En İyi 10 Kartal İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 26 Psikolog hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tuğçe Ş.

Tuğçe Ş.

Psikolog · Kartal, İstanbul
Merhabalar, ben Uzman Klinik Psikolog Tuğçe Şahin. Çocuklar ve yetişkinler için depresyon, bipolar bozukluk, kaygı bozuklukları, panik atak, obsesif kompulsif bozukluk, kişilerarası ilişkilerde yaşanan problemler, meslek seçimleri üzerine oyun terapisi ve çeşitli ekollerden psikoterapi hizmeti vermekteyim. Ayrıntılı bilgi için lütfen iletişim kurmaktan çekinmeyin.
Dünya Danışmanlık Merkezi

Dünya Danışmanlık Merkezi

Psikolog · Pendik, İstanbul
Pendik te etik değerlere önem veren Dünya Danışmanlık Merkezi nde alanında uzman klinik psikologlar olarak sizinle olan terapi sürecine birlikte adım atabilmeyi isteriz. İşini çok severek çalışan uzmanlardan oluşan, deneyimli bir ekibimiz mevcut. Yetişkin-ergen-çocuk-aile-çift-cinsel terapi konularında hizmet vermekteyiz. NOT: Dışarıda uzmanlığından çok emin olmadığınız kişilerden sırf uygun fiyatlı diye destek almayı tercih etmemenizi öneririz. Ancak alanında uzman kişilerden ve uygun fiyat
Aylin B.

Aylin B.

Psikolog · Kartal, İstanbul
İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum, İngiltere’de Bournemouth Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Mindfulness yaklaşımlarını terapilerimde uyguluyorum. Dr. Murat Artıran süpervizörlüğünde danışan almaktayım.
Hazan Ş.

Hazan Ş.

Psikolog · Ataşehir, İstanbul
DENEYİMLER 2011- Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesi Rehabilitasyon Merkezinde ‘Psikotik Bozukluklar’ bölümünde gönüllü staj yaptım 2011-2013 yılları arasında Ankara YA-PA Cinnah Çocuk Klubü’nde Yardımcı Psikolog olarak bireysel ve grup çalışmalarında 2-6 yaşlarındaki çocukların gelişim takiplerini yürüttüm 2012 yılında Ankara Adliye’sinde çocuk suçlularla gönüllü staj yaptım. 2014 yılında Bilkent Üniversitesi’nden mezun oldum. 2014 Yılında Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde gönüllü
Nihal  D.

Nihal D.

Psikolog · Kartal, İstanbul
Psikolog Nihal Değirmenci 2017 yılı Üsküdar Üniversitesi psikoloji (ingilizce) bölümü mezunu olup Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans son sınıfta tez aşamasındadır. Stajlar - Beykoz BSRM Dudullu BSRM Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Esirgeme Kurumu Kadıköy Avrasya Şizofreni Derneği Ümraniye Np Hastanesi Binbir Hayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ümraniye İSEM Ümraniye RAM Sancaktepe Doğa Huzurevi Alınan Eğitimler ve Testler Goodenough Harris İnsan Çiz T
Zeynep Ö.

Zeynep Ö.

Psikolog · Maltepe, İstanbul
Işık Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum.Mezun olduktan sonra Klinik Psikoloji bölümü üzerine yüksek lisansımı tamamladım.4 yıldır profesyonel olarak ergen ve yetişkin bireylerle çalışmaktayım.
Özlem  U.

Özlem U.

Psikolog · Pendik, İstanbul
Gerçekte kimsen o ol, varoluşçuluk yaklaşımından yola çıkarak,sadece teorik bilgilerle sınırlı kalmayarak,tasavvuf ilminden,astroloji biliminden ve yaşam koçluğu stratejilerinden faydalanarak psikoterapi hizmetleri vermekteyiz.
Ayfer S.

Ayfer S.

Psikolog · Kartal, İstanbul
Hacettepe Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü 2002 mezunuyum ve şu anda alanımda doktora eğitimine devam ediyorum. 450 saatlik Bilişsel davranışçı terapi eğitimimi Avrupa Kognitif Davranışçı Terapi Derneğinden tamamladım. Emdr uygulayıcısıyım. Özellikle kaygı, korkular, Öfke kontrolü, davranış bozuklukları, sosyal fobi, panik atak, depresyon, endişe ve boşanma gibi yaşam olayları gibi alanlarda çalışıyorum. Üç kitap bölümü yazarlığım ve onlarca makalem bulunmaktadır. Size yardımcı olmamı is
Müberra Gizem Y.

Müberra Gizem Y.

Psikolog · Kartal, İstanbul
Lisans ve Yüksek lisansımı yurtdışında tamamladıktan sonra mesleki hayatıma başladım. Uzmanlaştığım alanlar bireysel terapi (anksiyete depresyon fobi), evlilik-çift terapisi ve cinsel terapidir. Çocuklar için gelişim testleri ve wısc-r zeka testi uygulaması yapmak yetkim de vardır.
Beril C.

Beril C.

Psikolog · Kartal, İstanbul
Beril Cılasin, lise öğrenimini İstek Özel Uluğbey Okulları’nda tamamladıktan sonra Kadir Has Üniversitesi’nde İngilizce Psikoloji Lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca birçok alanda staj yapmıştır. İlk olarak Tin Psikolojik Danışmanlığında kurum psikoloğu süpervizörlüğünde staj deneyimi olmuştur, Ekol Psikolojik-Pedagojik Danışmanlık Merkezinde çocuklarla yapılan oyun terapisi seanslarına gözlemci olarak katılımı olmuştur, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde vizitlere ve ha
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuba K.
Psikolog   27/03/2020

Son yaşanan bu virüs sebebiyle korkuyordum.Kendim olacağım kaygısı çok vardı.Esma hanımla bu konu ile tanıştık.Online seanslar yaptık.Bu korkumun altında yatan sebebini çocukluktaki kayıp anımızı bulduk.Evet süreç devam ediyor.Ama şunu söylemek isterim ki duyarsız olmak istiyorsanız Esma hanım ile tanışın.

         
Meltem A.
Psikolog   24/03/2020

Irmak hanimin guler yuzu ve samimiyetiyle kendinizi bir dostunuzla konusur gibi bulucaksiniz :) Fazlasiyla gergin ve konusmaktan cekinen esim kendisiyle saatlerce konustu. Siz anlatirken suratinda en ufak bir yargilama yada herhangi olumsuz bir ifade gormuyorsunuz. Pozitif yaklasimi sizi zaten icinizi bosaltmaya itiyor. Sure kisitlamasi olmamasi buyuk bir arti. Hayatimiza terapist degil arkadas kazanmis gibiyiz.. 🌸

         
Canan A.
Psikolog   23/03/2020

Merhaba,birden fazla psikolog ile görüşme yaptım. Farkı bu yüzden daha iyi anluyorum.büşra hanım bence gerçekten bilgili ve donanimli.Guleryuzlu ve yapıcı. Büşra hanım için sadece amaç para değil bence.Gercekten yardım etmeye ve çözüm odaklı yaklasmaya çalışıyor. Iki seans geçirdim. Ve güzel olacağını ilk seans sonrası anlamistim.Tavsiye ederim.Su ana kadar tanıdığım psikologlardan iyi olanlarindan diyebilirim. Teşekkür ediyorum ayrıca Armut uygulamasina.

         
Esma G.
Psikolog   06/03/2020

Mehmet Tahir hocaya öfke kontrolü, anksiyete gibi sorunlarla gittim. Bdt tedavisi uyguladık. Seanslarda konuşma aralarında söylemiş olduğum detayları bile hatırlaması, notlar alması ve ödevler vermesi çok hoşuma gitti. Uzun bir süre devam edeceğim. Sorunlarımla uzun vadede nasıl başa çıkacağımı onlarla nasıl mücadele edeceğimi öğrendim bu seanslar sayesinde. Kendisine çok teşekkür ederim.

         
Ayşe Ü.
Psikolog   28/02/2020

Teşekkürler Marmara Psikoloji, konum olarak çok iyi hemde hakan bey ile seanslarımız harika ilerliyor. çok farkındalık kattı bana tavsiye ediyorum.

         
Nida C.
Psikolog   26/02/2020

Serra Hanım ile henüz 2 kere görüşme fırsatımız oldu fakat kendisinin iyi bir doktor ve iyi bir insan olduğunun farkındayım. İki kere görüşmemize rağmen görüştüğümüz zamandan beri sıkıntılarım konusunda daha iyi hissediyorum ve verdiği tavsiyeler sayesinde üstesinden gelebiliyorum. Serra Hanım ile olan seanslarımızdan ve iletişimimizden fazlasıyla memnunum. Kendisi güler yüzlü ve ilgili bir doktor. Alanında da oldukça başarılı. :)

         
Meltem K.
Psikolog   21/02/2020

Psikolojik sağlığım ile ilgili çok güzel ve iyilestirici bir sürece başladık, ilk seansdan sonra bile hayatimdaki sis perdesi kalkmaya basladi. Cok memnun kaldım.

         
Funda Ö.
Psikolog   17/02/2020

Hakan Bey sayesinde kaygılarımdan kurtuldum. bana çok farkındalıklar kattı ve hayatıma çok anlam kattı kendisine ne kadar teşekkür etsem az. gözüm kapalı tavsiye ediyorum :)

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz