En İyi 10 Kağıthane İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kağıthane civarında 23 Psikolog hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Betül Yaman Çetiner

Betül Yaman Çetiner

Psikolog · Kağıthane, İstanbul
2011 Hacettepe Üni. Psikoloji Bölümü mezunuyum. Panik Bozukluk Agorafobi Sosyal Anksiyete Travma Sonrası Stres Bozukluğu Obsesif Kompulsif Bozukluk Yaygın Kaygı Bozukluğu Depresyon Çocuklarda Davranış Bozuklukları Sınav Kaygısı alanlarında Bilişsel ve Davranışçı Terapi tekniklerini kullanarak çalışmaktayım. Pandemi sürecinde yalnızca online terapi uyguluyorum.
Mert Orak

Mert Orak

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhaba ben psikolog Mert ORAK Ağırlıklı olarak bireysel, cinsel terapi,çift ve aile danışmanlığı alanında danışan kabul ediyorum.
Gamze Özbek

Gamze Özbek

Psikolog · Kağıthane, İstanbul
Nişantaşı Üniversitesinde psikoloji bölümünden mezun oldum. bir müddet rehabilitasyon merkezinde çalıştıktan sonra İstanbul Rumeli üniversitesinde klinik psikoloji yüksek lisansa başladım. Etik ilkelere sadık kalarak mesleğimi layıkıyla yapıyor eklektik çalışıyorum.
Elif Cor

Elif Cor

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhabalar ben Psikolog Elif. Seanslarımı online ya da yüz yüze gerçekleştirmekteyim. Evlilik ve Çift terapisi, Cinsel terapi, Bilişsel davranışçı terapi ve Aile danışmanlığı eğitimlerim mevcut. Bu alanlarda aktif bir şekilde danışan görmekteyim.
Zeynep Aygün

Zeynep Aygün

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Uzman Psikolog Zeynep Aygün Uzman Klinik Psikolog Zeynep Aygün , Lisans eğitimini İngilizce Psikoloji bölümünde,Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli) eğitimini rektörlüğünü ve kuruculuğunu Prof.Dr.Nevzat Tarhan hocamızın yaptığı Üsküdar Üniversitesi ‘inde tamamlamıştır . Lisans ve yüksek lisans öğrenimi boyunca NP BEYİN HASTANESİ’nde staj görmüş ve Klinik stajını da NP BEYİN HASTANESİ’nde yatılı servis kısmında tamamlamıştır. Bunun yanında Lisans eğitimi boyunca: Kartal Doğa Huzurevi ve Tuzl
Emeç Serin

Emeç Serin

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Emeç Serin. Lisans eğitimimi Özyeğin Üniversitesi %100 İngilizce Psikoloji bölümünde burslu olarak tamamlayıp, ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansı yaptım. Tez konum; alkol/madde bağımlılığı, yenilik arama davranışı ve anne-çocuk bağlanma stilleri hakkındaydı. Eğitimim süresince Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesi’nde staj yaptım. Kariyerim doğrultusunda Portekiz,
İrem Özdeş

İrem Özdeş

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
Medipol Üniversitesi psikoloji bölümünü onur belgesi ile tamamladıktan sonra Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Bakırköy ve Suadiye'de ergen ve yetişkin bireyler ile çalışmaktayım. Danışanın isteğine göre pandemi döneminden kaynaklı online olarak da terapi sürecini yürütmekteyim. Uzmanlık alanlarım; depresyon, panik atak, fobi, OKB, anksiyete, duygudurum bozuklukları, kaygı bozuklukları, DEHB, TSSB İletişim:
Tuğba Kasap

Tuğba Kasap

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben Psikolog Tuğba Kasap. 2019 senesinde tam burslu okuduğum Yeni Yüzyıl Üniversitesinden mezun oldum. Objektif çocuk testleri uygulayabiliyorum. Farklı gelişen (otizm spektrumunda olan) çocuklarla ve aileleriyle 6 aylık çalışma deneyimim var. Şu anda oyun terapisi eğitimi almaktayım. Bireysel danışmanlıklarımı süpervizyon (uzman psikolog tarafından destek) alarak yürütmekteyim.
Atacan Küçükoğlu

Atacan Küçükoğlu

Psikolog · Beyoğlu, İstanbul
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. İstanbul Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında ders aşamasını tamamlayıp tez döneminde akademik kariyerime devam etmekteyim. Psikodinamik yönelimle yürüttüğüm psikoterapilerin yanı sıra NGH sertifikalı hipnoterapi uygulayıcısıyım. Seanslarımı Beyoğlu Gümüşsuyu'da yürütmekte olup, online psikoterapi hizmeti de vermekteyim. Başlıca çalışma konularım; •Depresyon •Aile çatışmaları •İlişki sorunları •Evlilik anlaşmaz
Merve  Karaman

Merve Karaman

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhaba, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladım. Psikodinamik ve varoluşçu ekollerle çalışan bir terapist olarak Eylül 2018 ’den beri danışan kabul etmekteyim. Daha detaylı bilgi almak için web sitemi http://mervekaraman.org ziyaret edebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Y.
Psikolog   10/01/2021

Gökhan bey demicem Gökan abi dicem ki anlayın ne kadar cana yakın biri olduğunu. Çok dürüst çok cana yakın birisi ve çok bilgili bir insan bir abi onunla çok yol kat ettik Allah ondan razı olsun

         
Okan Y.
Psikolog   30/12/2020

Kısa süre önce seansları yapmaya başladık ve bu kısa sürede oldukça verimli seanslar olduğunu söyleyebilirim zira ilk seansta bu sürecin bir tedavi değil bir kendini keşif süreci olduğunu söylemişti nitekim her seans sonrası var olan sorunlarla ilgili olabilecek bir çok noktayı keşfettik.

         
Dilara ..
Psikolog   17/11/2020

Hüseyin bey ile çalışmaya kısa süre önce başlamış olsam da, bu kadar anlayışlı oluşu, dikkatle dinleyip yorum yapması, kaşısın da ki insana karşı ilgili ve saygılı oluşuyla taktirimi kazandı.

         
Tuğçe Ç.
Psikolog   09/11/2020

Çok güzel sorularla insanı kendisine sorgulatan , aşamadığın konuda farklı bir bakış açısı kazandıran, çok güzel bir bayan. Herkese tavsiye ederim...

         
Metehan K.
Psikolog   20/07/2020

İlk defa psikolog olarak destek aldım ve hayatımda ki en doğru karar olduğunu düşünüyorum. Emir bey bütün desteklerini esirgemeden ve yaşadığım problemleri yaşamış gibi beni anlayım yönlendirdi ve hayatımda bi çok şey değişmeye başladı ve çok daha huzurlu olmaya başladım İYİKİ TANIŞMIŞIM KENDİSİYLE. Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini

         
Kerim M.
Psikolog   02/07/2020

kendisine çok teşekkür ediyorum öncelikle annem için başvurdum kendisine ve fazlasıyla memnunuz. işinde uzman, kesinlikle tavsiye ettiğim bir kişi oldu kendisi...

         
Seda E.
Psikolog   29/06/2020

Emir bey ile öyle bir anda yollarımız kesişti ki. Hepimizin hayatında şans olarak adlandırdığımız en az bir şey muhakkak vardır. Emir Bey'de benim için onlardan bir tanesi. Seans öncesi arayıp kendimi anlatmama fırsat verdiği için , kendimi iyi hissetmem için yol gösterdiği için , seans sonrası da kontrol ettiği için :) Çok teşekkür ederim, bugün ikinci seansimizi tamamladık, kendimi çok daha iyi hissediyorum. İyi ki varsınız :)

         
Veli D.
Psikolog   11/05/2020

Mustafa bey öncelikle güven verici bir yaklaşımı var.acikcadi hemen ortama ısındım ve düşüncelerimi rahatlıkla anlata bildim.konudmamizdan sonra güven ve rahatladım beni aydınlattı teşekkürler. Bir sıkıntı durumunda geleceğim yer.

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz