Hizmet Ver
Yapı Tasarımı

4 Kocaeli Kartepe Yapı Tasarımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kartepe civarında 47 Yapı Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

Kartepe Yapı Tasarımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 47 Yapı Tasarım Firması, Kartepe içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Kartepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Kartepe içinde yazılan 58 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 20 kişi Kartepe Yapı Tasarımı için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Kartepe Kocaeli Yapı Tasarım Firması

Keleşler mimarlık photo

Keleşler mimarlık

07.03.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Öncelikli amacımız müşterilerimizin istediği yaşam kalitisini onlara sunan mekanlar tasarlamak

MET ARCHİTECTS photo

MET ARCHİTECTS

12.01.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Metre kareler bize engel değil biz yaşam alanlarına uygun kullanışlı planlar çözmeye odaklanan bir ofisiz. Hayalleriniz proje ve 3D lerde kalmasın.

Beyza T. photo

Beyza T.

01.11.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mimari çizim 2 boyut ve 3 boyutlu modellemeler gerçekleştirilir. Autocad, Revit, Archicad, Lumion proglamları ile çalışmalarımı yürütmekteyim. Ayrıca photoshop üzerinden pafta tasarımı gibi işler de gerçekleştirilmektedir.

SET YAPI MİMARLIK photo

SET YAPI MİMARLIK

19.01.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

AVRUPA DA ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMLERDEN KESİTLER ALARAK: İÇ MEKAN TASARIMLARIN,UYGULAMA PROJELERİN VE BİNA KONUT PROJELERİNDE DAHA FERAH VE GÜVENLİ DOĞAYA ZARAR VERMEDEN YAPI- YAPIM SAĞLAR

Erşan Mimarlık photo

Erşan Mimarlık

08.10.2021

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Bütçeniz ve isteklerinize göre, hedeflenen bölgenin satış veya kiralama potansiyeline göre hızlı sonuç alabilmeniz için tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kişisel kullanım amaçlı projelerde ise konfor ve estetiği ön planda tutularak tasarımlar yapmaktayız. Dilerseniz projenizin inşaat metrajı, ve...

Kadirhan Y. photo

Kadirhan Y.

14.06.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mimar · kocaeli • Mimari Ve İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri • Mimari Ve İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri • 3D Görselleştirme • Metraj Çıkarma Ve Yaklaşık Maliyet Hesaplama • Anahtar Teslim Projeler •

İrem Demirtaş Mimarlık İç Mimarlık photo

İrem Demirtaş Mimarlık İç Mimarlık

29.11.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

•Architecture Project •Interior Design •Construction Project •Mimari Proje •İç Mimari •Uygulama Projesi

Bet A Yapı M. photo

Bet A Yapı M.

13.10.2021

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Insaat mühendisiyim. Kendi işlerimde mimariyi de kendim tasarlarım. Fason olarak mimari ve statik paftalandirma yaparım. Aktif olarak kendi isimde devam ediyorum ancak farklı şehirlere imzasız fason olarak iş yaparım. Render, mimari tasarım, statik tasarım, mimari/statik pafta, sadece kesit...

Tuğba Ü. photo

Tuğba Ü.

05.07.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mimari plan, kesit, görünüş, detay çizimi, model ve render konusunda yardımcı oluyorum. Etkileyici dış cephe tasarımları, bungalov tasarımları yapabilmekteyim. Okul projelerinize yardımcı olabilirim.

Serpil A. photo

Serpil A.

19.10.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mrhaba, ben Serpil 2021 yılında mimarlık fakültesinden mimar olarak mezun oldum. 2 boyutlu autocad çizimi, 3d modelleme, pafta boyama ve logo tasarımında hizmet vermekteyim.

Mehmet Numan E. photo

Mehmet Numan E.

23.06.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Kocaeli üniversitesi son sınıf öğrencisiyim. Modellemede 3dmax, revit, lumıon, corona render gibi programlar kullanıyorum. Autocadde hızlı şekilde mimari çizimleri yapabilirim. Daha önce özel sektöre iş yapmışlığım vardır.

Cihat K. photo

Cihat K.

18.12.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Vofis iş yeri iç mekan tasarımı Mimari proje ruhsat aşaması çizimleri 3d görsel model

Aleyna T. photo

Aleyna T.

04.12.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mekan üretme ve mekanı canlı olan her varlıkla ilişkilendirme hevesiyle 2018 de çıktığım bu yolda mimar olarak yoluma devam ediyorum. Tasarımı ve uygulamayı destekleyici bilgisayar programlarını (autocad, photoshop, sketchup, revit, lumion, excel, ms office) kullanabilecek düzeyde deneyime sahibim....

Tuğba U. photo

Tuğba U.

31.12.2021

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Merkezi Kocaeli'de kurulan Okyanus Mühendislik & Mimarlık olarak biz; mimari tasarım-uygulama-proje yönetimi alanlarında anahtar teslim faaliyet göstermekteyiz. Mimari tasarım ve uygulama hizmetlerimizi; markalarla yaptığımız işbirlikleri ve kaliteli işçilik ile müşteri memnuniyetini esas alan...

Yahya D. photo

Yahya D.

29.06.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mesleğimden dolayı birçok uygulama projesinde yer aldım. Teknik çizim, 3d modelleme ve görselleştirme, proje revizesi gibi her türlü uygulama projesi yapabilirim.

Kocaeli Dizayn photo

Kocaeli Dizayn

21.03.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Kocaeli – İzmit merkezli olup: Kocaeli, Sakarya, Yalova bölgeleri başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinde müstakil villalar, yazlık evler, toplu konutlar, karma projeler, iş ve alışveriş merkezleri, resmi kurum binaları gibi geniş bir alanda hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ticari projelerinde...

Elif K. photo

Elif K.

30.09.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

As an architect, I believe that all the arrangements of the cities have effects on the commun living and the social reaction of the community. Thus, I want to take part in the projects that affect the interaction of the city as a way of making a difference with my own ideas and works.

Benay K. photo

Benay K.

12.11.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mimari ve iç mimari teknik proje çizimleri ve kaliteli, profosyonel render hizmeti sağlamaktayım. 3D ve 2D programlara hakim , kısa zamanda hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyim. Mimari yapı çizimleri ve iç mimari hizmeti vermekteyim.

3D Teknik Dizayn photo

3D Teknik Dizayn

08.10.2021

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Her türlü bina projeleri yapılır. Mimari proje, statik proje, sıhhi tesisat projesi, zemin etüt projesi elektrik projesi bir bütün halinde yapılır. Ayrıca zemin etüt uygulaması ve elektrik projesi uygulaması yapılır.

Başyapı İnşaat Taahhüt Ticaret photo

Başyapı İnşaat Taahhüt Ticaret

08.10.2021

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Müteahhitlik hizmetlerinde lider firma olarak, Plan,proje mühendislik ve danışmanlık,anahtar teslim inşaat işleri,villa yapım işleri,kat karşılığı yapım işleri,iş merkezi yapım işleri vb. yapım işlerinde kaliteli,güvenilir,garantili işçiliklerle inşaat sektöründe öncü olarak hareket...

Seray S. photo

Seray S.

03.02.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Farklı yapı türlerindeki deneyimlerimden sonra kendi firmam üzerinden yaptığım çok çeşitli tasarım ve uygulama projelerim mevcuttur. Mimari tasarım - uygulama projesi - 3d çizim - statik projesi - elektrik - mekanik projeleri dahil proje aşamasının başından sonuna bütün aşamalarında hizmet...

Mustafa Yiğit N. photo

Mustafa Yiğit N.

27.02.2023

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Mimarım, bina bilgisi alanında yüksek lisans yapıyorum. Mimari proje çizimleri ve projelere 3 boyutlu çalışmalar yapabilirim.

Gülfem Bilge Ö. photo

Gülfem Bilge Ö.

14.12.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Maltepe Üniversitesi %100 İngilizce Mimarlık mezunuyum. Sürekli olarak kendimi geliştirip modern mimarinin gerisinde kalmamak için sertifika programlarına katılıyorum ve aktif olduğum için yeni tasarımlara hakimim. Farklı ve ilgi çekici yeni fikirler üzerinde çalışmak isterim.

Abdullah A. photo

Abdullah A.

08.02.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Kaliteli ve güvenli daha iyi bir yaşama sahip olabilmek için zamanın en iyi çizgilerini kulllanip mimari anlamda kaliteli yapılar inşa etmek her zaman amacımızdır.

Nuh Ömer E. photo

Nuh Ömer E.

06.11.2022

Yapı Tasarımı · Kartepe, Kocaeli

Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisiyim. AutoCAD, Sketchup, 3Ds Max, Photoshop, Corona Render, VRay Render, Lumion gibi programları kullanabiliyorum. Piyasa deneyimimde; mimari proje tasarımı, iç mekan tasarımı, mimari ve iç mimari ön plan çizimi, 3D modelleme, fotorealistik...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kartepe Yapı Tasarımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kartepe Yapı Tasarımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Yapı Tasarımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Yapı Tasarımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Yapı Tasarımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Yapı Tasarımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Yapı Tasarımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Yapı Tasarımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Yapı Tasarımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli Kartepe Yapı Tasarımı fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli Kartepe Yapı Tasarımı fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 8000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl