En İyi 10 Kartal Web Tasarım | Armut

En İyi 10 Kartal İstanbul Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartal civarında 106 Web Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Lacivert Ajans

Lacivert Ajans

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Lacivert Ajans Spor İnşaat Turizm Gıda San. Tic.Ltd. Şirketimiz 1998 yılında merkezi İstanbul'da kurulmuştur. Hedeflerine inanan, yeniliğe açık ekibimizin üstün gayreti, çalışması, Müşterilerimizin güveni bizleri bu günlere taşımıştır. Doğru yerde, doğru zamanda ve doğru insanlarla işbirliği içersinde olmak ve koşullara uygun çözümler üreterek bu güveni daha fazla iştirakle paylaşmamıza katkı sağlamıştır. Müşterilerin güven ve beklentileri bizleri sürekli gelişmeye yönlendirmiştir. Bu yüzden gü
Tübilmer

Tübilmer

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
2006 yılının Mart ayında kurulan Tübilmer, barındırma hosting ve alan adı tescilinin yanısıra, internet sitesi tasarımı, Wordpress tema, PHP programlama ve MySQL veritabanı hizmetleri de vermektedir.
Hasan Y.

Hasan Y.

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
HTML5 CSS4 JAVASCRİPT JQERY ve BOOTSTRAP gibi teknolojileri, responsive tasarımları ve daha bir çoğunu rahatlıkla hızla geliştiriyorum.
Kerem U.

Kerem U.

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
15 yıldır fotğraf çekimi, make up artist, web master ve grafik tasarım alanlarında çalışmalar yapmaktayım.
Burak Ç.

Burak Ç.

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Yeditepe Üniversitesi nde görsel iletişim tasarımı öğrencisiyim. Logo, kartvizit, web gibi görsel tasarım işleri yapıyorum umarım size yardımcı olacak şanslı kişi benimdir :)) Renkli Günler Efendim. ;)
Murat A.

Murat A.

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Merhaba Ben Murat Aydın Muğla Üniversitesi Turist Rehberliği bölümü mezunuyum. 30 yaşındayım. 10 yıldır website tasarımı, grafik tasarımı ve seo alanlarında freelancer olarak hizmet veriyorum.
Avi Aws | Avukat Web Siteleri

Avi Aws | Avukat Web Siteleri

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Avi AWS olarak kuruluş amacımız sizaAvukatlarımıza ve kalite-saygınlık arayan tüm firmalarımıza en iyi web sitelerini en uygun fiyatlarla sunmaktır.
Samet B.

Samet B.

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Hakkında 1985 yılında İstanbul üsküdar da doğan Samet Aziz Bodur Evli 1 çocuk babasıdır. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra Yüksek lisans olarak Fatih Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünü tamamlamıştır. Adobe ürünleri ile ilgili özel bir kurumundan üstün başarı belgesi alarak eğitimini tamamlamıştır. Bu alanda Creative Director olarak Web Designer ve Photographer Unvanını sahiptir. Türkiyenin
Antiseptik

Antiseptik

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Başladığı günden itibaren kurumsal kimlik, web site, mobil uygulama, dergi, katalog ve ilan tasarım gibi hizmetleri sunmaktadır. Eğitimli, genç, dinamik ve müşteri odaklı kadrosuyla, markanın başarısını kendi başarısı olarak benimsemiş ve bu prensipten yola çıkarak, yenilikçi çalışmalarını sürdüren, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi çerçevesinde alternatif çözümler üreten bir ajanstır.
Poyraz İnteraktif

Poyraz İnteraktif

Web Tasarım · Kartal, İstanbul
Planlıyız, hızlıyız, iddiaya varız. Müşterinin büyüğü küçüğü olmaz. Geliştirdiğimiz projelerin yakasını asla bırakmayız. Görüşlere saygılıyız. Mobil Önemli. Bütçe harcayan değil, işe yarayan çözümler üretiriz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Egemen Portakal
Web Tasarım   01/06/2019

Gökhan Bey ile web tasarim, kurumsal kimlik oluşturma ve logo tasarımı için çalıştık. Verdiği terminlere uyan ve tüm revizyon taleplerinde hızla geri dönüş yapan bir çalışma tarzı var. Tavsiye ederim.

         
Hakan Dolakpunar
Web Tasarım   28/05/2019

Gerçekten şaşırdım onlarca kez firma sayfası tasarımı için teklif aldım araştırma yaptım en sonunda buradan gelen teklifle firma sayfamı oluşturdum.Boşuna para dökmeyin beklentinizin üzerinde çalışan bir arkadaş kendisi Emeğinize sağlık ,sağolun ve çok ilgili

         
Saime Kantarci
Web Tasarım   06/04/2019

Mehmet bey isin basindan sonuçlanana kadar ilgili mütevazi davrandi ve umduğumdan daha iyi bir proje teslim etti kendisine eşim ve kendim adina sonsuz şükranlarimi sunuyorum .Genc kardeşimi web tasarlamak istiyen arkadaş ve cevrenize terettutsuz terçih ettirebilir ve güvenebilirsiniz .Saygilarimla

         
Erkut Gokergil
Web Tasarım   24/10/2018

Sürecin başından finaline kadar çok ilgili ve harika bir iş çıkarttık. Ogre firmasına teşekkür ediyoruz.

         
Aslı Bilge
Web Tasarım   15/10/2018

Gökhan Bey’le armut üzerinden tanıştık ve yıllardır web sitesi yaptırma hayallerim tanışmamızla kısa bir süre içerisinde son buldu. İstediğim tüm detayları iyi analiz ederek hem logo çalışması hem de web sitesimin tasarımını tam hayalimdeki gibi yaptı. Güçlü iletişimi, konuya vakıf oluşu ve profesyonelliği kendisini tercih etme sebebim oldu. Gökhan Bey’le çalışırsanız emin ellerdesiniz demektir. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. Elinize sağlık. Çok teşekkürler🙏🏻

         
Web Tasarım   28/05/2018

+5 yıldız daha toplam 10 yıldız veriyorum. Ramazan olmasına rağmen gece gündüz demeden siteyi hazırlayıp olası bütün aksaklıkları hızla gideren Arslan Alan a teşekkür ederim.

         
Saniye Özbay
Web Tasarım   27/02/2018

Soner Bey ve ekibi, yaptığı işe son derece hakim ve titiz bir çalışma prensibine sahipler. Gerek verdiği hizmet açısından, gerekse çözümleyici ve sonuç odaklı yaklaşımıyla bizlerden tam not aldı. Müteakip işlerimizde tereddütsüz, tek seçimimiz.

         
Nihat Hfo
Web Tasarım   18/12/2017

Zekeriya Bey mükemmel işler çıkardı.Geç saatlere kadar vakit ayırdığı ve anlayışı için kendisine çok teşekkür ederim.Kesinlikle kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Teşekkürler...

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz