Hizmet Ver
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

4 İzmir Karşıyaka Özel Eğitim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Karşıyaka civarında 199 Özel Eğitim Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Karşıyaka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 199 Özel Eğitim Öğretmeni, Karşıyaka içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Karşıyaka içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Karşıyaka içinde yazılan 63 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 297 kişi Karşıyaka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Karşıyaka İzmir Özel Eğitim Öğretmeni

Ebru Çamlı G. photo

Ebru Çamlı G.

21.07.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Ege Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. 2012 yılından bu yana Otizm, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Uyaran Eksikliği konularında danışanlarıma destek olup, aldığım eğitimler ve tecrübelerimle ihtiyaç duyulan anlarda hayatlarımızı kolaylaştırıcı teknikleri aktarıyorum.

Fevziye E. photo

Fevziye E.

13.01.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Zihin engelliler ve eğitimi lisans, özel eğitim tezli yüksek lisans derecesine sahibim. 6 yıldır özel eğitimde aktif olarak; özel sektör, devlet ve öğretim görevliliği alanlarında gelişimime yönelik çalışmalarda bulundum. Oyun ve etkileşim temelli öğrenme yöntemleri, DIR 101(FLOORTİME...

A Gökhan Ş. photo

A Gökhan Ş.

14.08.2021

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Özel eğitim alanında 20 yıllık deneyim ile *Dil-Konuşma Bozukluğu *Akademik Becerilerde Gerilikle baş etme yolları Özel Öğrenme Güçlüğü(Disleksi) alanında Disleksi Müdehale Programı uygulama Aynı şekilde Dileksi müdehale Programı olan Türkçe PREP uygulama programı ile dislektik bireylerin...

Yeşim Nur S. photo

Yeşim Nur S.

24.08.2021

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

3 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde farklı engel grupları (Otizm, Özel öğrenme, zihinsel) ile çalışmaktayım. Özel eğitim alanında ABA (Uygulamalı Davranış Analizi), Zihin kuramı, Çalışma Belleği, OÇİDEP, EYDE vb. bir çok konuda eğitim aldım. Öğrenci değerlendirmelerinde ve program...

H Kübra O. photo

H Kübra O.

24.08.2020

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Özel eğitim öğretmenliği 4. sınıf öğrencisiyim. Daha önce koklear implantlı, öğrenme güçlüğü olan öğrencilerle çalıştım.

Şaime Gökşen Canyurt K. photo

Şaime Gökşen Canyurt K.

05.08.2019

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

İzmir Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. 3 Yıldır Özel Eğitim alanında özel gereksinimli çocuklar ile çalışıyorum. Mesleğimi, çocukları çok seviyorum ve onlarla güzel iletişim kurabiliyorum.

Nisan A A. photo

Nisan A A.

13.10.2019

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Türkiye nin en iyi özel eğitim bölümüne sahip Anadolu Üniversitesi-Özel Eğitim Öğretmenliği alanından 2018 yılında mezun oldum. Öğrenciliğim boyunca özel ders verdim. Şu an İstanbul da prestijli bir kuruluşta öğretmenlik yapıyorum. Başta otizm olmak üzere zihin yetersizliği, down sendromu, öğrenme...

Mehmet Ali D. photo

Mehmet Ali D.

23.07.2020

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

2017 Sakarya Üniversitesi zihinsel engeliler öğretmenliği/özel eğitim mezun oldum. 2017'den beri çalışıyorum. Pandemi nedeni dolasıyla 5 aydır çalışmamakrayım sadece özel derslere gitmekteyim. Kendimden bahsetmek kısacası kendimi geliştirmeyi, çağdaş olmayı,yeniliklere açık olmayı seviyorum....

A Kadir Ç. photo

A Kadir Ç.

14.10.2019

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Türkçe öğretmenliğini bitirdim , MEB Türkçe öğretmenliğini yaptım . Sonra özel eğitim alan öğretmenliğini bitirdim , bitirdikten sonra İstanbul da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalıştım . Daha sonra özel eğitim yüksek lisan yaptım şimdi, İzmir Ebruli özel eğitim ve rehabilitasyon...

Arda Kutay A. photo

Arda Kutay A.

17.11.2020

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Bornova da bulunun spor salonumuzda Özel Gereksinimli Bireylerle ihtiyaçları doğrultusunda bire bir spor dersleri yapıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Nihat Kayarnihat@Gmail C. photo

Nihat Kayarnihat@Gmail C.

15.10.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Özel Eğitim Zihin Engelller öğretmenli mezunuyum. Mezun olduktan sonra üniversitemin uygulama okulunda çalıştım . Dhaa sonra Rehberlik Araştırma Merkezinde(RAM) 4 yıl öğrenci tanılama ve destek eğitim planlaması üzerine görev yaptım. 4 yıldır da uygulama okulunda görev yapmaktayım. Çalışma alanı...

Firdes Çağlayan G. photo

Firdes Çağlayan G.

29.01.2020

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunu özel eğitim alanında uzun yıllardır çalışmalar yapıyorum

Baver Ramazan O. photo

Baver Ramazan O.

04.04.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Merhaba Ben İzmir Demokrasi Üniversitesi Özel eğitim 4. Sınıf öğrencisiyim Özel Eğitim alanında daha once farklı çocuklarla deneyimim var :)

Murat HAKİK H. photo

Murat HAKİK H.

26.09.2023

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÖZEL EĞİTİM BÖLÜMÜ ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. BRANŞ ALANIM ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÇOCUKLARİN EĞİTİMİ ÜZERİNEDİR. DERSLERİME BASLAMADAN ONCE YÜZYÜZE AİLE VE ÖĞRENCİYLE ÖN GORUSME YAPİYORUM,GORUSME SONRASİNDA EGİTİM PROGRAMİMİ PLANLİYORUM.

Belgin Uludaşdemir M. photo

Belgin Uludaşdemir M.

28.03.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Özel Eğitim öğretmeniyim. Odyoloji dil ve konuşma bozuklukları konusunda yüksek lisans yapıyorum.

Elif Ayça K. photo

Elif Ayça K.

06.09.2022

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon · Karşıyaka, İzmir

Okul Öncesi Öğretmenliği alanında lisans eğitimimi başarıyla tamamladıktan sonra Milli Eğitim Bakanlığından özel eğitimli öğrencileri anlamak ve onlara destek eğitim verebilmek amacıyla Uzman Öğretici sertifikamı aldım. Oyunun iyileştirici gücünü ve erken yaştaki çocukların dünyasının oyun olduğuna...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Karşıyaka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Karşıyaka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Özel Eğitim ve Rehabilitasyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Özel Eğitim ve Rehabilitasyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Özel Eğitim ve Rehabilitasyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İzmir Karşıyaka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İzmir Karşıyaka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 1100 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl