Hizmet Ver

4 Kadıköy Online Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 254 Online Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Online Fizik Özel Ders

En İyi 10 Kadıköy Online Fizik Özel Ders Öğretmeni

Burak . photo

Burak .

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Hacettepe Tıp Fakültesi öğrencisinden online olarak özel ders formatında Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji dersleri.

Bedreddin Ç. photo

Bedreddin Ç.

27.10.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, ODTÜ mezunu mühendisim. İngilizce Matematik ve İngilizce Fizik dersleri veriyorum.

İsmet Araz photo

İsmet Araz

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

1999 Marmara Üniversitesi Fizik Öğretmenliği mezunuyum. Dershane öğretmenliği, özel ders, eğitim koçluğu ve yayıncılık (soru , kitap yazma) yapmaktayım. Beraber çalışacağımız öğrencilerimle uyumlu ve özverili bir yaklaşım sonucu başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

Serpil Yıldırım photo

Serpil Yıldırım

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

2005 yılından beri özel ders vermekteyim. ilk öğretim - Lise takviye -LGS - TYT - AYT - DGS- KPSS her seviyede öğrenciye Matematik,Geometri,Fizik,Fen ve Teknoloji dersi veriyorum.çalışmaya başladığım tüm öğrencilerime başarı garantisi veriyorum. şuan ki ve daha önce çalışmış olduğum tüm...

Şeref Koyuncu photo

Şeref Koyuncu

19.08.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, 1996 İstanbul Üniversitesi fizik bölümü mezunu ve İTÜ de yükseklisans kariyerine sahibim. 25 yıldır kurumsal eğitim merkezlerinde fizik öğretmenliği ve eğitim koçluğu yapmaktayım. Ayrıca farklı yayınevlerine fizik deneme fasikülleri ve soru bankası hazırlamaktayım. 12. SINIF ve MEZUN...

Ufuk Barman photo

Ufuk Barman

04.04.2017

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

ONLINE veya YÜZ YÜZE ders anlatımı. EDİRNE FEN LİSESİ, UZUNKÖPRÜ FEN LİSESİ, KIRKLARELİ FEN LİSESİ, İSTANBUL ERKEK LİSESİ, ÇAPA FEN LİSESİ, VEFA LİSESİ, İST. KÖY HİZMETLERİ gibi birçok okula ONLINE ve YÜZ YÜZE dersler. Bireysel veya grup özel dersler. Üniversite sınavına ve okula hazırlık özel...

Sinem Nilisaz photo

Sinem Nilisaz

26.08.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba Lise Fizik 9.,10.,11.,ve 12.sınıflara ayrıca üniversite hazırlık fizik dersi veriyorum.Fizik yüksek lisans mezunu öğretmenim.

Engin İlhan photo

Engin İlhan

02.11.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Yıldız Teknik mezunuyum.Yuksek lisansımi İstanbul Üniv.Fizik bölümünde tamamladim.24 senedir çeşitli üniv.hazirlik kurumlarında Fizik dersleri verdim.Su an özel bir kurumda çalismaktayim. Ögrencinin seviyesine göre Lise ara sinif,tyt,ayt fizik dersi vermekteyim.Ezberciligin dışına çıkarak Özel soru...

Hacer Kule Hersat photo

Hacer Kule Hersat

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

20 yıldır dershane öğretmenliği ve yöneticiliği yapmaktayım. hatırlatmak isterim ki sınav sistemi tecrübe ister profesyonel eğitim ve koçluk şeklinde öğrenciye yardımcı olmaya çalışırım . öğretmen gibi değil de abla gibi öğrenci ile iletişim kurmayı tercih ederim . Ara sınıf öğrencileri için ise...

Hakan Öztürk photo

Hakan Öztürk

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, 20 yıldır Fizik Öğretmenliği yapıyorum. Yeni tanıştığım öğrencimiz ile ilk dersimiz ücretsiz tanıtım dersidir. Bir çok farklı kurumda çalışma fırsatım oldu. Bakırköy de yer alan ofisimde de öğrencilerim ile birebir çalışma imkanım oluyor. YKS sınavında dereceye girmiş bir çok öğrencim...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kadıköy Online Fizik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kadıköy Online Fizik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kadıköy Online Fizik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Fizik Özel Ders için Kadıköy içinde toplam 254 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 239 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kadıköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 481 kişi Kadıköy Online Fizik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Fizik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Fizik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Fizik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Fizik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Fizik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Fizik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Fizik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Online Fizik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Online Fizik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl