En İyi 10 Karabük Kombi Bakım Servisi

4 Kombi Bakım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Safkar Teknik

Safkar Teknik

Kombi Bakım · Safranbolu, Karabük
Karabük ve safranbolu da hizmet veren firmamız, MYK ve MEB onaylı kombi özel servisidir. Kombi Arıza, bakım, orijinal yedek parça, Petek temizliği, termal kamera ile ölçüm, kombi montaj-demontaj işlerimizi garanti kapsamı altında yapmaktadır. Ayrıca revizyonlu 2.el kombi alım-satımı da yapmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Zafer Bey
Kombi Bakım   08/02/2020

3 ay önce bakım kombi ve petek bakımı yaptırdım. Biraz kullanıp öyle yorum yapmanın daha doğru olacağını düşündüğüm için şimdi yorum yapmak istedim. Usta gerçekten de çok kibar ve anlayışlı. İşini gayet temiz ve titiz bir şekilde tamamladı. Evin ısınması %20-%30 civarında arttı diye düşünüyorum. Ustama tekrar teşekkür ederim. Ellerine sağlık

         
Mustafa Batuhan Taşar
Kombi Bakım   08/01/2020

Kombimin arızası gün içinde kısa sürede çözüldü. Gerek çalışırken çok titiz ve temiz olmasıyla , gerek tam söz verdiği saatte işe başlamasıyla ve işini bitirmesiyle takdirimizi kazandı. Çok tesekkür ederiz Orkun Bey.

         
Nejat YAVUZBİLGE
Kombi Bakım   23/12/2019

Zamanına sadık, işini bilen, titiz, dürüst, bilgilendirici ve yaptığı işe göre makul fiyat teklifi yapan bir kardeşimiz. Bu özelliklerini kaybetmemesi dileğiyle kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Ahmet Karagöz
Kombi Bakım   02/12/2019

Yusuf bey pazar demedi gelip çalışmayan sıcak su arsasını giderdi tsk kendisine tavsiye ederim

         
Mehmet Okan Eryüzlü
Kombi Bakım   03/11/2019

Arkadaşlar zamanında geldi diyebilirim. Evdeki tesisatla biraz uğraşmak zorunda kaldılar. Yine de gayet nazik ve kibarca yaptılar işlerini. Banyo ile uğraşmak zorunda kalmasalardı daha çabuk bitirebilirlerdi. Ben memnun kaldım.

         
Murat Yurtsever
Kombi Bakım   27/10/2019

Samimiyet guleryüz işinin ehli. Fatih beye teşekkür ediyorum kombi bakımı ve petek temizliğine geldi. Kombinin arızasını çözdü. Beyaz eşya ve kombi arızasın da bundan sonra sendeyiz Fatih usta....

         
Kemal Alaydin
Kombi Bakım   25/10/2019

Kombi ve petek bakım hizmeti aldım . Son derece memnun kaldım . Hakan Bey ve ekibi kovasına kadar herşeyi ile gelmişti çok temiz bir işçilik ile bakımı yapıp islerini tamamladılar .. Kendilerine teşekkür ediyorum .. Gönül rahatlığı ile önerebilirim ...

         
Murat Tuna
Kombi Bakım   23/10/2019

Yunus Bey ve Hakan Bey'den cok memnun kaldim, kombideki arizayi saat gozetmeksizin en kisa surede giderdiler, musteri ile iletisimleri de cok iyi, guven verdiler, kesinlikle tavsiye ederim.

Kombi Bakım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz