En İyi 10 Kartal İstanbul Çocuk Bakımı

3 Çocuk Bakımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 34 Çocuk ve Bebek Bakıcısı hizmet vermeye hazır.

3 TEKLİF AL
Tuba Y.

Tuba Y.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kartal, İstanbul
Merhaba, 44 yaşında üniversite mezunu, istanbul doğumluyum. Uzun yıllar kurumsal firmalarda görev yaptıktan sonra şimdi. en sevdiğim şey olan çocuklarla&bebeklerle vakit geçirerek hem para kazanıyorum hem çok zevk alıyorum. Neler mi yapıyorum? - Karı koca bir akşam yemeğe gideceksiniz ama kuzunuzu-larınızı bırakacak kimse mi yok? - Çalışıyorsunuz ve okul çocuğunuz hastalandı iki gün evde kalacak ama izin mi alamıyor sunuz? - Şirket haftasonuna eğitim mi koydu? Eyvah çocuğu kim k
Özlem S.

Özlem S.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kartal, İstanbul
Kartal Dragos´ta kendi kurumumuzda çocuklarınıza kaliteli eğitim ve öz bakım becerileri kazandırıyoruz. erken İngilizce ve dil becerilerini geliştirme programı uyguluyoruz.
Emine B.

Emine B.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Tuzla, İstanbul
Mrb 42 yaşında ve 3 kız büyütmüş ve x bir firmada 21 yıl yöneticilik yaptım.Merhametli vicdanlı becerikli hamarat bir bayanım yemek ve hamur çeşitleri salata çeşitleri tatlı çeşitleri elimden herşey gelir ve yapmaya çalışırım.Araba kullaniyorum.Çok iyi bir söförum uzun yol yaparim.Engelim yok İnsan halinden anlıyan insanlara yardımcı olmak istiyorum.
Serpil K.

Serpil K.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kartal, İstanbul
Evli ve 2 çocuk annesiyim.oğlum ünüversite kızım lise öğrencisi.Daha önce çalışma hayatım olmadısSadece bir süre eşime yardım amaçlı kendi ofisimizde çalıştım.Şu anda ofisimizi kapattık.Eşim emekli ve emlak işİyle meşgul.Çoğu zaman yalnızım.Onun için hem çocuklarıma bir katkı hemde birşeyler yapmak amacıyla yapabidiğim en iyi şey olan çocuk bakmayı istiyorum.Tabi bunu kendi evimde yapmak ilk tercihim.Ama evime yakın bir yer olursada olumlu düşünebilirim.
Dilek D.

Dilek D.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kartal, İstanbul
Daha önceden de çocuk bakımı yaptım kendi evimde sadece hafta içi cumartesi pazar hariç çocuk bakabilirim bu pozisyonda uygun iş için beni arayabilirsiniz
Sevda Ö.

Sevda Ö.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kartal, İstanbul
Bebek,çocuk bakıcılığı emek ve yüksek sorumluluk gerektiren bir meslektir.Bu temeldeki taşları anne baba ile ancak çocuk yetiştirmiş ve bu hissi bilen tecrübeli bir bakıcı koyabilir.Gönlünde gerçek çocuk sevgisi taşıyan,çocukların öz bakımını yapabilen,biyolojik ve duygusal gelişiminde etkili ve becerikli bir kişiliğe sahibim.
Yeşim  K.

Yeşim K.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kartal, İstanbul
Merhaba, üç çocuk annesi, Bandırma lı, sevecen, uyumlu, enerjik, sağlık problemi olmayan bekar biriyim. Lise mezunuyum ve ailenin kurallarına son derece saygılıyım. Sigara kullanmıyorum ve referans verebilirim. Saygılarımla.
Shelloe E.

Shelloe E.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Pendik, İstanbul
Güney Amerika’da doğdum. 25 yaşındayım. Hemşirelik bölümünü bitirdim, diplomam var. 1 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Ana dilim Fransızca, biraz İngilizce biliyorum ve Türkçe öğreniyorum. Çocukları çok seviyorum ve iletişimim çok iyidir. Aynı şekilde hasta ve yaşlılarla da ilgilenebilirim. Hemşirelik eğitimi aldığım için bakım konusunda çok iyiyim.
Kerem Ö.

Kerem Ö.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Kadıköy, İstanbul
BEBEK BAKICISI-OYUN ABLASI-COCUK BAKICISI-HASTA BAKICISI-YAŞLI BAKICISI TEMİN EDİLİR. İSTANBUL. ÖZBEK,TÜRKMEN,TATAR,KIRGIZ VB.
Zeynep  D.

Zeynep D.

Çocuk ve Bebek Bakımı · Ataşehir, İstanbul
12 yıllık yenidoğan yoğunbakım hemşiresi Yenidoğan bebek bakımı Anne bebek adaptasyonu Emzirme danışmanlığı Evde yenidoğan bebek bakım eğitimi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bülent Fitoz
Çocuk Bakımı   11/02/2020

İlanı verdikten 1 gün sonra kendisi ile iletişime geçtik ve ardından çalışmaya başladık. Beklediğimden hızlı ve kaliteli hizmet aldık. Teşekkürler

         
Sezgin Keskin Gündoğdu
Çocuk Bakımı   05/12/2019

Kerem beyden aldığımız aracılık hizmeti tek kelime ile mukemmeldi. Kendisi son derece ilgili ve isini düzgün yapan biri. Cocuk bakıcısı olarak sunduğu alternatifler oldukça geniş ve kaliteli bir portföyden oluşmakta. Kerem beye ve ekibine tüm yardımları icin tesekkur ediyorum.

         
Arzu Çetin
Çocuk Bakımı   27/05/2019

Kerem Bey çok ilgili ve hemen aynı gün yardımcı bulabilmemi sağladı. Çok itina ile çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Gökçe Berçinli
Çocuk Bakımı   20/05/2019

Evimize yardımcı almak için kendisiyle armut üzerinden iletişime geçtik.sonuna kadar çok ilgiliydi.Öncelikle taleplerimizi çok güzel değerlendirdi ve piyasayla ilgili bize bilgilendirmeyi yaptı, farklı seçenekler sundu.Ortak paydada istediğimiz elamanı makul rakamlarla buldu.kesinlikle çok güvenilir ve çok ilgili .Çok teşekkür ederiz

         
Filiz Koruyucu
Çocuk Bakımı   13/05/2019

Hayat hanımla bu ikinci çalışmam olacak kendisi eğitimli bakımlı hitabeti kuvvetli sevgi dolu dikkatli ve çocuk konusunda oldukça tecrübeli bir anne olarak daha ne istenebilir kesinlikle gözüm arkada kalmıycak

         
Eda Uluay
Çocuk Bakımı   12/05/2019

çalışan anne olarak en büyük kaygım çocuğumu bir yabancıyla aynı evde bırakmaktı ta ki Hayat hanımı görene kadar ...ablamız üniversite mezunu diksiyonu çok güzel çocuğumla kurduğu dialog çok hoşuma gitti şuan kızımın favori ablası onun gelmesini dörtgözle bekler olduk. Eğitimli sevecen ve idealist bir kadın kızım Asya ve ben ablamızı seviyoruz Teşekkür ederim Hayat hanım samimiyetiniz ve çocuğuma gösterdiğiniz sevği ve yaratıcı oyun arkadaşlığı için🙏🏻

         
Yağmur Çağlı
Çocuk Bakımı   11/05/2019

Hayat hanımın 16 aylık kızımızla iletişiminden çok memnunuz, birlikte çok kaliteli vakit geçiriyorlar. Kendisi kızımıza karşı çok ilgili ve nasıl davranılmasını istiyorsak buna özen gösteriyor. Çok memnunuz, tavsiye ederim.

         
Sevde Değirmenci
Çocuk Bakımı   06/05/2019

Kerem Bey, ihtiyacınız ile piyasa koşullarının örtüşmesi için detaylı açıklamaları yapıp kısa sürede aday bilgileri gönderdi. Kibar ve saygılıydı. Bir aday ile başladık, henüz 2 gün oldu ama olumsuz bir durumda başka biri için yardımcı olacağını da söyledi. Tavsiye ederim.

İlçe İlçe Çocuk Bakımı
Çocuk Bakımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz