Hizmet Ver

4 Kayseri Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 158 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Kayseri Matematik Özel Ders Öğretmeni

Bünyamin Çakırlı photo

Bünyamin Çakırlı

09.07.2016

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

19 yıllık matematik öğretmeniyim. Özel öğretim kursunda öğretmenim. TYT -AYT-LGS -KPSS ye yönelik ders veriyorum. Matematik, matematik öğretmeninden öğrenilir.

Osman Yöreci photo

Osman Yöreci

30.04.2017

Matematik Özel Ders · Kocasinan, Kayseri

18 yıldır özel okullarda matematik ve geometri öğretmeniyim özel derece öğrencileri ile çalıştım final kurs merkezinde ,final okullarında ,sınav okullarında boğaziçi lisesinde aci kurs merkexinde öğretmenlik yaptım konuları tane tane anlatıp bol soru ile pekiştirme ödev verme ödev takibi ile daha...

Duygu Çakmak photo

Duygu Çakmak

26.12.2014

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

12 yıldır öğretim hayatının içindeyim. Bana göre rahatsızlığı olmayan herkes başarabilir yeter ki kendine inanıp guvensin. Severek sevdirerek ders yapmayı seviyorum. Sadece ders saatinde değil takıldığın tüm sorularda telefondan netten bana ulaşabilirsin.

Cüneyt Tan photo

Cüneyt Tan

21.02.2017

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

9 Eylül Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Matematik Bölümünde Yüksek Lisansımı tamamladım. 20 yıldır çeşitli kurumlarda görev yapıyorum. Evinizde veya Özel Ders Ofisimde ders vermeye devam ediyorum. Matematik öğretmek ayrı bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Sabırla ve...

Kubilay Aslan photo

Kubilay Aslan

12.08.2020

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

Matematik Ögretmeni ve aynı zaman da Egitim Koçuyum. LGS'ye hazırlık ve 5. , 6. , 7. sınıflara özel ders veriyorum. 8 yıldır matematik öğretmenliği yapıyorum.

Semra Alkınoğlu photo

Semra Alkınoğlu

02.10.2018

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Ordu Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. Matematiği seviyorum ve severek öğreteceğime inanıyorum. matematik alanında ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yardımcı olmak istiyorum :)

Emirhan Hoca photo

Emirhan Hoca

05.10.2020

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri

Lise Matematik Öğretmeniyim. 12 yıllık bir tecrübeye sahibim. Başarı oranı yüksek olan okullarda çalıştım ve halen devam ediyorum. Motivasyonu düşük, ön yargılı ve tavsiyelerimi dikkate almayan öğrencilerimizle derslere devam etmiyorum. Lise Ara Sınıflara ve LGS, TYT-AYT ve KPSS 'ye yönelik...

Abidin Doğan photo

Abidin Doğan

27.02.2021

Matematik Özel Ders · Kocasinan, Kayseri

2004 Erciyes Matematik mezunuyum. 2 yıl 6-7-8. Sınıflara KAYMEK te ders verdim. Daha sonra çeşitli kurumlarda çalıştım. Uzun süredir özel ders veriyorum. Lgs-kpss-Tyt-Ayt-Yks-Ales-Dgs-Ortaokul-Lise okula yardımcı her türlü Matematik-Geometri özel ders veriyorum. İlk dersimiz deneme dersidir ve...

Pakize Ay photo

Pakize Ay

19.10.2021

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

Matematik bütün öğrenciler için aslında eğlenceli ve çözmesi zevkli olan bir derstir. soruları bulmaca tarzı olduğundan çözdükçe çocuklar hem analitik düzeyde gelişecek hem de ders için yeterli seviyeye gelecektir. 8 yıllık tecrübemle ve daha öncesiyle var olan tecrübelerimle sizlerleyim.

İlknur Yağmur photo

İlknur Yağmur

21.10.2021

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri

20 yıllık matematik öğretmeniyim, tüm ilköğretim öğrencilerinin seviyesine uygun matematik dersi veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kayseri Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kayseri Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Kayseri Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Kayseri içinde toplam 158 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 244 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kayseri içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,239 kişi Kayseri Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl