En İyi 10 Kayseri Matematik Özel Ders Öğretmeni

4 Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kayseri civarında 503 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Bünyamin Ç.

Bünyamin Ç.

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
19 yıllık matematik öğretmeniyim. Özel öğretim kursunda öğretmenim. TYT -AYT-LGS -KPSS ye yönelik ders veriyorum. Matematik, matematik öğretmeninden öğrenilir.
Çağlar O.

Çağlar O.

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri
Ortaokul ve Liseye yardımcı-KPSS-ÜNİVERSİTE-DGS-ALES Her seviye matematiği, en kolay ve anlaşılabilir bir şekilde sıkmadan, eğlence katarak anlatabilirim. Uzun yıllardır özel ders veriyorum. İstenirse deneme dersi yapabilirim. Referans da verebilirim. İlginiz için teşekkür ederim.
Aytekın K.

Aytekın K.

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri
Mtematik Ogretmeninden Liselere Hazırlık Sınavı, Üniversiteye Hazırlık Sınavında Matematik ve Geometri Derslerine Özel Ders Verilir.
Ahmet A.

Ahmet A.

Matematik Özel Ders · Kocasinan, Kayseri
Merhaba 2017 YGS/LYS ile Hacettepe Elektrik Elektronik Mühendisligine yerlestim.Universite 2. sinifa gectim.Siralamam 13 binde idi. Ilkokul/Ortaokul/Lise/DGS/KPSS/ALES matematik ozel dersi icin mesaj atabilirsiniz.
Pelin Ü.

Pelin Ü.

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
Harran Üniversitesi Lisans ve Yüksek Lisans mezunuyum. 5 senedir aktif olarak özel ders vermektedir. Birçok öğrencimin başarılı sonuçlar elde etmesinde destek sağladım. Su anda aktif olarak kendi yerimde özel ders vermekteyim.
Osman Y.

Osman Y.

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri
17 yıldır özel okullarda matematik ve geometri öğretmeni yim özel derece öğrencileri ile çalıştım final kurs merkezinde ,final okullarında ,sınav okullarında boğaziçi lisesinde öğretmenlik yaptım konuları tane tane anlatıp bol soru ile pekiştirme ödev verme ödev takibi ile daha başarılı öğrenciler
Yasin E.

Yasin E.

Matematik Özel Ders · Melikgazi, Kayseri
15 yıllık tecrübe ile ✔HER TÜRLÜ SINAVA HAZIRLIK (LKS-TYT-AYT-DGS-KPSS.) ✔5.sınıftan 12.sınifa kadar OKUL TAKVİYE ve YAZILIYA HAZIRLIK ✔TUBİTAK, BİLSEM vb. MATEMATİK YARIŞMALARINA hażırlık dersi vermekteyim ✔ÖĞRENCİ KOÇLUĞU ile de planlı ve programlı bir şekilde hedeflerinize birlikte ulasalım. DERSLERİMİN İÇERİĞİ 🌟Birebir konu anlatımı ⭐Bol soru çözümü (karşılıklı) 🌟Ödev ve kontrol 🌟Kaynak takibi 🌟Soru ve test çözümü 🌟Kazanım kontrol sınavı / Deneme sınavı 🌟Öğrenci koçluğu
Mustafa  D.

Mustafa D.

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri
Bire bir öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviyedir. Sınıf ortamında anlatılan dersler genele hitap ettiği için bazı öğrencilere gereğinden basit, bazılarına ise ağır gelebilmektedir. Bazı öğrencilerde ise belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır . Özel dersi; zayıf öğrencinin alması gerekliliği yanlıştır. İyi veya çok iyi öğrenciler de özel ders takviyesi yapmalıdır. Ç
Mehmet B.

Mehmet B.

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri
19 yıllık matematikçiyim.birçok dershanede matematik öğretmenliği yaptım. Şuan ise istem eğitim kurumlarında çalışmaktayım.geometri hariç lgs, tyt , ayt matematik ve okula yardımcı ara sınıf matematik dersleri anlatmaktayim.
Bahadır A.

Bahadır A.

Matematik Özel Ders · Talas, Kayseri
Erciyes üniversitesi bilgisayar mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim. Matematiği hem sevdiririm hem de çocuğun psikolojik yapısına göre ona yaklaşırım. Çocukla anlaşmam çok rahat isterseniz referans vereceğim kişiler de var. İlk ders çocukla tanışır durumu değerlendirir veliyle görüşür memnun kalma durumunda derse başlarım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hamide Yıldırım
Matematik Özel Ders   27/06/2020

Matematiğe karşı ön yargısı olan biri olarak içik rahat bir şekilde Matematiği Tamer Hocam'a emanet😊

         
İrem Ünlü
Matematik Özel Ders   14/06/2020

Hoca çok ilgili ve alakalı anlamadığımız konularda yardımcı oluyor. Planlamamız konusunda da başarılı. Kendisine teşekkür ederiz.

         
İrem Demir
Matematik Özel Ders   12/05/2020

İlk dersimizi yaptık. Geometride formülsüz oluyormuş gerçekten. Devam etmeyi düşünüyorum tavsiye ederim.

         
Mehmet Ali Uysal
Matematik Özel Ders   16/03/2020

Mehmet hoca ile kardeşim için görüştüm ilk dersimiz sonucunda açıkçası ailecek büyülendik. Kardeşimin özel durumuyla çok güzel ilgilendi. Her seviyeye inip çocukların dersi anlaması için oyun , bilmece , bulmaca üretip tüm ders süresini eğlenceli hale getirip dersi aşırı verimli bir hale getiriyor. Işinde uzman olduğu tüm tavırlarından belli ve fiyat bu performansa göre çok uygun. Herkese tavsiye ediyorum mükemmel bir insan.

         
Sinan Kara
Matematik Özel Ders   04/03/2020

İlk olarak aldığım deneme dersimizde anlamıştık. Ve çocuğuma sorduğumda o da öğretmeninin dersi çok açıklayıcı ve güzel anlattığını söyledi. Devamındaki dersler bunun pekiştiricileri oldu. Kesinlikle çok iyi bir öğretmen.

         
Zeynep Sena Öztürk
Matematik Özel Ders   24/02/2020

Konular aynı matematik konuları fakat hoca sınava yönelik, sınavda çıkabilecek şekilde yorumlamayı öğretiyor. Bu sebeple, ÖSYM sorularına yönelik strateji geliştirme açısından verimli olduğunu düşünüyorum.

         
Serap Kopar
Matematik Özel Ders   15/02/2020

Hocamızdan ve verdiği egitimden Çok ama çok memnunuz, Çok saygılı, Çok efendi, Işini layiki ile yapan, Bilgili, donanımlı, konuyu öğrenciye anlıyalabileceği şekilde anlatan bir öğretmen,Gerçekten memnunuz ve Çok Teşekkür ederiz kendisine .

         
Gökay SABANCI
Matematik Özel Ders   14/01/2020

Sadece akademik olarak değil insani vasıfları da ileri düzey olduğunu belirtmek isterim ve kesinlikle amaç birey yetiştirmek ilkesi ile hareket eden parayı ikinci planda kendisinden çok memnun olduğumuz ali şahsiyet.

Popüler Matematik Özel Ders Bölgeleri
Matematik Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz