İşletme Yüksek Lisansına sahip bir Makina Mühendisi olarak özel bir Alman firmasında İş Geliştirme Müdürlüğü görevini yürütüyorum. İşim gereği 20'den fazla ülkede bulunma ve farklı bir çok firmaya sunumlar yapma imkanım oldu. Makale, website, kısa yazılar, hikaye kitapları ve bunun gibi...

Ferhat Ö. photo

Ferhat Ö.

20.06.2018

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanyanın Wiesbaden şehrinde doğdum. 10 sene kadar orada yaşadım daha sonra Türkiye ye döndüm. Ana dil seviyesinde Almanca biliyorum. Marmara Üniversitesi Bilgisayar Müh. (Ingilizce) 4.sınıf öğrencisiyim. Ek gelir amaçlı Almanca ve Ingilizce çeviri işleri arıyorum.

Mert A. photo

Mert A.

12.03.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanca eğitim alan öğrenciyim. Her türlü kısa ve orta uzunlukta çeviri yapılır.

Rabia Ö. photo

Rabia Ö.

26.09.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanca seviyem anadili düzeyinde. Daha önce Türkçe - Almanca CV çevirileri yaptım.

Deniz Y. photo

Deniz Y.

24.11.2020

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanya doğumluyum ve 8 yıldır Türkiye de yaşıyorum. Noter tarafından onaylı yeminli Tercümanım. Hizmet verdiğimiz diller: Almanca, İngilizce, İspanyolca - Resmi evraklar - Mahkeme kararları - Sözleşme/Kontrat çevirileri - Almanya için CV hazırlama - Web site çevirileri - Altyazı çevirileri -...

Omer F. photo

Omer F.

25.01.2023

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanca Dil ve Edebiyat mezunuyum. Almanyada öğrenim gördüm. İyi derecede Almancam vardır. Hatta türkçe'den daha iyidir.

Berkay T. photo

Berkay T.

14.03.2023

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Hakim olduğum dilleri etkili biçimde kullanabilmekteyim. Olabildiğince hızlı bir şekilde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımı belirtmek isterim

Melike Ç. photo

Melike Ç.

19.11.2020

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Anadilim olan almanca ve türkçe dillerinde çeviriler yapıyorum. Çift anadil sebebiyle hızlı teslimat mümkündür. Bunun dışında metin düzeltme gibi işler ile de ilgilenebilirim.

Meltem T. photo

Meltem T.

20.10.2020

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanya'da doğdum. İstanbul Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünü bitirdim. Yaklaşık 20 yıl boyunca tekstil sektöründe Almanya odaklı olarak çalıştım. Dolayısıyla söz konuzu almanca çeviri veya online ders ise benimle iletişime geçin lütfen.

Yeşim A. photo

Yeşim A.

13.02.2016

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Avusturya doğumlu olduğum için almanca yı anadilim gibi konuşuyor ve tercüme edebiliyorum. Her türlü yazı, hikaye, makaleyi çevirebilir almanca konusunda yardımcı olabilirim.

Selin A. photo

Selin A.

01.04.2020

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Ileri düzeyde Almanca seviyesine sahip (Almanya'da dil, lisans ve yüksek lisans egitimini tamamlamis), ögretmekten keyif alan, yüksek motivasyona sahip, biyoteknoloji ve ilac mühendisi :)

Nas tercüme photo

Nas tercüme

22.03.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Nas Tercüme Bürosu dünyanın tüm dillerinde her nevi sözlü ve yazılı tercüme hizmeti sunan sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Hızlı ve güvenilir tercüme hizmeti almak isteyen kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir ‘dil çözüm merkezi’dir.‘ Müşteri Odaklı Kaliteli Hizmet’ ilkemiz,...

Yeliz D. photo

Yeliz D.

18.05.2020

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

14 yıl Almanya'da yaşadım. Almanca çeviri yapabilecek tecrübem ve bilgim var.Daha önce Schopenhauer ve Freud'un kitaplarını çevirdim. Ayrıca, eğer Almancanızı konuşma yaparak pekiştirmek isterseniz,konuşma dersleri de veriyorum.

Ahsen T. photo

Ahsen T.

24.01.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

İngilizce, İspanyolca, Almanca ve Japonca dilleri C1 seviyesindedir. Yazılı/essay yazılarını, ödevlere yardım etme ve kitap, manga çeviri hizmetleri veriyorum.

Nur Y. photo

Nur Y.

29.01.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Almanya da dogdum ve buyudum. Anadilim Almanca bu yuzden en iyi sekilde yardimci olabilirim

Emir K. photo

Emir K.

13.05.2022

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Lisede 1 sene Almanca ve üniversitede de 1 sene İngilizce hazırlık okudum. B2 seviyesinde Almanca dil belgem var ve aynı zamanda Özyeğin Üniversitesi' nde tam burslu ve %100 İngilizce inşaat mühendisliği okumaktayım.

Tugce Lydia K. photo

Tugce Lydia K.

18.05.2021

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar ben Tuğçe Almanayda Doğdum büydum Marmara Üniversitesi Almanca öğretmenliği ve Mütercim-tercümanlık mezunuyum.

Tijen S. photo

Tijen S.

03.07.2016

Almanca Çevirmen · Kadıköy, İstanbul

İsmim Tijen Stahl, 40 yaşındaydım, Hamburg Üniversitesi işletme mezunuyum. Yarı alman yarı türküm ve Hamburg - İstanbul (Kadıköy) arasında yaşıyorum. Evden çalışarak türkçe almanca tercüman çeviri işi arıyorum. Profesyonel ve veya yeminli değilim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Almanca Çevirmen Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Almanca Çevirmen ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Almanca Çevirmen talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Almanca Çevirmen için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Almanca Çevirmen talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Almanca Çevirmen taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Almanca Çevirmen talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Almanca Çevirmen için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Almanca Çevirmen hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Almanca Çevirmen fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Almanca Çevirmen fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl