Hizmet Ver
Balkon Tasarımı

4 İstanbul Kartal Balkon Tasarımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 320 Balkon Tasarım Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Kartal Balkon Tasarımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 320 Balkon Tasarım Uzmanı, Kartal içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Kartal içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kartal içinde yazılan 831 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 67 kişi Kartal Balkon Tasarımı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kartal İstanbul Balkon Tasarım Uzmanı

Melisa Selin O. photo

Melisa Selin O.

17.01.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Merhaba, ben mimar Selin. 2 senedir mimarlık yapıyorum. İç mimarlık alanında kendimi geliştirdim.

DOĞANCIL MİMARLIK.MÜH.LTD.ŞTİ photo

DOĞANCIL MİMARLIK.MÜH.LTD.ŞTİ

24.11.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

30 yıllık deneyim ve tecrübeden yararlanmak isteyenlere projelerinde yardımcı olmak istiyoruz. özellikle villa ,daire cafe-restaurant ,ofis ve otel projelerinde ciddi deneyime sahip olup yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza attık. instagramda dogancil_architecture sayfasından ve...

Ayşe Nur D. photo

Ayşe Nur D.

22.03.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Küçüklüğünden beri tasarım ve mimariye hayranlık duyan, başta kendim olmak üzere insanların yaşadığı çevrenin her zaman psikolojisine çok etkili olduğunu düşünen bir iç mimar adayıyım. Şu an İstanbul Üniversitesi'nde ikinci sınıfta okumaktayım ve hem tasarım hem teknik bilgi açısından en az yeni...

Eda B. photo

Eda B.

15.10.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Yeni nesil ev ,ofis ,cafe ,restaurant ,okul,otel ve tüm yaşam alan tasarımları ve daha fazlası hakkında bilgi almak için Proje / Tasarım / Uygulama /Danışmanlık W Baker Design Projects bünyesinde W Design Projects Whatsapp () ☎️ 📩 wbakerdesign

Zehra S. photo

Zehra S.

29.01.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Merhaba, ben iç mimar ve tasarımcı Zehra Sevindik. İç Mimari Proje/Tasarım/Konsept/3D Modelleme/Render/Tasarım Danışmanlığı hizmetleri vermekteyim.

Nr Tasarım ve Uygulama İnşaat Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi photo

Nr Tasarım ve Uygulama İnşaat Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi

19.03.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

ÇALIŞMALARIMIZDA SİZLERİN KARAKTERİYLE BÜTÜNLEŞMİŞ ŞAŞIRTICI DETAYLAR İLE OLUŞTURULMUŞ ÖZGÜN MEKANLAR SUNMAK , VE MEKAN KULLANIMINDA VERİMLİLİK BAŞ ÇABAMIZDIR . MİMARLIĞI EN SAF FORMUNDA DİJİTAL BOYUTTA VE UYGULAMALI OLARAK TEMSİL ETMEYİ VE TASARIM VE YAPISAL DOKUNUŞUMUZDAN SONRA MEKANIN KENDİNİ...

Zeynep Sude S. photo

Zeynep Sude S.

26.01.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Merhaba ben Zeynep Sude Sünnü. Maltepe Üniversitesi İc mimarlık 3.sınıf öğrencisiyim. Öncesinde aktif olarak bir diş kliniği şantiyesinde ve bir iç mimarlık ofisinde çalıştım. Şuanda çeşitli projelerde 3d çizim ,modelleme ve autocad çizimleri yapmaktayım. Autocad ,Sketchup ve 3d Studio Max...

Beyza A. photo

Beyza A.

18.09.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Merhaba, Ben Beyza,eğitimim boyunca aldığım teorik bilgiyi hazırladığım konut, mağaza, restoran, projeleriyle henüz daha öğrenciyken alanda öğrendiğim bilgileri uygulama fırsatı buldum. Tasarım alanına olan ilgimi ve aldığım eğitimi alanda pratiğe dökmek ve kendimi geliştirmek için bu platformu...

Yekta Y. photo

Yekta Y.

29.01.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

İç mimari projelerinizi ve tadilatlarınızı profesyonel ekip arkadaşlarımızla memnuniyetle yapmak isteriz

Aybike E. photo

Aybike E.

08.08.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Merhaba, 26 yaşında Marmara Üniversitesi İç Mimarlık mezunuyum. Aynı zamanda ön lisans eğitimi olarak Mimari Restorasyon mezunuyum. Mekanlarınızı tasarlayabilir ve kaliteli 3d görsellerini hazırlayabilirim.

Kübra S. photo

Kübra S.

05.11.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

İstanbul Ticaret Üniversite İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunuyum. Mesleğime dair bilgilerimi hem eğitim hayatımda hem de piyasada tecrübe edindim. Aktif olarak Autocad, 3DMax, Photoshop, MS Office programları kullanıyorum. Konut, dükkan-mağaza, otel, kültür merkezi gibi birçok alanda çalıştım.

Kutay Ö. photo

Kutay Ö.

13.07.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

İç tasarım alanında, mekanı kullanan insanlar için daha sağlıklı ve estetik açıdan daha hoş bir ortam elde etmek için istekleriniz doğrultusunda birlikte ilerleyebileceğimiz mekanınızı yenilemek ve mekan gereksinimlerini belirleyip, renk ve aydınlatma gibi dekoratif öğeleri seçerek iç mekanı...

Seval P. photo

Seval P.

18.01.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Merhabalar İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum İç mimarım Fikir, danısmanlık ve çizim işi yapıyorum aynı zamanda mobilya fabrikasında iç mimar olarak çalışıyorum.

Tual Mimari photo

Tual Mimari

28.07.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ EN ÖNEMLİ KISTASLARIMIZDAN BİRİDİR. İSTEK VE İHTİYAÇLARINIZI DOĞRU SAPTAYABİLMEK İÇİN ÖNCELİKLE ONLARI İYİ ANALİZ ETMEYE ÇALIŞIYORUZ. EN BÜYÜK FARKIMIZ TECRÜBELERİMİZ VE BİLGİ BİRİKİMİMİZ OLDUĞU İÇİN SİZLERLE EN FONKSİYONEL VE ESTETİK TASARIMLARIMIZI PAYLAŞIP, KENDİ...

Abdullah Emin C. photo

Abdullah Emin C.

04.02.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Medipol Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümü mezunuyum. İç mimari teknik çizim ve iç mimari programlar konusunda bilgiliyim. Özellikle 3 boyutlu model ve render alma konusunda kendime güveniyorum. Zamanın gerektirdikleriyle uyumluyum. Okul dönemimde biri ofis diğeri şantiye olacak...

Anıl G. photo

Anıl G.

26.04.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Öğrencilere ve siz değerli müşterilerimize projelerinde ve tadilat sürecinde Teknik Çizim ve 3D Modellemede yardımcı olurum. Teşekkürler.

Büşra A. photo

Büşra A.

11.04.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

İş alanımızda 5 yıldır İstanbul'da hizmet veren, uygulama ve proje tasarımları hakkında tecrübeli bir firmayız. Sizlere iş talebiniz konusunda profesyonel hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. Sevgiler.

Burhan Z. photo

Burhan Z.

03.05.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Bünyesinde inşaat mühendisi ve mimar bulunduran firmamiz, bütün profesyonel ekipleri ile sizlere daha iyi yaşam standardı vermek için hazır. sizde eğer sıkıntısız, sürdürülebilir ve konforlu bir hizmet istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Şehrazat J. photo

Şehrazat J.

21.04.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

A'dan Z'ye sizin için tüm detayları özel olarak düşünüyoruz, yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp hayallerinizin gerçeğe dönüşünü, mükemmeliyetçi proje takibimiz ile size sunduğumuz fotoğraflara bakmak olucak.

A Visual S. photo

A Visual S.

20.01.2023

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

MERHABA. Ben Ayat ve mimari projeler için detaylara özel bir dikkat göstererek ve mümkün olan en gerçekçiliği elde etmeye çalışarak 3D illüstrasyonlar tasarlıyorum. 3D görselleştirmem, yüksek kaliteli ve fotogerçekçi render hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Fikirlerinizi gerçek bir görsele çeviriyorum.

Berat D. photo

Berat D.

02.11.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Maltepe Üniversitesi iç mimarlık mezunuyum. 2 Boyutlu ve 3 Boyutlu iç mekan tasarımları yapmaktayım.

Furkan C. photo

Furkan C.

05.09.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

3 kişilik mimar ekibimizle, tasarıma dayalı, yenilikçi ve modern mekanlar tasarlayarak, sizlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Hacı Kadir D. photo

Hacı Kadir D.

18.08.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Çeşitli bilgisayar programları yardımıyla farklı hizmetler vermekteyim. Mimari tasarım, iç mimari tasarım, teknik çizimler, 3 boyutlu modelleme ve görselleştirme, photoshop üzerinden düzenlemeler, gerçekçi render alma vs. hizmetler vermekteyim.

Zeynep Nur G. photo

Zeynep Nur G.

28.09.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

İç ve dış mekan görselleştirmeler ,2D - 3D görsel fotoğraf ve animasyonlar, tadilat, dekorasyon, her türlü mimari işler özenle yapılır.

Gürkan Gürses photo

Gürkan Gürses

15.07.2022

Balkon Tasarımı · Kartal, İstanbul

Yılların deneyimi ve işçiliği ile beraber her türlü iç dizayn işlerinizi titizlik ile yapmaktayız sadece aklınızdan geçeni söylemeniz yeterli

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kartal Balkon Tasarımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kartal Balkon Tasarımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Balkon Tasarımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Balkon Tasarımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Balkon Tasarımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Balkon Tasarımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Balkon Tasarımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Balkon Tasarımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Balkon Tasarımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Kartal Balkon Tasarımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Kartal Balkon Tasarımı fiyatları, talep detayına göre 750 TL ile 10000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl