Hizmet Ver

4 Kayseri Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 179 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Kayseri Matematik Özel Ders Öğretmeni

Osman Yöreci photo

Osman Yöreci

30.04.2017

Matematik Özel Ders · Kocasinan, Kayseri

18 yıldır özel okullarda matematik ve geometri öğretmeniyim özel derece öğrencileri ile çalıştım final kurs merkezinde ,final okullarında ,sınav okullarında boğaziçi lisesinde aci kurs merkexinde öğretmenlik yaptım konuları tane tane anlatıp bol soru ile pekiştirme ödev verme ödev takibi ile daha...

Bünyamin Çakırlı photo

Bünyamin Çakırlı

09.07.2016

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

19 yıllık matematik öğretmeniyim. Özel öğretim kursunda öğretmenim. TYT -AYT-LGS -KPSS ye yönelik ders veriyorum. Matematik, matematik öğretmeninden öğrenilir.

Fatih Karapınar photo

Fatih Karapınar

31.12.2020

Matematik Özel Ders · Kocasinan, Kayseri

11 yıllık dershane ve MEB tecrübesi , Matematik Eğitimi yüksek lisans mezunu, Akıcı ve öğrenci seviyesine uygun anlatım ile öğrenme garantili dersler, Geçmiş yıllarda oluşan öğrenme eksikliklerinin giderilmesi, Ücretsiz ilk ders ile öğrenci seviyesi hakkında detaylı ve geniş bilgi, Doğru...

Cüneyt Tan photo

Cüneyt Tan

21.02.2017

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Dokuz Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği mezunuyum.Şu anda Matematik Bölümünde Yüksek Lisans yapmaktayım.17 yıllık Anadolu Lisesi ve Özel ders tecrübem var.Halen LYS ve TEOG hazırlık öğrencilerim olup kazandırdığım öğrencilerimi referans verebilirim.Dilerseniz Ofisimde dilerseniz evinizde...

Saadet Gck photo

Saadet Gck

15.11.2020

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Matematik ve kimya hiç bu kadar kolay olmamışti 13 yıldır özel ders veriyorum.suan da doktara yapiyorum kimya bilim dalında şimdiye kadar ders alan bütün ogrencilerimden yüzde yüz başarı sağlanmistir.online derslerede başladım çok verim aldigimizi belirtmek isterim.

Duygu Çakmak photo

Duygu Çakmak

26.12.2014

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

12 yıldır öğretim hayatının içindeyim. Bana göre rahatsızlığı olmayan herkes başarabilir yeter ki kendine inanıp guvensin. Severek sevdirerek ders yapmayı seviyorum. Sadece ders saatinde değil takıldığın tüm sorularda telefondan netten bana ulaşabilirsin.

Ömer Safa Taşer photo

Ömer Safa Taşer

13.07.2021

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Mühendislik öğrencisi olarak ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik sorularında kolaylık sağlayacak taktikler öğretmek. Matematik derslerinde eksik ya da zorlandığı noktalarda destek vermek isterim.

Murat Dağıstan photo

Murat Dağıstan

04.12.2020

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

2013 yılında Cumhuriyet Üni. Eğitim fakültesi lise Matematik öğretmenliği mezunuyum. Mezuniyetten beri ozel ders vermekteyim. Yaklaşık 8 yillik tecrübe ile öğrencilerimin yanindayim. Derslerimizin kalitesi yanında öğrenci koclugumuz bizim artimiz. TYT-AYT-LGS-KPSS SINAVLARINDA Tüm...

Aytekın Karamık photo

Aytekın Karamık

11.06.2019

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

Mtematik Ogretmeninden Liselere Hazırlık Sınavı, Üniversiteye Hazırlık Sınavında Matematik ve Geometri Derslerine Özel Ders Verilir.

Makbule Umutlu photo

Makbule Umutlu

21.08.2020

Matematik Özel Ders · Kocasinan, Kayseri

Güncel meb müfredatına uygun olarak kaliteli eğitim imkanı sunabilirim. Matematik dersini her seviyeye uygun oyun ve etkinliklerle matematiği sevdirerek , anlatıyorum .Matematik dersini sevmiyen yapamayan öğrenci kalmasın

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kayseri Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kayseri Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kayseri Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Kayseri içinde toplam 179 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 251 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kayseri içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,234 kişi Kayseri Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl