En İyi 10 Karabağlar Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 Karabağlar İzmir Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karabağlar bölgesinde 118 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aslı K.

Aslı K.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Merhaba ben Ege üniv. Matematik bölümü mezunuyum. Celal Bayar üniv.de tezsiz yüksek lisans yaptım. 9 yıl boyunca çeşitli dersane ve kolejlerde görev aldım. Özel derece sınıfları da dahil her seviyeden bir çok öğrenci ile ilgilenme tecrübem oldu. Matematiğin teorik bilgiden çok pratik yapılarak ilerletilebilecegini düşünüyorum. Doğru yönlendirme sağlam bir temel oluşturma adına önemlidir. Hem okul derslerine takviye adına hem de liselere giriş sınavlarına hazırlık amaçlı profesyonel anlamda yard
Berhem K.

Berhem K.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Marmara unv. Mezunu Ortaokul matematik öğretmeniyim. Uygun fiyata Saglam bir TEMEL e sahip olmasini istediginiz ilk ve ortaokul çocuklariniz için iletişime gecebilirsiniz. . Izmir karabaglar buca bornova gaziemir ve konak bölgeleri. Saygilar.
Ufuk K.

Ufuk K.

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
ODTÜ mezunu bir mühendisim, Matematik, geometri ve fizik konusunda çocuğunuzu istediği başarıya ulaştırabilirim, pratik yöntemler geliştirerek derslerinde ve sınavlarında başarılı olmasını sağlayabilirim. 10 yılı aşkın süredir özel matematik dersleri veriyorum Matematiğe ilgim sonsuz, öğrencilere matematiği sevdirerek öğretiyor, pratik yöntemlerle daha kolay sonuca ulaşmalarını sağlıyorum, aynı zamanda bir zeka oyunları derneğinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıyım. İzmirin en başarılı
Hatice A.

Hatice A.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Hatice AYDIN. 33 yaşında evli ve 2 çocuk annesiyim.Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum. Mesleğimde 12.yılım. Bir çok özel ve devlet kurumlarında görev aldım. Lise ortaokul ve üniversite matematik ve geometri derslerinde özel çalışma planı ile gönül rahatlığıyla birlikte çalışabiliriz.
Sevda K.

Sevda K.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
15 yıllık sınıf öğretmeniyim. dokuz eylül üniversitesi buca eğitim fak. mazunuyum.ege üniversitesinde master yaptım. 5 yıl özel ders tecrübem var. ilkokul düzeyinde matematik ve okuma yazma özel ders veriyorum.
Tahsin Ö.

Tahsin Ö.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ben 13 yıldır çalışıyorum 11 yıl özel dersle ilgilendim 100 den fazla öğrenci ile çalıştım dilerseniz sizlerede yardımcı olmak isterim Hatay,Balçova,Narlıdere,Karabağlar,Buca ,Poligondan arayabilirsiniz %100 memnun olursunuz İlk ders ücretsizdir aramanızı bekliyorum .Beni tanıyanlara sorun ne kadar etliyim ,farklı yöntem ve tekniklerle nasıl başarıyı sağlıyorum.
Pınar C.

Pınar C.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
İlköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum.4 senedir özel ders veriyorum.Matematiği eğlenceli,somut öğelerle destekleyerek çocuğunuza sevdirebilirim. İlköğretim kademesi lise ve üniversite için önemli bir alt yapıdır ihmal etmeyin derim.ilk dersim ücretsizdir.Görüşmek üzere :)
Burak B.

Burak B.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 2 yıllık dershane ve 6 yıllık özel ders tecrübem bulunmakta. Sabırlı ve çocukları/gençleri seven bir yapım olduğu için, çalıştığım tüm öğrencilerimle kısa sürede büyük başarılar elde ettik.
Mustafa Mete E.

Mustafa Mete E.

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ben nam-ı diğer Ekol Hoca. Ekolhoca sayfam, YouTube kanalım, Periscope hesabım üzerinden ücretsiz Matematik ve Geometri ders videoları yayınlıyorum ve İzmir de yaşayan ve matematik, geometri derslerinde başarılı olmak isteyenlere birebir ders veriyorum. Öğrencilerimin ders dışında takıldığı sorular olursa whatsapp tan çözümlerini gönderiyor ve ders takiplerini yapıyorum. Öğrencilerimle iletişimim ders haricinde 7 24 devam ediyor
Selim H.

Selim H.

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
Merhaba, Öğrencilerime Matematik ,Türkçe ve Fen bilgisi dersleri vermemin yanında, DGS, KPSS öğrencilerine de yardımcı oldum/oluyorum. Bu yıl Lys İngilizce sınavında Türkiye sıralaması olarak 842. oldum. Yine 2018 YDS puanı olarak 90 notum mevcut. Dileyen öğrencilere İngilizce konusunda da yardımcı olabilirim. Farklı seviyeden öğrencilerimle derslere devam ediyoruz; seviyeniz fark etmeksizin, hedefinize ulaşmak için birlikte çalışabiliriz. Öğrencilerime ders almadıkları günlerde wh
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kübranur Yaman
Matematik Özel Ders   13/06/2018

Belirlediğimiz tarihten önce hocamızla iletişime geçip aldığım derslerde konuyu kavramamız geriye dönüşler yaparak konuları hatırlamamız ve en önemlisi, pratik bir şekilde ilerleyebilmemiz dolayısıyla derslerden son derece memnun kaldım. Sınav öncesi girdiğimiz bu maratonda ihtiyacımız olan psikolojik desteği de bize sağlayan hocamız , öğrencinin başarısı için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Diğer öğrenci arkadaşlarımıza Fehime hocamızla çalışmalarını şiddetle öneririm.

         
Şule Arslan
Matematik Özel Ders   28/05/2018

ilk dersimiz uyumlu geçti hocamızın öğrenci ile iletişimi gayet iyi olumlu sonuçlar alabileceğimizi düşünüyorum.

         
Kamil Akın
Matematik Özel Ders   25/05/2018

Çemberler bende çok sıkıntı idi.çember dersi için hocadan ders aldım.Geometrisi bu açıdan hiç dinlememiştim. Şu anki sınava uygun anlattı.Bu zamana kadar diğer Hocalar dan hiç faydalanamamışım. Sağol kerem hocam. Sayenizde gerçekleri öğrendim.çok teşk

         
Özge G
Matematik Özel Ders   17/05/2018

Hocam gerçekten çok iyi. İnsanı inanılmaz rahatlatan, sabırlı, siz demeden anlayıp anlamadığınızı anlayan, çok anlayışlı bir öğretmen. Herkese tavsiye ederim.

         
NEPTÜN ORAL
Matematik Özel Ders   14/05/2018

SAKİN ! İŞ BİLEN ! MUHTEŞEM DİALOG KURAN ! BİLGİ ve İLETİŞİM AÇISINDAN MÜKEMMEL ! ÜST DÜZEYE YETEBİLEN (Kızım Kabataş Erkek 11. sınıf öğrencisi ve 8 özel öğretmenden sonra Yavuz Bey e ulaştık-piyasa yetersiz öğretmen kaynıyor ! ) ,SON DERECE MÜTEVAZI VE MAKUL FİYATLI ! 27 yıl ders vermiş özel ders öğretmeniyim , tüm tecrübemle söylüyorum ki BUDUR! Boş konuşmuyor-ÖĞRETİYOR !

         
Kemal Büyüktaş
Matematik Özel Ders   12/05/2018

Yavuz hocamın desteğiyle hedefime doğru yol alıyorum ve sağlam bir şekilde başlamadan önce bir çok bahane ile kararsızdım ama hocamın samimiliği, sıcak kanlılığı ve sabrıyla yapabileceğime inanıyorum artık teşekkürler Yavuz hocam Teşekkürler Armut.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz