Hizmet Ver
Online Almanca Özel Ders

4 İstanbul Kadıköy Online Almanca Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 366 Almanca Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kadıköy Online Almanca Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Almanca Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 366 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 316 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,638 kişi Kadıköy Online Almanca Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Kadıköy İstanbul Online Almanca Özel Ders

Dach Academy photo

Dach Academy

16.09.2020

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhabalar, Dach Academy'e hoşgeldiniz. Bizler ana dili Almanca olan lisanslı öğretmenleriz. Bugüne kadar pek çok öğrencisi olmuş, her öğrenciyi titizlikle tahlil eden ve öğrencilerin ihtiyaç alanlarını belirleyen, onlara uygun bir yol haritası çizen profesyonel bir ekibiz. Biz mükemmel değiliz...

Ekrem Orhan photo

Ekrem Orhan

13.05.2020

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Yıllık kurs ve özel ders olarak Almanca Öğretmenliği deneyimi sahibiyim. Bir çok öğrenciyi, memnuniyetle Almanya'ya gönderdim 😊 Enerjik, verimli ve dolu dolu Almanca için doğru adrestesiniz. Nolu telefonumdan iletişime geçebilirsiniz.

Ali Ferit Udum photo

Ali Ferit Udum

19.08.2021

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Https://www.youtube.com/alimanca Merhabalar, öğrencilerimi almanca ve almanya konusunda eğitip, daha sonrası orada eğitim ve/veya çalışmalarına yardımcı oluyorum. Her kur 1,5 ay sürüyor ve haftada 2 saat ders yapmaktayız. Toplam 6 ay içerisinde B2 kurunu tamamlayıp, Goethe B2 sınavına hazır hale...

Talha Cavas photo

Talha Cavas

15.09.2020

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanca dilini Öğretmenlik tecrübesini almış ve yaşamış biri olarak, almanca dilini öğrencime göre bir eğitim modeli oluşturup derslerimi işlerim. Ayrıca aile birleşim sınav dersleri de verilir.

Begüm Karavit photo

Begüm Karavit

19.11.2020

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Hallo Leute. Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümü mezunuyum. A1'den B2 seviyesine kadar her yaşa uygun online Almanca özel ders veriyorum. Daha fazla bilgi için mesaj atabilirsiniz.

İsmail Alperen Karataş photo

İsmail Alperen Karataş

06.12.2021

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunuyum, birinci yabancı dilim Almanca. C1 seviyesinde dil diplomam var. Ayrıca 5 yıl Almanya'da yaşadım. Telaffuz, gramer bilgisi ve kelime dağarcığı konusunda üst düzey seviyedeyim. Günlük konuşma dili ve trendleri konusunda da yardımcı olabilirim. Şu anda İTÜ'de...

Ece Gun photo

Ece Gun

18.03.2022

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Ece Gün, on altı yaşındayım ve Özel Alman Lisesine gidiyorum. 10. Sınıfım, almanca seviyem B2

Sultan Dolu photo

Sultan Dolu

21.01.2021

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanya da doğup büyüdüm ana dilim gibi almancayı biliyorum.İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde Almanca öğretmenliği bölümünü bitirdim.birlikte çalışarak Almanca seviyemizi yükselteceğiz

Robert Wegener photo

Robert Wegener

27.04.2020

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba/Guten Tag. Almanca en iyi sekilde Türkce yi iyi bilen bir Alman anadilden ögrenilir. Benim ismim Robert Wegener. Almanim ve Almanca özel ders veriyorum. Ben Türkiye de toplam 11 sene yasadim. Cukurova Univ., Gazi Üniv. ve en sonda 6 sene boyunca Istanbul Üniversitesi nde calistim. Ben...

Emel Yücel photo

Emel Yücel

19.11.2021

Online Almanca Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Almanya'da doğup büyüdüm. Üniversite dahil orada okudum. Anadilim ALMANCA. Şu an öğrencilere ders veriyorum, derslerinde yardım projelerde yardım ve pratik yapma. Almanca sınava girmek isteyenler için, pratik konuşma, resim yorumlama, mektup e-mail yazma konularında online ders veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Online Almanca Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Online Almanca Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Almanca Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Almanca Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Almanca Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Almanca Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Almanca Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Almanca Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Almanca Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Almanca Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kadıköy Online Almanca Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl