En İyi 10 Kayseri Beyaz Eşya Servisi

4 Beyaz Eşya Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Yılmaz Teknik

Yılmaz Teknik

Beyaz Eşya Servisi · Kocasinan, Kayseri
Yılmaz Teknik Kayseri de beyaz eşya, klima ve elektrik süpürgesi bakım – onarım servisi ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Aynı gün servis imkanı, servis & yedek parça garantisi ve %100 müşteri memnuniyeti için mutlaka bizimle iletişime geçin.
Akyol Beyaz Eşya Servisi

Akyol Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi · Melikgazi, Kayseri
Kayseri Beyaz Eşya Servisi AKYOL TİCARET senesinde kurulmuş olan Kayseri Beyaz Eşya Servisimiz, yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. % Mutlu müşteri politikasını benimsemiş olmamız ve her marka için ayrı ayrı uzman ekibimizin olması bizi diğer beyaz eşya teknik servislerinden ayıran en büyük özelliktir. Servis verdiğimiz her müşterimizden sitemizde yayınlanmak üzere servisimiz hakkında yorum yapmasını istemekteyiz, bu yorumları eksiksiz olarak sizl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
M E.
Beyaz Eşya Servisi   19/11/2020

Teknik servisin çok eski deyip yapmadığı fırının tamirini 2 günde makul sayılabilecek bi fiyata hallettiler. Çok teşekkür ediyorum.

         
İbrahim G.
Beyaz Eşya Servisi   03/10/2020

Kendisi de, yardımcısı da olağanüstü kibar ve yardımseverdi. İşini temiz ve kaliteli yapıyorlar. Muhakkak tercih ediniz.

         
Mehmed K.
Beyaz Eşya Servisi   24/09/2020

Gayet ilgiliydiler ve hemen sorunu bize yönelttiler bence kesinlikle tavsiye edilmesi gereken bir ekip

         
Birol T.
Beyaz Eşya Servisi   07/09/2020

Ciğan bey gerçekten dört dörlük bir usta çok yardımcı oldu işçilik de on numara insanlık da para göz bir insan da değil her konuda çok çok yardımcı oldu gerçeksen çok memnun kaldık aynı zamanda diğer beyaz eşyalarda da tamirciliği var arkadaşımın çamaşır makinasına da bakım için aldı ve memnun kaldık çok teşekkür ederken her keze tavsiye ederim gerçekten bundan sonra bütün işlerimiz ciğan beye

         
Erkin K.
Beyaz Eşya Servisi   26/06/2020

Yaklaşımları işçilikleri iyi. Kurutma makinasını tamir ettirdim.Tambur lastiğini degiştirdiler. Meblağ biraz yüksel gelse de yapacak birşey yok. O kişilerin insafına kalmışız. Tambur lastiği internette 172 TL ye satılıyor. Ayrıca 1 parça da degiştirdi 400 TL. Dediğim gibi kişinin insafında..İşlem bittikten sonsa filtreleri temizlemesi hoştu. Teşekkür ederim.

Beyaz Eşya Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz