En İyi 10 Karabağlar Matematik Özel Ders | Armut

En İyi 10 İzmir Karabağlar Matematik Özel Ders

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karabağlar bölgesinde 113 Matematik Özel Ders Öğretmeni teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Berhem Kartal

Berhem Kartal

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Marmara unv. Mezunu Ortaokul matematik öğretmeniyim. Uygun fiyata Saglam bir TEMEL e sahip olmasini istediginiz ilk ve ortaokul çocuklariniz için iletişime gecebilirsiniz. . Izmir karabaglar buca bornova gaziemir ve konak bölgeleri. Saygilar.
Mustafa Mete Ekol

Mustafa Mete Ekol

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ben nam-ı diğer Ekol Hoca. Ekolhoca sayfam, YouTube kanalım, Periscope hesabım üzerinden ücretsiz Matematik ve Geometri ders videoları yayınlıyorum ve İzmir de yaşayan ve matematik, geometri derslerinde başarılı olmak isteyenlere birebir ders veriyorum. Öğrencilerimin ders dışında takıldığı sorular olursa whatsapp tan çözümlerini gönderiyor ve ders takiplerini yapıyorum. Öğrencilerimle iletişimim ders haricinde 7 24 devam ediyor
Burak Benli

Burak Benli

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ege Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 2 yıllık dershane ve 6 yıllık özel ders tecrübem bulunmakta. Sabırlı ve çocukları/gençleri seven bir yapım olduğu için, çalıştığım tüm öğrencilerimle kısa sürede büyük başarılar elde ettik.
Aslı Kinas

Aslı Kinas

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Merhaba ben Ege üniv. Matematik bölümü mezunuyum. Celal Bayar üniv.de tezsiz yüksek lisans yaptım. 9 yıl boyunca çeşitli dersane ve kolejlerde görev aldım. Özel derece sınıfları da dahil her seviyeden bir çok öğrenci ile ilgilenme tecrübem oldu. Matematiğin teorik bilgiden çok pratik yapılarak ilerletilebilecegini düşünüyorum. Doğru yönlendirme sağlam bir temel oluşturma adına önemlidir. Hem okul derslerine takviye adına hem de liselere giriş sınavlarına hazırlık amaçlı profesyonel anlamda yard
Hatice Aydın

Hatice Aydın

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Hatice AYDIN. 33 yaşında evli ve 2 çocuk annesiyim.Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum. Mesleğimde 12.yılım. Bir çok özel ve devlet kurumlarında görev aldım. Lise ortaokul ve üniversite matematik ve geometri derslerinde özel çalışma planı ile gönül rahatlığıyla birlikte çalışabiliriz.
Ufuk Karabiber

Ufuk Karabiber

Matematik Özel Ders · Konak, İzmir
ODTÜ mezunu bir mühendisim, Matematik, geometri ve fizik konusunda çocuğunuzu istediği başarıya ulaştırabilirim, pratik yöntemler geliştirerek derslerinde ve sınavlarında başarılı olmasını sağlayabilirim. 10 yılı aşkın süredir özel matematik dersleri veriyorum Matematiğe ilgim sonsuz, öğrencilere matematiği sevdirerek öğretiyor, pratik yöntemlerle daha kolay sonuca ulaşmalarını sağlıyorum, aynı zamanda bir zeka oyunları derneğinin kurucusu ve yönetim kurulu başkanıyım. İzmirin en başarılı
Tahsin Özer

Tahsin Özer

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
Ben 13 yıldır çalışıyorum 11 yıl özel dersle ilgilendim 100 den fazla öğrenci ile çalıştım dilerseniz sizlerede yardımcı olmak isterim Hatay,Balçova,Narlıdere,Karabağlar,Buca ,Poligondan arayabilirsiniz %100 memnun olursunuz İlk ders ücretsizdir aramanızı bekliyorum .Beni tanıyanlara sorun ne kadar etliyim ,farklı yöntem ve tekniklerle nasıl başarıyı sağlıyorum.
Sevda Kurt

Sevda Kurt

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
15 yıllık sınıf öğretmeniyim. dokuz eylül üniversitesi buca eğitim fak. mazunuyum.ege üniversitesinde master yaptım. 5 yıl özel ders tecrübem var. ilkokul düzeyinde matematik ve okuma yazma özel ders veriyorum.
Umut Ersöz

Umut Ersöz

Matematik Özel Ders · Karabağlar, İzmir
İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. İstanbul da Matematik alanında 5 sene boyunca özel öğretmenlik deneyimim bulunmaktadır. An itibari ile İzmir de Matematik alanında ilk öğretim, orta öğretim ve üniversite seviyesinde ders almak isteyen öğrencilere hizmet verebilirim.
Murat Çakar

Murat Çakar

Matematik Özel Ders · Buca, İzmir
12 yıllık Matematik Öğretmeni "Günlük hayatla ilişkili "Mantıklı "Ezbere kaçmadan "Kolay akılda kalma teknikleri "Ders çalışma psikolojisi ve hayatla ilgili başarıya ulaşmış tecrübeli rehberlik Fazla söze gerek olmadan İLK DERS TAMAMEN ÜCRETSİZ olup dersten sonra çift taraflı karar ve ücret konusunda anlaşılır, KPSS-YKS (YGS&LYS)- ÖABT- ÜNİVERSİTE MATEMATİK DERSLERİ alanlarında dersler vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yonca Gül
Matematik Özel Ders   17/04/2018

Ozan Hocayı alanında çok bilgili ve öğrencisi ile uyumlu, ilgili bulduk. Tavsiye ediyorum.

         
Remzi Dinar
Matematik Özel Ders   04/04/2018

Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim iletişimi çok iyi matematiği sevdiren ve öğretmesini iyi bilen biri ilk dersimizi aldık bundan sonra birlikte çalışacağız

         
Buket Emanet
Matematik Özel Ders   26/03/2018

Öğrencinin psikolojik durumunu da analiz ederek önerilerde bulunup moral veren, kısa zamanda anlaşılır şekilde yeterli sayıda soru çözerek öğrencinin konuyu anlamasına odaklanan iyi bir insan, iyi bir eğitmen. Tavsiye ederim.

         
Can Yazgan
Matematik Özel Ders   24/03/2018

Gerçekten çok iyi bilgi birikimine sahip bir hoca. Dersi anlayıcı bir şekilde anlatıyor. Kendi notlarıyla zaman kaybetmeden sizlere öğretimini gerçekleştiriyor. Tavsiye ederim.

         
nuray sevencan
Matematik Özel Ders   16/03/2018

Özenli, öğrenciyi motive eden, konunun anlaşılması için alternatifleri arayan, kaynak araştıran, değerli bir öğretmen.

         
Süreyya Korkmaz
Matematik Özel Ders   28/02/2018

Öğrencisine ;sakin bir disiplinle yaklaşan ,ders dışında kişisel gelisimiyle de ilgilenerek tavsiye ve yönlendirme yapabilen bir eğitmendir. Matematik dersi yanında diğer ,derslere de destek sağlamaktadir. Matematiği sevdirme yetisi yüksek bir eğitmendır!

Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz