Hizmet Ver
Robotik Kodlama Eğitimi

4 Ankara Keçiören Robotik Kodlama Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören civarında 71 Robotik Kodlama Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Keçiören Robotik Kodlama Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Robotik Kodlama Eğitimi için Keçiören içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

 • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Keçiören içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Keçiören içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Her yıl binlerce kişi Robotik Kodlama Eğitimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Keçiören Ankara Robotik Kodlama Eğitimi

Hakan Y. photo

Hakan Y.

23.04.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

Baskent üniversitesi robotik kodlama eğitmeni belgeli, yazılım ve robotik alanında 8 yıllık tecrübeli, çocuklar ile eğlenmeyi seven biriyim.

Burak Ü. photo

Burak Ü.

20.05.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba, Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmenliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Şu anda Çayyolunda JR. Robotics atölyesinde: Ardunio, robotik kodlama ve yazılım eğitimleri veriyorum. Aynı zamanda Mors Akademi çatısı altında çocuklara online Python eğitimleri...

Batuhan E. photo

Batuhan E.

24.08.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhabalar, Robotistan'da çalışıyorum ve robotik kodlama eğitimleri üzerinde 5 yıllık bir tecrübem var. Arduino Raspberry vs birçok projeler yaptım. Robotik kodlama alanında bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Aynı zamanda parça alımları konusunda da destek olurum.

Suat Ç. photo

Suat Ç.

15.06.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

11 yıldır devlette kadrolu Bilişim Teknolojileri öğretmenliği yapan 6 yıldır Robotik sistemler, mikro denetleyiciler, yapay zeka ve Çocuklar için Robotik kodlama işleri ile uğraşan bir eğitmenim. Bunun yanı sıra CISCO NETWORK akademide aktif olarak Python eğitimleri vermekteyim. 3 Boyutlu tasarım...

İbrahim Kaan A. photo

İbrahim Kaan A.

20.02.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

ROBOTİK KODLAMA VE ALGORİTMA 5-12 yaşındaki çocuklar için robotik kodlama ve algoritma dersi online veya yüz yüze istenilen şekilde işlenir. Robotik Kodlama ve Algortima'nın Amacı Nedir? Robotik Kodlama ve Algoritma'nın​ amacı çocukları küçük yaştan itibaren onların analitik zekasını...

Bedirhan C. photo

Bedirhan C.

01.12.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

Alışılagelmiş kodlama derslerinin aksine çocukların hayatlarında yer edebilecek bilgiler paylaşarak onları her alanda daha nitelikli insanlar olarak yetiştirme hedefiyle 3 yıldır profesyonel olarak robotik kodlama eğitimi ayrıca ileri robotik dersleri vermekteyim.

Alpgen Robotıcs Mühendislik Ve Elektronik Sistemler Sanayi Tic.ltd.şti. photo

Alpgen Robotıcs Mühendislik Ve Elektronik Sistemler Sanayi Tic.ltd.şti.

16.05.2019

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

# Şirket olarak Çayyolu Konutkent atölyemizde +3 yaş robotik kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz. # Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite öğrencilerine ve eğitmenlere özel robotik kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz. # Eğitim kurumlarına yıllık robotik kodlama eğitimleri düzenlemekteyiz. #...

Emre B. photo

Emre B.

20.11.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

Gelişmeyi ve geliştirmeyi seven araştırmacı öğrenirken eğlenmeyi temel edinmiş. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunu hali hazırda Robotik Kodlama öğretmeni olarak görev yapan bir eğitmenle çocuğunuza temel seviyeden başlayarak ilerleyen (algoritma-boyama-3d...

Ahmet E. photo

Ahmet E.

15.09.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

NASIL ÇALIŞIRIM? Yeni nesillerin sorgulayan, problem çözebilen bir düşünme yapısına sahip olması ve üretmeyi bilmesi çok önemli hale geldi. Bunun için de algoritmik düşünebilme ve programlama bilme bir gereklilik oldu. Çocuklara, yarın kendi dünyalarında karşılaşacakları problemleri çözebilmeleri...

Selim K. photo

Selim K.

30.06.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Keçiören, Ankara

Elektronik Teknik Öğretmeniyim. Robotik kodlama, endüstriyel projeler, Tıbbi projeler yaptığım projeler arasındadır. Arduino ile kodlama ve ileri seviye kodlama, Elektronik devreler, MikroC ile PIC programlama, MikroC ile 32bit STM32 programlama

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Keçiören Robotik Kodlama Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Keçiören Robotik Kodlama Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Robotik Kodlama Eğitimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Robotik Kodlama Eğitimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Robotik Kodlama Eğitimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Robotik Kodlama Eğitimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Robotik Kodlama Eğitimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Robotik Kodlama Eğitimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Robotik Kodlama Eğitimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Keçiören Robotik Kodlama Eğitimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Keçiören Robotik Kodlama Eğitimi fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl