En İyi 10 Kadıköy İstanbul Fransızca Özel Ders

4 Fransızca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 124 Fransızca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ebru G

Ebru G

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Saint-Benoît Fransız Lisesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Fransızca Mütercim Tercümanlık ve Fransa’da Rouen Üniversitesi Erasmus [Science du Langage & LEA (Langues Étrangères Appliquées)] + LLCE (Langues, Littérature, Civilisation, Étrangère), İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. 4 yıl Fransa’da yaşadım. Anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, üniversite hazırlık seviyesindeki öğrencilere, DELF sınavına hazırlık ve Fransızca öğrenmek, pratik yapmak veya pratiğini geliştirme
Melsa Mert

Melsa Mert

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Sainte Pulcherie Fransız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Bremen Üniversitesi nde 5 ay Fransız Literatürü eğitimi aldım. 12 yıllık Fransızca özel ders deneyimine sahibim. St Benoît, Ste Pulcherie, NDS ve Pierre Loti okullarından onlarca öğrenciyle Hazırlık-Lise 4 boyunca çalıştım. Fransız Lisesi Hazırlık sınıfı öğrencilerine Fransızca Matematik ve Fen konularında da yardımcı olabilirim.
Denise Özge Çağman

Denise Özge Çağman

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
İsviçre doğumluyum ve ana dilim Fransızca. Eğitimimi Lozan ve Lion Lumiere II üniversitelerinde tamamladım. Her seviye ve her yaş grubuna özel ders verebilir ve Fransızca pratik yaptırabilirim. Ayrıca ödev ve tez konularında kontrol ve düzeltmelerde bulunabilirim.
Gizem Aker

Gizem Aker

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Saint Benoit Fransız Lisesi ni dereceyle bitirmiş, 3 yıl Paris te yaşamış ve Fransızca yı çok seven biri olarak, Fransız Lisesi öğrencilerine derslerinde yardımcı olmak adına, DELF-DALF sınavlarına hazırlananlara veya Fransızca öğrenmek isteyen her yaştan herkese rehberlik edebilirim. Esnek çalışma saatlerine sahip olduğumdan ötürü tercih edilen gün ve saatlerde, her seviyeye uygun bireysel veya küçük gruplar halinde özel ders verebilirim.
Gülce Gürses

Gülce Gürses

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Galatasaray Lisesi ve Üniversitesi iktisat bölümü mezunuyum. Yıllardır ilk-ortaokul, lise ve üniversite düzeylerinde, yeni başlayanlara ve destek isteyenlere Fransızca özel ders veriyorum. Ayrıca Fransızca, İngilizce ve Türkçe çeviri yapıyorum. İlgilenenler bana e-posta yoluyla veya cep numaramdan ulaşabilirler.
Ümran  Onur

Ümran Onur

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Bendeniz fransızca kolej öğretmeni Ümran Onur, 1982 doğumlu, Notre Dame de Sion Fransız Kolej & Lisesini bitirdikten sonra; Fransız dili ve edebiyatından mezun olan, pedagojik formasyona sahip fransızca öğretme konusunda 14 senelik tecrübe sahibi bir bayanım. Fransa da 5 sene fransızca tiyatro ve drama eğitimiyle fransızca ders verme metodlarını geliştirdim. Paris Alliance Française & Daefle okulunda fransızca öğretmenlik alanında master yaptım. Amacım fransızca dersini sevdirerek, oyunlarla ve
Deniz Toktas

Deniz Toktas

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Merhabalar,Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili Öğretmenliği bölümü son sınıf öğrencisiyim.Daha önce İngilizce,Fransızca özel ders deneyimlerim oldu.Aynı zamanda LÖSEV'de 2 senedir aktif gönüllü öğretmenlik yapıyorum.
Latife Yüceer

Latife Yüceer

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Belçika doğumlu olmakla birlikte Bilgi Üniversitesinden mezunum.Anadilimin Fransızca olmasının yanı sıra, Türkçe ve İngilizce dillerini de akıcı olarak bilmekte ve öğretmekteyim. Fransızcaya yeni baslayanlarla, ilk-ortaokul, lise kademelerine, üniversite de seçmeli dersi fransızca olanlara veya iş hayatında destek isteyenlerle çalışmaktayım. İlgilenenler aşağıda belirtigim kişisel numaramdan benimle iletişime geçebilirler. .
Ercüment Tezcan

Ercüment Tezcan

Fransızca Özel Ders · Üsküdar, İstanbul
Fransa da eğitim almış uzmandan her seviyede itina ile fransızca özel ders verilir. Her türlü fransızca sınavlarına hazırlık (DELF, DALF, YDS, YÖKDİL, YDT sınavları), her seviyede takviye dersleri ve bilimsel araştırma-makale, bitirme tezi, yüksek lisans ve doktora tezi desteği verilir ve düzeltmeleri yapılır. Her türlü fransızca bilimsel makale çevirisi yapılır. Şirketler için fransızca sunumlar yapılır, raporlar hazırlanır, şirket personeline fransızca eğitim verilir. Simultane tercüme hizmet
Ayşe Yağcı

Ayşe Yağcı

Fransızca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul
Hacettepe Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü nden mezun olduktan sonra Uzman Tercümanlar Birliği nde Hukuki ve teknik çeviriler yaptım. Daha sonra çeşitli özel okullar, fransızca eğitim yapan okullar , devlet okulları ve üniversitelerde Fransızca Öğretmeni, Modern Diller Koordinatörü ve Müdür yardımcısı olarak görev yaptım. Superieur eğitimimi Bordeaux üniversitesinde tamamladım. Yine 2007 yılında Fransa Bordeaux da bir perfectionnement stajı ve medyanın, edebiyatın ve teknolojinin
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alpaslan Yasin Bekar
Fransızca Özel Ders   02/10/2020

Kendisi çok güler yüzlü ve ilgili. Kendisi Fransızca öğrenirken Camus'den Sartre'a birçok filozof hakkında da sohbet edebiliyor ve sizi dilin/kültürün içine çekebiliyor. Telaffuz konusunda hassas ve tüyolarla sizi teşvik ediyor. Kesinlikle bilgisi/hakimiyeti çok belli.

         
Emre Tayakısı
Fransızca Özel Ders   23/09/2020

Ercüment Bey’den Fransızca özel ders alıyorum. Gayet memnunum. Gerek ders materyali gerekse metodoloji açısından tatminkar. Dersler oldukça keyifli geçiyor. Almanca ve İngilizceyle karşılaştırma yapma fırsatım oluyor. Bu tür ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

         
Omer Yardımcı
Fransızca Özel Ders   14/09/2020

Afag Hocamdan yaklaşık 3 aydır ders alıyorum.Kendisi derslere hazırlıklı ve bu alanda tecrübeli.Genel Fransızca veya Delf sınavına hazırlananlar için Afag hoca uygun tercihtir.

         
Hamza Efe
Fransızca Özel Ders   02/09/2020

İşim gereği konuşma odaklı gidiyoruz, ders işlenişi ve takip konusunda çok titiz ve dersi sıkmadan oldukça verimli anlatıyor Gülce Hanım.

         
Mutlu Haspolat
Fransızca Özel Ders   01/09/2020

İlk dersimizi yaptık. Harika bir ders geçirdik. Öğretmenimizin iletişimi çok iyi ve işine odaklı. Kızım dersi de öğretmenimizi de çok sevdi. Bir an önce bir sonraki ders gelsin istiyor. Ogretmenimize ve Armut ekibine çok teşekkür ediyoruz.

         
Mehmet Hakkı Uysal
Fransızca Özel Ders   26/08/2020

Melis Hoca ile B1/B2 seviyesi çalışıyoruz. Kendisi işine ve karşısındaki kişiye saygılı, üst seviye bir öğretmen. Herkese tavsiye edebilirim.

         
GOKCE AYAROGLU
Fransızca Özel Ders   01/07/2020

Ercüment bey son derece bilgili, nazik ve ilgili bir öğretmen. Fransızcaya çok hakim. Fransızca öğrenmek isteyen herkesin gönül rahatlığı ile hocamızla iletişime geçmesini tavsiye ederim.

         
Selen Demirci
Fransızca Özel Ders   25/06/2020

İnanılmaz tatlı,inanılmaz iyi bir öğretmen çok yardımcı oldu kısa sürede hallettik kesinlikle süperdi :)

Fransızca Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz