En İyi 10 Keçiören Ankara İç Mekan Peyzaj

4 İç Mekan Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Volkan Akyol

Volkan Akyol

İç Mekan Peyzaj · Keçiören, Ankara
Merhaba değerli Bitki severler.Çiçeklerde tıpkı yakın dostlarımız hayvanlar gibi canlılardır.Bakıma,gübrelemeye,budamaya sulamaya ve ilaçlamaya ihtiyaç duyar. Ankara Genelinde son 10 yıl içerisinde yapılan bütün büyük projelerde çalıştım.Tecrübemle bahçelerinize ve iç mekanlarıza bakım,bitkilendirme konusunda yardımcı olabilirim.
Mustafa Ay

Mustafa Ay

İç Mekan Peyzaj · Keçiören, Ankara
Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı mezunuyum ve şu anda yüksek lisans yapmaktayım. Peyzaj tasarımı, peyzaj planlama, iç mekan, dış mekan tasarımları, arcgis etkin kullanımı, 3 boyutlu tasarım programlarının etkin kullanımı, photoshop afiş çizim düzenleme gibi konularda tecrübeliyim.
Nihal EKER CAN

Nihal EKER CAN

İç Mekan Peyzaj · Altındağ, Ankara
Merhabalar, iç mekan tasarımlarınız için buradayım👍😊 3 yılı aşkın bu işle uğraşıyorum. Üretim ve tasarımlar bana ait 😊 Yaptığımız işle;ofisinizi, hobi bahçelerinizi,Cafe, Bar, restorant ve evlerinizin imajını değiştirelim.
Ezgi Eda Işık

Ezgi Eda Işık

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara
Merhaba ben Ezgi Peyzaj mimarıyım çizim programlarına hakimim (autocad,photoshop,sketchup,archicad) imza proje çizimi vb konularda yardımcı olunur
Beyza Deniz

Beyza Deniz

İç Mekan Peyzaj · Mamak, Ankara
Merhaba Ben Beyza Deniz Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü 2017 yılı mezunuyum. Villa, toplu konut, peyzaj ve detay projeleri çizimleri yapıyorum. Çizilen projenin uygulaması talep edildiği taktirde uygulama ekibim ile beraber gelip proje uygulamasını da yapabilirim. Aynı zamanda belli bir dönem reklam sektöründe çalıştığım için broşür, kartvizit, katalog, tabela totem tasarımları da yapabiliyorum.
Volkan Bozdağ

Volkan Bozdağ

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara
6 yildir Peyzaj Uygulama ve Proje hismeti veriyorum. Turkiye geneli bir cok projede bulundum. Profosyonel ekibim ile cozum ortaginiz olmak istiyoruz.
Önder Çalışkan

Önder Çalışkan

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara
Site _ villa peyzaj ve dekorasyonu,site içi kent mobilyaları,oyun parkı,gazebo,pergole,fitness alanı uygulamaları,yapay agaç dekorasyonu,bamboo dekorasyonu ile ilgili alanlarda faaileyet göstermekteyiz. referanslarımız: 1) iç işeleri bakan konutu çevre düzenlemesi ve peyzajı 2) türk tarih kurumu çevre düzenlemesi ve peyzajı. 3) sağlamlar a.ş. cevre düzenlemesi. iç mekan bambu dekorasyonu ve yapay ağaç uygulaması. 4) kızılcahamam ÇAM OTEL & SPA CENTER çevre düzenlemesi,otel içi yapay dekora
Erya Peyzaj

Erya Peyzaj

İç Mekan Peyzaj · Çankaya, Ankara
Erya peyzaj olarak 20 yılı aşkın süre yeşili severek doğanın korunarak gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda tüm canlıların hem sağlıklı hemde mutlu bir şekilde tüm duyu organlarına hitap ederek yaşamasını ilke edinmiş bir kurumuz. Evinde, işyerinde, hobi, meyve, botanik bahçerinde müşterilerinin istek ve arzularını dinleyerek doğanında izin verdiği ölçülerde deneyim ve tecrübemizle ortak çözümler bularak daha yaşanabilir daha verimli daha yeşil alanlar çok daha güzel mekanları ortaya çık
Muharrem  Özbey

Muharrem Özbey

İç Mekan Peyzaj · Etimesgut, Ankara
Merhaba tarim il müdürlüğünden meyvecilik ve bağcılık eğitimi aldım. Ankara büyük șehirliğinden bahçivan sertifikasını aldım.15yıl iș tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize titiz ve temiz çalișmalarimızı sunarız. 5yıl iç mekan bitkileri tecrübesi vardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

İç Mekan Peyzaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz