En İyi 10 Kadıköy İstanbul Parke Döşeme

4 Parke Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kadıköy civarında 43 Parke Döşeme Ustası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Mahmut  Bir

Mahmut Bir

Parke Laminat Döşeme · Kadıköy, İstanbul
Bizi instagram adresimizden inceleyebilirsiniz - Onelife Dizayn - On yılı aşkın tecrübemiz ve son teknoloji cihazlarımızla,garantili işçilik ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Sistre Cila Masif Parke, Laminat Parke, Lamine Parke, Mineflo, Halıfleks, Merdiven kaplama, Şap ve zemin düzeltme Her TürlüParke Tadilatı Referanslar; Taşçıoğlu İnşaat İkiel İnşaat Meriç İnşaat Akyıldız İnşaat ve Taahhüt Bir İnşaat Ayazoğlu İnşaat Aksu İnşaat Nish İstanbul Stüd
Murat Yildiz

Murat Yildiz

Parke Laminat Döşeme · Kadıköy, İstanbul
Yaklaşık 15 yıldır bu sektörde 2-5 kişilik ekiplerle çalışmaktayız. Tüm İstanbul a hizmet verebilmekteyiz. Ahşap parke, sistire lamine parke laminat, parke bahçe ve havuz ahşap kaplama işi bizim işimiz her türlü ahşap isleri sistire ve tık yağı yapılır. İşleriniz kaliteli bir şekilde yapılır zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Gökmen --- Mustafa

Gökmen --- Mustafa

Parke Laminat Döşeme · Ümraniye, İstanbul
Parke ve süpürgelik işlerimizi uygun fiyata kaliteli bir hizmet anlayışı ile dürüst bir şekilde yapiyoruz. İki usta olarak hizmet veriyoruz. Yaptığımız işler güzel ve garantilidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İhsan Bey
Parke Döşeme   20/10/2020

Harika bir iş cıkardığı gibi kendiside cok güleryüzlü ve işini severek yapan bir ustadır herkese şiddetle tavsiye edebilirim..

         
Umut Budak
Parke Döşeme   18/10/2020

İsmail usta ve ekibine başarılı çalışmaları için teşekkür ederim.Anlastigimiz zamanda gelip işlerini hızlı, özenli ve temiz bir şekilde yaptılar.Profesyonel işçilik memnun olmanız garanti emeğinize sağlık.Parke işlerini yaptıracak herkese tavsiye ederim.

         
Ümran Kaya
Parke Döşeme   08/09/2020

Çok memnun oldum bir sürü usta çağırdım yer küçük diye gelmediler ve çok yüksek fiyat verdiler Mustafa ustadan Allah razı olsun hemen geldi sorunumu çözdü

         
Baris Ozkan
Parke Döşeme   06/09/2020

anlaştığımız fiyat ve kalitede işi temiz bir şekilde zamanında tamamlamıştır. Kendilerine teşekkür ediyorum.

         
Okan Şahin
Parke Döşeme   31/08/2020

Efendi alçakgönüllü bi usta. Karşılaştığımız zor durumlara birlikte çözüm ürettik. Ben bilirim ben ustayım demedi. Fikirlere açık işbirlikçi biri. Fiyat olarak da uygun. Yine çalışmak isterim kendisiyle.

         
Dilek Boyraz
Parke Döşeme   26/08/2020

Ramazan bey'in ve birlikte çalışan beyefendinin ellerine sağlık çok özenli ve temiz bir iş yaptılar ayrıca son derece saygılı kişiler kendilerine tekrar teşekkür ederim

         
Parke Döşeme   02/07/2020

Kendi evi gibi sahiplenip, kendi işi gibi görüp çalışan böyle bir usta daha önce görmedim. Vermiş olduğu günde evi teslim edişi ve bütün oluşan problemleri kendi cozumleriyle kesinlikle tavsiye ederim. Kesinlikle bundan sonra herkese tavsiye edeceğim bir ustadır. işi biritirip ödemeyi en son alması güzel bir iş anlayisidir.

         
Seren Polat
Parke Döşeme   18/06/2020

Merhaba, armuttan ilk defa servis aldım ve tereddütte kalmıştım, ancak fahri beyin işine olan özverisi ve ilgilisi sayesinde çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

Parke Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz