Hizmet Ver
Matematik Özel Ders

4 İzmir Karşıyaka Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 394 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Karşıyaka Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Karşıyaka içinde toplam 394 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 321 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,021 kişi Karşıyaka Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Karşıyaka İzmir Matematik Özel Ders

Alp Çandır photo

Alp Çandır

13.10.2016

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

O.D.T.Ü. İnşaat Mühendisliği İzmir Bornova Anadolu Lisesi Mezunuyum Uzmanlık Alanım; LGS (TEOG) ve Ortaokul Matematik Ders Takviye Ders Vermemin Dışında / İnternet Üzerinden Ücretsiz Ödev ve Sınav Desteğim Vardır. CEP TELEFONUM

Ozan Karagöz photo

Ozan Karagöz

04.10.2020

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Boğaziçi üniversitesi matematik öğretmeni mezunuyum. 2003 yılından beri devlet okulunda çalışıyorum. Öğretim tekniklerim ve öğrencilerime profesyonel yaklaşımımla matematiğe karşı olumlu davranış geliştirir ve başarı elde edilmesini sağlarım.

İlker Uysal photo

İlker Uysal

02.08.2019

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Özel ders vermeye 1999 yılında başladım. 2004-2011 yılları arasında Karşıyaka'da özel bir dershanede görev yaptım. 2011 yılından beri herhangi bir kuruma bağlı olmaksızın, yalnızca kendi öğrencilerimle özel ders biçiminde çalışma hayatıma devam ediyorum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okula...

Mert Sinan photo

Mert Sinan

15.08.2020

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Sınavlara hazırlık( lgs, yks,dgs,ales) Okul dersleri ortaokul lise tum siniflar KPSS sınavı İçin hızlandırılmış matematik

Celal Levent Akış photo

Celal Levent Akış

13.12.2021

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Fizik Bölümü mezunuyum. Eğitimin amacı; eğer her insan doğal ve doğuştan gelen yeteneklere sahipse, her gencin içsel dehasının ve eşsiz yaşam ruhunun uyandırılmasını ve davet edilmesini içermelidir.

Sezgi Kabadayı photo

Sezgi Kabadayı

17.12.2020

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhaba, 16 yıldır lgs ve yks gruplarına matematik ve fizik dersi vermekteyim. Ayrıca kendim de sporcu olduğum için basketbol ve voleybol branşlarında birebir yada grup olarak da öğrenci ve sporcu arkadaşlarıma elimden gelen en iyi şekilde yardımcı olmayı isterim.

Onur Demir photo

Onur Demir

11.12.2021

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Etüt merkezlerinde ve birebir özel ders olarak 9 yildir matematik dersi veriyorum. Bu konuda oldukça deneyimliyimdir. Birkac derste farkı sizler de göreceksinizdir. Bana ayirdiginiz vakti ve nakti elimden geldigince haketmeye, sizleri de matematik konusunda istediginiz yere getirmek icin elimden...

Damla Gözütok photo

Damla Gözütok

17.06.2022

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Ege Üniversitesi mezunuyum ve yüksek lisans seviyesinde 15 yıllık matematik öğretmeniyim. Eğlenceli ve kaliteli bir matematik dersi almak,zorlukları birlikte başaracak deneyimi yaşamak isteyenler için burdayım.

Okan Telli photo

Okan Telli

25.09.2017

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

4-38 Yaş arasında matematik dersi veriyorum. Öğretim görevlisi olarak uzun yıllar çalıştım. Özel bir kolejde ortaokul matematik öğretmeniyim.Mental aritmatik eğitimi ile hem eğitmen hem de çocuklarla çalıştım. Türk beyin takımına öğrenci hazırlıyorum.5-12 arası, DGS sınavı, Kpss konusunda uzman...

Çağlar Dalkıran photo

Çağlar Dalkıran

30.01.2022

Matematik Özel Ders · Karşıyaka, İzmir

Merhabalar, iki yıllık fen bilgisi öğretmeniyim. Şuan özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum. Sadece konuşarak değil somut nesneleri kullanarak ve anlattıklarımı günlük hayatta karşılaştığımız şeyler ile bağdaştırarak akılda kalıcılığı arttırmaya çalışıyorum. İmkanlar el verdikçe deney yapmaya özen...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Karşıyaka Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Karşıyaka Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl