En İyi 10 Karabağlar Matematik Özel Ders - Armut

En İyi 10 İzmir Karabağlar Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karabağlar bölgesinde 61 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa Mete Ekol

Mustafa Mete Ekol

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ben nam-ı diğer Ekol Hoca. Ekolhoca sayfam, YouTube kanalım, Periscope hesabım üzerinden ücretsiz Matematik ve Geometri ders videoları yayınlıyorum ve İzmir de yaşayan ve matematik, geometri derslerinde başarılı olmak isteyenlere birebir ders veriyorum. Öğrencilerimin ders dışında takıldığı sorular olursa whatsapp tan çözümlerini gönderiyor ve ders takiplerini yapıyorum. Öğrencilerimle iletişimim ders haricinde 7 24 devam ediyor
Ufuk Karabiber

Ufuk Karabiber

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
ODTÜ mezunu bir mühendisim, Matematik, geometri ve fizik konusunda çocuğunuzu istediği başarıya ulaştırabilirim, pratik yöntemler geliştirerek derslerinde ve sınavlarında başarılı olmasını sağlayabilirim. 10 yılı aşkın süredir özel matematik dersleri veriyorum Matematiğe ilgim sonsuz, öğrencilere matematiği sevdirerek öğretiyor, pratik yöntemlerle daha kolay sonuca ulaşmalarını sağlıyorum, aynı zamanda bir zeka oyunları derneğinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıyım. İzmirin en başarılı
Elif Çam

Elif Çam

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
2007 den buyana matematik öğretmenliği yapıyor ve özel ders veriyorum Erciyes Üniversitesi Matematik mezunuyum Öğrencilerime sadece ders anlatmakla kalmayıp;onlara ders programı hazırlayan,onları verimli ders çalışma konusunda aydınlatan bir öğretmenim Ayrıca ders dışında öğrencilerimin sorularını WhatsApptan çözmekteyim YGS-LYS-TEOG-DGS-KPSS MATEMATİK KURSLARIM 17 TEMMUZ DAN İTİBAREN BAŞLIYOR SİZ DEĞERLİ ÖĞRENCİLERİN DERS TALEPLERİNİ BEKLİYORUM
Salih Ronayi Gültekin

Salih Ronayi Gültekin

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir
Dokuz eylül üniversitesi edebiyat fakültesi psikoloji bölümünde okuyorum öğrencilerle iletişimim gayet iyidir derslerle beraber öğrencileri sosyal alanda iyi bir alana sürükleyebilirim ,kendim ayrıca tiyatrocuyum . Herşeyden önce okul derslerine yardımcı olup sürekli iletişim halinde kalabilirim.
Tugce Aslı Celik

Tugce Aslı Celik

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
MATEMATİK BÖLÜMÜ ve ELEKTRONİK -haberleşme MÜHENDİSLİĞİ mezunuyum .8 SENEDİR ÖZEL DERS VERMEKTEYİM(GEREKTİĞİ ZAMAN REFERANS ALABİLİRSİNİZ) LYS -YGS - SBS - OKUL DERSLERİ ve YAZILILARA YÖNELİK ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. ÖZEL DERSİN İLK DERSİNDE ÖĞRENCİMLE İLETİŞİMİME BAKARIM ÇÜNKÜ ÖĞRENCİMLE İLETİŞİMİMİN İYİ OLMASI İLERDE HEDEFLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEMİZ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ.DAHA SONRA HEDEF BELİRLİYORUZ VE BELİRLEDİĞİMİZ HEDEF İÇİN ÇALIŞMA ÇİZELGESİ YAPIYORUZ. ÖNCELİKLE, ÖZEL DERS
Zeynep Yıldız

Zeynep Yıldız

Matematik Özel Ders · Gaziemir, İzmir
TEOG , YGS , LYS , ALES ,DGS matematik ve geometri alanlarında, mental matematik,ingilizce matematik ve ayrica okul derslerine yardımcı olucak şekilde yıllardır başarı garantili özel ders veriyorum. Referanslarım başarılı öğrencilerim ve mutlu öğrenci velilerimdir.
Bb

Bb

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ister grup dersi isterseniz birebir özel ders verilir grup ders leri ücretleri saatlik ücreti 50 tl den birebir ders ücretleri 80 tl den başlıyor branşında en az 15 yıllık öğretmenlerden oluşuyor ve tüm branşlardan ders verilir
Ali Hoca

Ali Hoca

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
Şu an İzmir de bir lisede matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunuyum. Ankara da edindiğim özel ders deneyimlerimi İzmir deki öğrencilerime aktarıyorum.Referanslarım Ankara da çalıştığım dershane, üniversiteyi kazanan özel ders öğrencilerimdir. 2 kişilik grup indirim imkanı sunuyorum. Eğlenceli ve disiplinli bir ders anlayışı sizi bekliyor.
Yasir Yiğit

Yasir Yiğit

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir
2006 YILINDAN İTİBAREN ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. BU SÜREÇ İÇERİSİNDE ÇEŞİTLİ DERSHANELERDE VE ÖZEL FEN LİSESİ VE ÖZEL ANADOLU LİSELERİNDE ÖĞRETMENLİK YAPTIM. MATEMATİK-GEOMETRİ VE SINAVLAR HAKKINDA DANIŞABİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞINIZ OLMAK İSTERİM. BİRLİKTE GÜZEL ŞEYLER BAŞARACAĞIMIZDAN EMİNİM SİZDE BU DÜŞÜNCEDEYSENİZ BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRİZ. SİSTEM-DÜZEN-DEVAM-DİSİPLİN BU DÖRTLÜ BİZE BAŞARIYI GETİRECEK YOL ARAKADAŞLARI. BU DÖRTLÜYÜ GELİN BERABER KURALIM. GÖRÜŞMEK ÜZERE.
Şule Şenol

Şule Şenol

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir
Ege Üniversitesi İngilizce Matematik mezunu 14 yıllık tecrübeli bir öğretmenim. Başarı garantili ilkokul, ortaokul, lise ve LGS&LYS matematik dersini ev ortamında öğrencinin seviyesine inerek, zevkli ve kolay anlaşılır şekilde ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seda Karakurt
Matematik Özel Ders   07/08/2017

Cok güzel ve disiplinli bir şekilde çalıştık böyle bir hocayla devam etmek isterim cok memnun kaldım gerçekten çok teşekkür ederim

         
Matematik Özel Ders   15/06/2017

Kesinlikle saat sıkıntısı yoktu ve bol ornekli soru cozumleriniz cok isime yaradi hocam. Ozellikle problemler korkumu sizinle yendim..

         
Tuba Işık
Matematik Özel Ders   30/05/2017

Gerçekten egitim deneyimiyle size iyi birşekilde yön verebilecek bir ögretmen.. Eğer zamanınız varsa tavsiye ederim.. :))

         
Jala Musayeva
Matematik Özel Ders   12/05/2017

Ben yabancı uyrukluyum. Türkiye'de Ümit hocamdan aldığım ders çok yardımcı oldu bana. Kedisinin de psikolojik desteği sayesinde başarı elde ettim. Mükemmel bir hoca. Herkese öneririm.

         
Serdar Gürel
Matematik Özel Ders   28/04/2017

Barış Hoca ile Teog sürecinin sonuna doğru oğluma matematik takviyesi için çalıştık.Gençlerin seviyesine inebilen ve dersi zevkli bir hale getiren bir stili var. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz