Hizmet Ver
Online Gitar Dersi

4 İzmir Karabağlar Online Gitar Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karabağlar civarında 142 Online Gitar Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Karabağlar Online Gitar Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 142 Online Gitar Öğretmeni, Karabağlar içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Karabağlar içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Karabağlar içinde yazılan 108 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 94 kişi Karabağlar Online Gitar Dersi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Karabağlar İzmir Online Gitar Öğretmeni

Pelin Z. photo

Pelin Z.

15.07.2022

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

2012 yılında pop gitar eğitimi alarak gitar çalmaya başladım. 2014 yılında klasik gitara yöneldim. 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Müzik Bölümünü kazandım. 7 yıldır pop gitar ve klasik gitar eğitimi veriyorum.

Alişan Ö. photo

Alişan Ö.

15.10.2020

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Merhabalar İnsanlar hayatlarının bir döneminde de olsa şarkı söyleme ihtiyacı duyuyorlar. O anlarda hep “keşke ben de bir enstrüman çalabilseydim” cümlesini duyarsınız. Hiç geç kalınmış bir şey değildir enstrüman çalmak. Ben de ilkokul sonlarına doğru bu şekilde başladım gitar çalmaya. İnternet...

Sadık O. photo

Sadık O.

13.05.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Merhabalar ben Azerbaycan bakü devlet üniversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunuyum 5 yıllık müzik eğitimimi tamamlqyıp türkiyeye sönüş yapıp gitar eğitmenliğine başladım yaklaşık 20 yıldır bu ışle uğraşıyorum bir çok etkinliklerde gerek katılımcı gerek düzenleyici olarak bulundum 20 yıllık sahne...

Doğan Can U. photo

Doğan Can U.

27.12.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Merhaba gitar derslerini online veya izmir içi bana yakın lokasyonlarda veriyorum. önceliğim öğrenenin istekleri ve kabiliyeti yönünde. hem teorik hem de pratik çalışması yapmaktayım. istek doğrultusunda akustik veya elektrik gitar dersi vermekteyim. elektro derslerinde karşı tarafın istediği tarza...

Alper Ö. photo

Alper Ö.

17.11.2022

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Merhaba, çocukluğumdan beri müzikle iç içeyim. 15 yaşımdan beri gitar çalıyorum ve bunu son 7 senedir profesyonel olarak yapıyorum. Aynı zamanda her yaştan insana gitar eğitimi veriyorum. Klasik, ezberci eğitimden ziyade öğretici bir zeminde ilerliyorum. Çünkü ezberlediğiniz zaman ancak...

Taylan S. photo

Taylan S.

14.12.2022

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Merhabalar. Yıllardır gerek sahnede gerek stüdyo kayıtlarında müziğimi icra ederken kullandığım ve öğrendiğim bilgileri sizlerle paylaşmak isterim.

Atakan A. photo

Atakan A.

25.10.2020

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Yaklaşık 8 yıldır gitar çalıyorum. Bu 8 yılın 2 yılı gitar eğitimi alarak 6 yılı ise kendim üzerine koyarak geçti. Özellikle rock ve metal gitar konusunda bilgiliyim. Ancak diğer türlerde de yardımcı olurum. Klasik, akustik,elektro hiç fark etmez hangisinde eğitim almak istiyorsanız ona...

Okan A. photo

Okan A.

08.11.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Merhaba ben yaklaşık 17 senedir elektro ve akustik gitar çalıyorum. Bunun yanında son 7, 8 senedir de müzik prodüksiyon işleriyle uğraşıyorum ve halihazırda 'Mavi huydur bende' adlı grubumun gitaristiyim. Vereceğim gitar derslerinin yanında ilerleyen zamanlarda size kulak eğitimi,beste...

Hakan B. photo

Hakan B.

16.03.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Pedagojik formasyon sahibi, alanında 20 yılı geçkin tecrübeye sahip bir müzisyenim. Her seviyeye uygun profesyonel klasik gitar, bas gitar(perdeli/perdesiz) dersleri için iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Dersler online olarak haftada 1 saat yapılmaktadır.

Anıl Devrim T. photo

Anıl Devrim T.

26.01.2022

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

Ben yaklaşık 7 yıldır gitar çalıyorum ve hala daha kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum. Gitar çalmayı çok seviyorum ve bunu insanlara öğretmek ve insanlara gitarı sevdirmek istiyorum.

Derya P. photo

Derya P.

04.09.2022

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

2011-2015 yılları arasında eğitim görmüş olduğum Ege Üniversitesi DTMK'den iyi bir derece ile mezun oldum. Mezun olduğumdan beri gitar, solfej, nazariyat dersleri ve konservatuar hazırlık dersleri vermekteyim.Detaylı bilgi için ulaşınız.

Devrim O. photo

Devrim O.

11.10.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

7-8 yıldır gitar çalıp şarkı yazıyorum. Elektro-bass-akustik gitar , müzik teorisi , kulak eğitimi , DAW , kayıt ve mixing konularında ders verebilirim. Çaldığım bazı şeyler: https://www.youtube.com/watch?v=GkkSs6Txdgc https://www.instagram.com/p/CDbNP4HhvuV/ Yazdığım şarkılar için linkler: ...

Didem T. photo

Didem T.

08.02.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

4 yıldır amatör olarak gitar çalışıyorum. Bazı zamanlarda canlı müzik olan mekanlarda sahne alıyorum

Ulaş K. photo

Ulaş K.

29.08.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

10 senedir gitar ve müzik ile uğraşıyorum.Edindiğim tecrübeyi aktarmak için online dersler veriyorum.

Tuna E. photo

Tuna E.

01.07.2020

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

1997 den beri profesyonel olarak müzisyenlik, 2000 yılından beri gitar, bas gitar ve elektro gitar öğretmenliği yapıyorum. İzmir Bornova da rockvarium adlı stüdyoyu işletiyorum. Burada kayıt teknolojileri dersleri de vermekteyim. Gelişim Sanat, Özel Ege Sanat Kursu, Köprü Sanat Kursu, Akademi...

Eren B. photo

Eren B.

07.11.2021

Online Gitar Dersi · Karabağlar, İzmir

20 yaşındayım. 5 yıldan fazladır gitar çalıyorum, birçok kez sahne aldım. 9 Eylül Güzel Sanatlar fakültesi Müzik Bilimleri bölümüne birincilikle girdim. (Sadece online ders veriyorum)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karabağlar Online Gitar Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Karabağlar Online Gitar Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Gitar Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Gitar Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Gitar Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Gitar Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Gitar Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Gitar Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Gitar Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Karabağlar Online Gitar Dersi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Karabağlar Online Gitar Dersi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 350 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl